2 izbový byt | Kazanská | 61.65 m²
Tento byt je perfektnou voľbou pre vlastné bývanie, ale aj ako investičná kúpa na zhodnotenie p
190,000 € 3082 €/m²
2 izbový byt | Kazanská | 70 m²
Investičný byt : - viď popis: byt sa predáva s nájomníkmi ktorí majú garantované bývanie do 02/
244,900 € 3499 €/m²
2 izbový byt | Lotyšská | 51 m²
Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B
187,000 € 3667 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s
243,000 € 4585 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Podunajské Bisk
155,000 € 3100 €/m²
2 izbový byt | Priekopnícka | 59 m²
Ponúkame na predaj veľmi príjemný a svetlý 2-izbový byt s výmerou 59 m² nachádzajúci sa v pokoj
205,000 € 3475 €/m²
2 izbový byt | Latorická | 48 m²
Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt na Latorickej ulici v tichej a pokojnej Podunajských B
175,000 € 3646 €/m²
2 izbový byt | Uzbecká | 58.99 m²
Ponúkam na predaj 1,5 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe OPPIDIUM v časti Podunajské Bisku
232,900 € 3948 €/m²
2 izbový byt | Podunajská | 41.53 m²
Dizajnový 2-izbový byt v jedinečnom nízkoenergetickom bytovom dome, ktorý získal prestížne ocen
249,900 € 6017 €/m²
2 izbový byt | Podunajská | 47.62 m²
Dizajnový loft s veľkorysou terasou a svetlou výškou dvoch podlaží sa nachádza na 4. poschodí v
Info v RK
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 40 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj zariadený 2 izbový byt, Vlčie hrdlo + bytový dom, kto
144,500 € 3613 €/m²
2 izbový byt | Podzáhradná | 49 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izbový byt, Podunajské Biskupice + 9/10 poschodie +
173,600 € 3543 €/m²
2 izbový byt | Hornádska | 62 m²
Ponúkame Vám na prenájom 2i byt v Bratislave - Podunajských Biskupiciach na Hornádskej ulici.
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Závodná 3B | 35 m²
Na prenájom veľmi pekná moderne zariadená 2-garsónka, Závodná 3B, Podunajské Biskupice, 34,81 m
440 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Monardová | 54.1 m²
REZERVOVANÉ moderná rezidenčná štvrť | pokojná a rodinná atmosféra | v blízkosti nákupné centr
Cena dohodou
2 izbový byt | Uzbecká | 69.04 m²
Mestský byt, ktorý vám ušetrí čas, nervy aj kompromisy. Novostavba na Kazanskej ulici ponúka pr
249,990 € 3621 €/m²
2 izbový byt | Uzbecká | 69.04 m²
Mestský byt, ktorý vám ušetrí čas, nervy aj kompromisy. [b]Novostavba na Uzbeckej ulici[/b] pon
249,990 € 3621 €/m²
2 izbový byt | Podunajská | 0 m²
Hľadám pre investora rôzne nehnuteľnosti v Bratislave a okolí do 80 km, byty, RD, budovy, chat
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²
Na predaj útulný, zariadený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a zate
178,000 € 3633 €/m²
2 izbový byt | Bieloruská | 53 m²
Ponúkame na predaj priestranný slnečný dvojizbový byt na Bieloruskej ul, vo Vrakuni. Jedná sa o
189,000 € 3566 €/m²
2 izbový byt | Podunajská | 68 m²
Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Bratislava, Podunajská ulic
250,000 € 3676 €/m²
2 izbový byt | Lotyšská | 52 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj na ul. Lotyšská, k.ú. Podunajské Biskupice 2izb. byt o celkove
188,000 € 3615 €/m²
2 izbový byt | Uzbecká | 56 m²
Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj harmonicky z
221,990 € 3964 €/m²
2 izbový byt | Podzáhradná | 54 m²
Ponúkame Vám do prenájmu 2izbový byt s logiou na Podzáhradnej ulici. Rozloha bytu je 54m2 Nach
720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.