Komfort novostavby s parkovaním a skvelou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 49 m²

Moderné bývanie s výhľadom, ktoré spája komfort novostavby s výbornou dostupnosťou mesta. Tento

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5714 €/m²

Predaj 2i byt v developerskom projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.15 m²

V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

424,081 € 7832 €/m²

Byt s atmosférou | 2i, balkón, pivnica | Živá Svätoplukova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 44 m²

Niektoré byty majú dušu. Tento patrí medzi ne. Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na rušnej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 izbový byt v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50.4 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,837 € 7933 €/m²

Luxusný 2-izbový byt s nábytkom na mieru | 89 m² | Rozadol, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 82.5 m²

Byt, ktorý prekvapí už pri prvom kroku dovnútra. Luxusne zariadený 2-izbový byt s nábytkom na m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívny 2-izbový byt | Novostavba | Ovocné sady, Ivanská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

Jeden z najväčších 2-izbových bytov v komplexe Ovocné sady - exkluzívne zariadený, priestranný

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbového bytu v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.47 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

426,150 € 7824 €/m²

FRANK ZICHER - Prenajímame 2-izbový byt orientovaný do tichého vnútrobloku s parkovaním a terasou.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 45 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na prenájom praktický 2-izbový byt situovaný v novo

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|2,5-izbový nízkonákladový zariadený byt s vlastným kúrením, priestrannou loggiou a parkovaním na súkromnom pozemku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný 2,5 - izbový nízko

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4195 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA KOŠICKEJ V PROJEKTE ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 58.89 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj práve skolaudovaný 2-izbový byt v nadštandardnom rezidenčnom

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,500 € 6495 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izbový byt v Bratislave - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 44.77 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

216,000 € 4825 €/m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 2-izbový byt v super lokalite, Jégeho alej | S parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.15 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 2-izbový byt v super lokalite, Jégeho alej | S parkovaním Rea

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt, ktorý je možné jednoducho prerobiť na menší 2-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,500 € 3908 €/m²

PRIEVOZ - veľký 2 iz. BYT v RD + parking + terasa: Ružinov, Ba II., 600,-€/mes. + 150,-€/mes. (energie, net)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 75 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt (cca

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predáme 2 izb. zrekonštruovaný byt s balkónom v Ružinove - Ostredky, ul. Obežná, možnosť dokúpiť garáž

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Obežná | 52.68 m²

Predáme 2 izb. zrekonštruovaný byt s balkónom v Ružinove - Ostredky, ul. Obežná Byt dispozične

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

237,000 € 4499 €/m²

Novinka
Novinka

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RenHub | 2i byt | parkovanie | balkón | Jégeho Alej |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 51 m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom, 2x klimatizáciou a garážovým státím – Jégého Alej, Bratislava

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RentHub | Priestranný 2-izb. byt 60 m² | klimatizácia | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 60 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s klimatizáciou a p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný zariadený 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 53 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | ZWIRN 2-izbový byt 50m2 + balkón 5m2 | Košická - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48 m²

RadoReality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v nadštandardnom projekte Zwirn na Košickej ulici

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,900 € 7456 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 2-izb. byt v novostavbe s loggiou – Mlynské luhy – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Realitná kancelária Graft ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM: 2-izbový byt - rezidenčný projekt NOVÝ RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

BOND Reality ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v rezidenčnom projekte NOVÝ RUŽI

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

NOVÝ, KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A TICHOU ORIENTÁCIOU PRI OC CENTRÁL, METODOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Metodova | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, klimatizovaný 2 izbový byt (projekt LUDWIGOV MLYN) s balkónom, gar

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,000 € 13 €/m²

PREDAJ 2-izbový apartmán s 2 balkónmi, novostavba, Tomášikova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 62 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj priestranný slnečný dvojizbový apartmán vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Upresniť hľadanie