Výkup nehnuteľností

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 70 m²

Odkúpime Váš byt v Bratislave. Prípadné dlžoby vyrovnáme. KONTAKTUJTE NÁS NA T.Č.: 0905 491 888

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Potrebujete súrne predať byt ? Platba v hotovosti.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Potrebujete súrne predať byt - ponúkame platba v hotovosti kontakt: 0905/491 888, 0903/909 88

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

ZUZANY CHALUPOVEJ, 2-i byt, 40 m2 – projekt Slnečnice, blízkosť zastávky električky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Byt je kompl

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 5700 €/m²

NOVANTA: 62m² s privátnou terasou v uzavretom areáli

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Urpínska | 62 m²

Nekompromisný štandard, absolútne súkromie a dokonalá synergia mesta s prírodou. ZENITH Luxury

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

699 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM | EXKLUZÍVNY 2-IZB. BYT MATADORKA | PANORAMATICKÝ VÝHĽAD

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt (49,16 m²) situovaný na 20. nadzemnom podlaží (NP) v modernom

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

982 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

PRENÁJOM bez provízie: Príjemný 2i zariadený byt s loggiou a pivnicou

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fedinova | 54 m²

Ponúkame na prenájom svetlý príjemný kompletne rekonštruovaný, KLIMATIZOVANÝ a zariadený 2-izbo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj krásny 2i byt v Petržalke!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Petržalka | 50 m²

Ak hľadáte Váš nový domov, ste tu správne! Tento 2-izbový byt o rozlohe 50 m²sa nachádza v je

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

217,000 € 4340 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne | Na prenájom 2i byt s loggiou na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mlynarovičova | 56 m²

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na prenájom zrekonštruovaný 2 izbový byt s loggio

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Hľadám na kúpu 2 izb. byt Bratislava - Petržalka Dvory

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 0 m²

Platba v hotovosti Hľadám na kúpu 2 izb. byt Bratislava - Petržalka Dvory Ideálne: - kompl

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

240,000 €

Na prenájom 2-izb. byt 57,88m2 s terasou a park. státím v projekte Panónka, na skok do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 57.88 m²

POPIS BYTU *dizajnovo zariadený byt s priestrannou terasou *k dispozícií sú aj dve veľkorysé

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený byt v Petržalke TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený byt (dispozične riešený

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

655 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REB.SK Prenájom 2-izbového bytu na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lužná | 49 m²

REB.SK ponúka prenájom moderný a slnečný 2-izbový byt s balkónom v atraktívnej lokalite Bratisl

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojgarsónka Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 37 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojgarsonku v Bratislave, mestská časť Petržalka v pôvod

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

165,000 € 4459 €/m²

NOVÁ CENA! - 2,5 izbový byt so šatníkom, parkovacím miestom a 3x balkón

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bzovícka | 73 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v RAJKE - Maďarsko! AVE estate ponúka priestranný 2,5 izbový byt s tro

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

149,900 € 2053 €/m²

METROPOLITAN │Luxusný 2i byt s loggiou v Slnečniciach, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 55 m²

METROPOLITAN │Luxusný 2i byt s loggiou v Slnečniciach, Petržalka Slnečný 2-izbový byt s loggio

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Komfortný 2i byt s terasou, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 41 m²

METROPOLITAN │Komfortný 2-izbový byt s terasou, Petržalka METROPOLITAN ponúka na prenájom zari

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

725 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Moderný nový 2 izbový byt s lodžiou a parkovaním

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pri vojenskom cintoríne | 42 m²

METROPOLITAN │Moderný nový 2 izbový byt s lodžiou a parkovaním Byt sa nachádza na 1 (5) posch

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

860 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt s balkónom a parkovaním, Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

METROPOLITAN │Moderný 2-izbový byt s balkónom a parkovaním, Slnečnice Byt sa nachádza na 5. po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vranovská | 39.4 m²

METROPOLITAN │Zrekonštruovaný 2-izbový byt, Petržalka Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

2,5-izbový apartmán s veľkou zasklenou loggiou v novostavbe na Vyšehradskej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vyšehradská | 53 m²

Ponúkame na predaj 2,5-izbový apartmán v novostavbe na Vyšehradskej ulici, situovaný v pokojne

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,500 € 3764 €/m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcií

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lachova | 54 m²

Ponúkam na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Lachovej ulici v Bratislave – P

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Dizajnový 1,5 izbový byt v Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 39.5 m²

Hľadáte moderné bývanie v jednej z najžiadanejších častí Bratislavy? Tento štýlový 1,5-izbový

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

221,900 € 5618 €/m²

Dizajnový 2-izbový byt s parkovaním v Slnečniciach

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt o výmere 60 m² v obľúbenom projekte Slnečnice v mestske

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 4167 €/m²

Predaj 2-izbového bytu v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rovniankova | 58 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v pokojnej časti Petržalky Byt sa nachádza v tichej lokalite v b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 4138 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie