2 izbový byt | Perličková | 57 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v lokalite Bra
289,000 € 5070 €/m²
2 izbový byt | Priekopnícka | 35.8 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt na Priekopnickej ulici v Bratislave, časti Podunajské Bisku
170,000 € 4749 €/m²
2 izbový byt | Bieloruská | 43 m²
ASSENZIO – PREDAJ – PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU LODŽIOU – Bieloruská ul. Podunajské Bisku
195,000 € 4535 €/m²
2 izbový byt | Priekopnícka | 39.5 m²
Callireal ponúka na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe na Priekopníckej ulici v mestske
199,500 € 5051 €/m²
2 izbový byt | Podzáhradná | 55 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v meste Bratislava - Podunajské Biskupice na Podz
195,000 € 3545 €/m²
2 izbový byt | Kazanská | 49.5 m²
Realitná kancelária Maxim Real vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte Ecohouse
199,000 € 4020 €/m²
2 izbový byt | Kazanská | 66 m²
Realitná kancelária Miracle Real Vám ponúka na prenájom príjemný, moderne zariadený a klimatizo
470 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ulica Svornosti | 52.55 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 2i byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu na ulici Svornos
220,000 € 4186 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 2-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto
Cena dohodou
2 izbový byt | Perličková | 57 m²
2-izb. byt s parkovaním v novostavbe na Perličkovej ul. v Podunajských Biskupiciach. Byt v osob
289,000 € 5070 €/m²
2 izbový byt | Bieloruská | 50 m²
Ponúkame na prenájom moderný a prakticky riešený 2-izbový byt v novostavbe na Bieloruskej ulici
750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Podzáhradná | 54 m²
Realitná kancelária Grand Real hľadá pre svojho klienta na kúpu do osobného vlastníctva dvojgar
174,000 € 3222 €/m²
2 izbový byt | 32.36 m²
Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Výhodn
125,999 € 3894 €/m²
2 izbový byt | Závodná | 49.03 m²
REZERVOVANÉ ! Grand Real Vám exkluzívne ponúka na predaj novozrekonštruovaný klimatizovaný ešte
Info v RK
2 izbový byt | Kazanská | 54 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom príjemný a kompletne zariadený 2-izbový byt s perfektným pôdor
530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Závodná | 35.05 m²
Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj presvetlený 2-izbový byt v projekte
149,990 € 4279 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre záujemcov z obhliadok, 2- izbový BYT s nasledovnými preferenciami: Preferencie zá
Cena dohodou
2 izbový byt | Podunajská | 60 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom pekný, útulný 2 izbový byt v bratislavských Podunajsk
780 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Trojičné námestie | 55 m²
Predstavujeme vám zaujímavý 2-izbový byt na prenájom v rodinnom dome so spoločným dvorom na Tro
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 70 m², ktorý sa nachádza na príze
209,900 € 2999 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.