2-izbový byt, ulica Bodrocká, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava – Podunajské Bisku

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3603 €/m²

Novinka
Novinka

DOPYT - DVOJGARSÓNKA / DVOJGARSÓNKA DELUXE - PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podzáhradná | 54 m²

Realitná kancelária Grand Real hľadá pre svojho klienta na kúpu do osobného vlastníctva dvojgar

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

174,000 € 3222 €/m²

NA PREDAJ: 2 izbový byt ESTÓNSKA - 52 m2.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Estónska | 52 m²

Na predaj slnečný, priestranný byt - mestská časť Podunajské Biskupice , Bratislava - voľný ihn

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

183,000 € 3519 €/m²

Útulný 2 izbový byt v tichej lokalite so zeleňou a s bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt na Bodrockej ulici v Bratislave v mestskej časti Podunaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3633 €/m²

Priestranný a slnečný 2 izbový byt v tichej lokalite s nádherným výhľadom na park

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Lotyšská | 51 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt na Lotyšskej ulici v Bratislave v mestskej časti Po

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

182,500 € 3578 €/m²

NA PREDAJ: 2 izbový byt ESTÓNSKA - 52 m2.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Estónska | 52 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

183,000 € 3519 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Lotyšská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Lotyšská | 51 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

187,000 € 3667 €/m²

Útulný 2-izbový byt v pokojnej časti Podunajských Biskupíc

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Latorická | 48 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt na Latorickej ulici v tichej a pokojnej Podunajských B

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

175,000 € 3646 €/m²

DOM-REALÍT,- dvojgarsónka deluxe, Podzáhradná ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podzáhradná | 49 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izbový byt, Podunajské Biskupice + 9/10 poschodie +

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

173,600 € 3543 €/m²

Predaj útulný zariadený 2 izbový byt 49 m2, Bodrocká ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²

Na predaj útulný, zariadený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a zate

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3633 €/m²

Na predaj priestranný slnečný 2-izbový byt na Bieloruskej ulici - Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bieloruská | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný slnečný dvojizbový byt na Bieloruskej ul, vo Vrakuni. Jedná sa o

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

189,000 € 3566 €/m²

2izb, Lotyšská, 52m2, p.8/8, 3D prehliadka, okamžite k dispozícii,

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Lotyšská | 52 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj na ul. Lotyšská, k.ú. Podunajské Biskupice 2izb. byt o celkove

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

188,000 € 3615 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23047)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie