REZERVOVANÝ: Svetlý 2-izbový byt s loggiou v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 34.43 m²

Predtým ako si prečítate inzerát, poprechádzajte sa po byte pomocou 3D obhliadky. JKV Rea

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

144,990 € 4211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predáme 2 izb byt na Jégeho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 52 m²

2-izbový byt na predaj v Bratislave - Ružinov Štýlový 2-izbový byt s lodžiou v top lokalite Ruž

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 5288 €/m²

Luxusne zariadený 2 izbový byt s loggiou a garážovým miestom v obľúbenom projekte Rozadol v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 89 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt s loggiou a parkingom v obľúbenom projekte Rozadol v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Veľký, presvetlený 2 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkam na predaj veľký presvetlený 2 izbový byt s balkónom na Nezábudkovej ulici v Bratislave

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

2 izbový byt v NOVOSTAVBE City Park s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v novostavbe City Park (veža C) v Bratisl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Priestranný 2 izbový byt s loggiou vo výbornej lokalite pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ďatelinová | 70 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt s na Ďatelinovej ulici v Bratislave v Ružinove pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zariadený 2 izbový byt s balkónom v príjemnej lokalite pri parku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Planét | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na ulici Planét v Bratislave v mestskej časti Ružinov na Ostr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Štýlový 2,5 izbový byt v projekte NUPPU s balkónom, s vonkajším a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt (apartmán) v projekte NUPPU s balkónom a garážovým státím na

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Galvaniho dvory 2 s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 2 izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave v mestske

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 41 m²

Ponúkame na predaj svetlý a moderný 2 izbový byt v novostavbe Ružinovská 1 v Bratislave vo vyhľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5610 €/m²

Kúpime 2-izb. byt v novostavbe v BA I, II, III

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Pre môjho zazmluvneného klienta hľadám 2-izbový byt s týmito požiadavkami: – lokalita: Staré Me

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

300,000 € 6000 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | PRENAJATÉ | 109621 | Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 67.58 m²

Dizajnový 2-izbový byt s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad v rezidencii Eurovea Tower. Tent

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113049 | Slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 53 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne zariadený dvojizbový byt s balkónom v projekte Klingerk

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt s balkónom v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, zariadený 2 izbový byt s balkónom v tehlovom dome na Svät

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Tomášikova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 61 m²

Ponúkame na prenájom moderný a štýlovo zariadený 2 izbový byt v obľúbenej bratislavskej mestske

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom pekný klimatizovaný 2 izbový tehlový byt, Budovateľská ulica, BA II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 55 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený tehlový 2 izbový byt s nepriechodnými izbam

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt, Rumančeková ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Muškátová | 54 m²

Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom útulný a prakticky riešený 2 zbový byt v o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom veľký 2 izbový byt, Mliekarenská ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mliekárenská | 89 m²

POPIS BYTU: Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom moderný veľký 2 izbový byt v n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Prenájom priestranného 2-izb.bytu so samostatnou garážou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2.izbový byt s garážovým státím - so samostatnou garážou, dob

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii | Vietnamská ulica, Ružinov | Loggia | Balkón | Pivnica | Súkromné parkovanie | Kompletne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 67 m²

Priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii, v tichej tehlovej bytovke so súkromným parkingom a o

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

253,000 € 3776 €/m²

Praktický 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou, Kvetná ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvetná | 55 m²

Ponúkame na predaj praktický a dispozične veľmi dobre riešený 2-izbový byt so samostatnými izba

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 5089 €/m²

DOM-REALÍT / 2izb byt s možnosťou na 3izb v žiadanej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt na Sklenárovej ulici + 6/6 poschodie s vý

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,990 € 4123 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,990 € 4123 €/m²

2+1, ulica Kašmírská, Bratislava -Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kašmírska | 57 m²

PRENÁJOM – Kašmírska, Bratislava, priestranný 2+1 byt, balkón, parkovanie Ponúkame na prenájom

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie