PREDAJ 2-izb. byt Trnávka, 55m2, novostavba, tehla, parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrútocká 44 | 55 m²

Hľadáte novostavbu, ktorá spája moderný dizajn, inteligentné technológie a absolútny pokoj? Ten

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 5255 €/m²

Klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom, parkovanie v garáži, OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nevädzová 6 | 63.5 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom na Nevädzovej ulici -

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbový byt, Parking, pivnica - MORUŠE-Ivanská Cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 41 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2izb kompletne zariadený byt v novostavbe "VIKTORIA" Košicka ul. ✳️3D prehliadka ✳️

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Ružinove, Nivy, Košická ul. novostavba VIKTORIA. 3D virtuá

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i byt s balkónom na Prievozskej ulici, novostavba 2017

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská ulica | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Apollisu na Prievozskej ulici. Úžitková plocha: 40 m² Bal

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt s bazénom na streche NIVY Ružinov EXPISREAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte ROZADOL v širšo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

RealityDS - PREDAJ 2-izbového bytu, balkón+loggia, Komárnická | ZNÍŽENÁ CENA 229 000 €

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Komárnická | 52 m²

RealityDS Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave na Komárnickej ulici v obľúbenej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 4404 €/m²

2,5 izbový byt na prenájom vo vyhladávanej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dulovo námestie | 63 m²

Ponúkam na prenájom 2,5-izbový byt o výmere 63 m² vo vyhľadávanej lokalite Dulovo námestie, Bra

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DOMINANT REAL - na predaj 2-izbový apartmán v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,500 € 6309 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

339,500 € 6128 €/m²

Prenájom | Moderný 2 izbový byt v Bratislave - lokalita Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Muškátová | 36 m²

F-one reality vám ponúka na prenájom moderný a vkusne zariadený 1,5-izbový byt situovaný v obľú

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Moderný 2i byt s AC a šatníkom na Metodovej – Novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 37 m²

Hľadáte štýlové mestské bývanie, kde máte všetko na dosah ruky? Realitná kancelária F-one Reali

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

2i byt s balkónom na Prievozskej ulici, novostavba 2017

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská ulica | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe, 1x parkovacie miesto, Prievozska ulica. Úžitk

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

65 €/deň 2 €/deň/m²

DOPYT kúpa 2-3 izbový byt PAVLOVOVA, Revúcka,Súťažná ulica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pavlovova 6 | 60 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme 2 - 2,5 izb byt s balkónom, NIVY môže byť aj pôvodný stav. Uli

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

PREDAJ 2 izbový byt, Jégeho ulica, Bratislava Ružinov EXPIS REAL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 46.51 m²

RK Expisreal Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt + šatník. Bytový dom sa nachádza v lukra

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 6009 €/m²

REZERVOVANE Nový Ružinov: Moderné bývanie a parkovanie bez starostí

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 56.45 m²

MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky moderný 2i apartmán v obľúbenom Novom Ružinove – Bývanie v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,990 € 4429 €/m²

2 izbový byt - 59,07 m², Záhradnícka 36, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 59.07 m²

V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na ulici Záhradnícka 36

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4317 €/m²

Priestranný 2 izbový byt s balkónom - ul. Na križovatkách, 72m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 72 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový slnečný byt, na ul. Na križovatkách (projekt Slnečný dvor) s výme

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2-izbový byt s pekným výhľadom na Miletičovej ulici, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | MIletičova | 45 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúkame na prenájom príjemný menší 2-izbový byt vo vyhľadávanej l

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

Na predaj elegantný a moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii + parkovacie státie, Vlčie Hrdlo, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie Hrdlo | 33.99 m²

Číslo ponuky : 2774, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

133,900 € 3939 €/m²

Novinka
Novinka

NUERA︱DOWNTOWN YARDS - 2i byt do vnútrobloku, 52m² + 9m² lodžia, 8np.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 51.73 m²

NUERA Real Estate, exkluzívny partner developera JTRE, Vám ponúka na predaj moderné bývanie v s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 6766 €/m²

RentHub I Krásny dizajnový 2-izb. byt s terasou a krbom I 110 m² I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 110 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom jedinečný dizajnový 2,5-izbový mezonet s ter

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zariadený 2-izbový byt | Klimatizácia a Parking v súkromnom areáli | Ružinov, Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrakuňská cesta | 56 m²

Všetko na svojom mieste - a park hneď za dverami. Kompletne zariadený 2-izbový byt v staršej no

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

599 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie