METROPOLITAN │Štýlový 2i byt na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54 m²

METROPOLITAN │Štýlový 2i byt na prenájom Dispozične byt pozostáva zo vstupnej haly s walk-in š

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Slnečný 2-izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54 m²

METROPOLITAN │Slnečný 2-izbový byt s loggiou METROPOLITAN ponúka na prenájom 2-izbový byt. Byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │2-izbový byt s balkónom, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 44 m²

METROPOLITAN │2-izbový byt s balkónom, Ružinov Byt má výmeru 44 m² + balkón 2,3 m² a nachádza

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Slnečný 2i byt s lodžiou a parkovaním v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 57 m²

METROPOLITAN │Slnečný 2i byt s lodžiou a parkovaním v Ružinove Slnečný 2i byt s lodžiou a park

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zálužická | 60 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou, Ružinov METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Priestranný 2-izbový byt s parkovaním, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

METROPOLITAN │ Priestranný 2-izbový byt s parkovaním, Ružinov METROPOLITAN ponúka na prenájom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt na prenájom v Bratislave, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrakunská cesta | 60 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt na prenájom v Bratislave, Ružinov Plne zariadený a zrekonštruov

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Krásny 2-izbový byt s balkónom, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 56 m²

METROPOLITAN │ Krásny 2-izbový byt s balkónom, Ružinov METROPOLITAN ponúka na prenájom menší 2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Útulný zariadený 2i byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

METROPOLITAN │Útulný zariadený 2i byt s parkovaním Útulný zariadený 2i byt v Ružinove. Nachádz

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt s lodžiou a parkingom, Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 58 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt s lodžiou a parkingom, Nivy Zariadený 2-izbový byt na prenájom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

970 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Klimatizovaný 2-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jegeho alej | 50 m²

METROPOLITAN │Klimatizovaný 2-izbový byt s parkovaním, Ružinov Na prenájom kompletne zariadený

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 49 m²

SRDCE GROBU – MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE OBCE Realitná kancelária JKV REAL ako exkluzívny partne

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

124,000 € 2531 €/m²

PREDAJ: Štýlový 2 izbový byt - Ružová Dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

JKV Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Predaj 2-izboveho bytu v neobyvanej novostavbe Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53 m²

Predám moderný 2-izbový byt s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v novostavbe.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 6321 €/m²

Prenájom 2-izbový byt - klimatizácia, parkovanie - Perla Ružinova - Gagarinova / Tomášikova / Mierová - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 44 m²

Ponúkame na prenájom zariadený klimatizovaný 2-izbový byt s kuchyňou, lodžiou a parkovacím mies

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PREDAJ: Priestranný 2-izbový byt - TOP lokalita - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66.5 m²

Realitná kancelária JKV Real ponúka na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s naozaj štedr

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4060 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: 2 izbový byt po obnove v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mesačná | 42.3 m²

JKV Real ponúka na predaj 2 izbový byt na Mesačnej ulici v pokojnej a etablovanej časti Ružino

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

213,990 € 5059 €/m²

2-izbový byt na Sklenárovej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 52 m²

Ponúkam na predaj tichý 2-izbový byt na Sklenárovej ulici. Úžitková plocha: 52 m2 Byt pozostá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 4654 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 63 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na Jégeho ulici. Byt sa nach

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4206 €/m²

Svetlo, výhľad a pokoj - na predaj 2 izbový byt v korunách stromov - Ružinov - Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zimná | 42.24 m²

Túžite ráno popíjať kávu na loggii obklopenej tichom a zeleňou? Presne takto môžu vyzerať vaše

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,990 € 5208 €/m²

REZERVOVANÝ- Dizajnový 2-izbový byt v NUPPU s 2 garážovými státiami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Niektoré byty pôsobia dobre iba na fotkách. A potom sú tu byty, ktorých atmosféra vás očarí už

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4828 €/m²

PREDAJ: Priestranný 2 izbový byt - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

JKV Real ponúka na predaj svetlý a čiastočne prerobený 2 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 4444 €/m²

PREDAJ: Kompletne zrekounštruovaný 2 izb byt - Ružinov - Vlčie Hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 38 m²

JKV Real ponúka na predaj praktický 2 izbový byt s výmerou 38 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza na

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

145,990 € 3842 €/m²

Na predaj 2-izbový byt na Martinčekovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na obľúbenej Martinčekovej ulici v Bratislave

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 4000 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie