BABONY TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

BABONI TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“ Ponúkame na predaj tri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ: Nadštandardný 2i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.5 m²

Ponúkame na predaj tri exkluzívne 2-izbové byty v jednom z najprestížnejších a architektonicky

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7049 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE | 2-izbový EXKLUZÍVNY byt s loggiou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 55 m²

Ponúkame na prenájom EXKLUZÍVNY 2-izbový byt s loggiou v modernom rezidenčnom projekte DISCOVER

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

BABONY TRE I 2-izb byt v City Park – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 56 m²

2-izbový byt v projekte City Park – Ružinov Plocha: 60 m² (56 m² byt + 4 m² balkón) Popis byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

699 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

WFG | Na prenájom zariadený 1-izbový byt *VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na prenájom zariadený 1-izbový byt v Bratislave–mes

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

WFG | Na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom *VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na prenájom zariadený 2-izbový byt v Bratislave–mes

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Krásny moderný byt na prenájom ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 47 m²

Minimálna doba nájmu: 1 rok Byt je k dispozícii ihneď Cena: 850 € nájom + 150€ náklady (vráta

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

WFG | Na prenájom zariadený 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zvolenská | 67 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame nadštandardne veľký, kompletne zrekonštruovaný a lu

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

WFG | Na prenájom moderný, zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Bratislave- mestská časť Staré Mesto. Byt sa nachádza

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

895 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5161 €/m²

Veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt s potenciálom prerobenia v tichej časti Ružinov v blízkosti električky - zadná Pošeň - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Chlumeckého | 62 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľkometrážny, svetlý 2 izbový byt 62m2 bez balkóna, na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4258 €/m²

2-IZB. BYT – BA, BUDOVATEĽSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný zariadený 2-izbový byt v pokojnom prostredí v obľúbenej časti Nivy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO s loggiou a parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izb. byt v tehlovom dome–Ružová dolina, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 62 m² vo vyhľadávanej lokalite Bratisl

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Prenájom 2 izb. bytu , Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 48 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 2i byt (56 m²) na prízemí v tichom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 56 m²

Hľadáte pokojné a priestranné bývanie obklopené zeleňou? Realitná kancelária F-one Reality vám

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Papraďová | 70 m²

STARS REALITY ponúka na prenájom 2-izbového bytu v Ružinove – Papraďová ulica Ponúkame na pren

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2 izbový byt s pivnicou, Ružinov, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputnikova | 54 m²

2-izbový byt s pivnicou v novostavbe – Projekt Sputnik, Bratislava II - Ružinov ZÁKLADNÉ INFOR

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

262,500 € 4861 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Predaj 2-izbového bytu s parkovaním, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ulica 3D virt

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 2-izb. byt Trnávka, 55m2, novostavba, tehla, parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrútocká 44 | 55 m²

Hľadáte novostavbu, ktorá spája moderný dizajn, inteligentné technológie a absolútny pokoj? Ten

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 5255 €/m²

Klimatizovaný 2-izbový byt s balkónom, parkovanie v garáži, OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nevädzová 6 | 63.5 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom na Nevädzovej ulici -

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbový byt, Parking, pivnica - MORUŠE-Ivanská Cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 41 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2izb kompletne zariadený byt v novostavbe "VIKTORIA" Košicka ul. ✳️3D prehliadka ✳️

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 57 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Ružinove, Nivy, Košická ul. novostavba VIKTORIA. 3D virtuá

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (770)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Upresniť hľadanie