METROPOLITAN │Dizajnový 2i byt s balkónom a parkingom, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Závodu Matador | 50 m²

METROPOLITAN │Dizajnový 2i byt s balkónom a parkingom, Petržalka Moderný 2-izbový byt na prená

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Na predaj 2 izbový byt Petržalka vyhľadávaná lokalita

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Humenské námestie | 44 m²

REZERVOVANÉ Na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Petržalky v novšom bytovom dome na Hum

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,900 € 4725 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám 2i byt Petržalka, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nám. Hraničiarov | 45 m²

HĽADÁM: 2-izbový byt v Petržalke Mám záujem o kúpu 2-izbového byt v bratislavskej Petržalke, i

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

190,000 € 4222 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ ŠIKOVNÝ 2IZB. BTY NA ULICI ZADUNAJSKÁ CESTA, ZAČIATOK PETRŽALKY, OPROTI AUPARKU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít Bratisl

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5114 €/m²

Na predaj, najlepšia CENA! 2-izbový byt s AIRBNB potenciálom, Zadunajská ulica (začiatok Petržalky), staršia novostavba 2006 –

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Tomáš Holod ponúka na predaj 2-izbový byt, Zadunajská ulica (začiatok Petržalky), staršia novos

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusný 2 izb. byt, VRANOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vranovská | 60 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom luxusný podkrovný 2 izbový byt v Petrž

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

>>super ponuka - 2i byt pri Auparku/Digital parku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Zádunajskej ceste č. 8 v Petržalke oproti Auparku, hneď ve

Publikované: 25.05.2021 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Štýlový byt s panoramatickým výhľadom – Vienna Gate, moderné mestské bývanie v Petržalke s rýchlou dostupnosťou centra

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 62 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na dlhodobý prenájom pri

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, ul. Rovniankova, BA-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rovniankova | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2 izbový byt s loggiou v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Súrne kúpime 2 izbový byt BA V Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Petržalka garsónka, dvojgarsónka, 1 izbový byt, 2 i

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Dizajnový klimatizovaný 2kk byt + uzavretá garáž, novostavba, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 58 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe na Bosákovej ulici, situovaný n

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA/PETRŽALKA-Prenájom moderného 2i bytu s lodžiou+parking-Kopčianka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 51.66 m²

Ak hľadáte priestranný byt v novostavbe s dostatkom úložného priestoru v lokalite s plnou občia

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt v novšej stavbe s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Zadunajskej ceste s výbornou polohou na úplnom začiatku Petr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5000 €/m²

Babony TRE I PRENÁJOM 2-izbový byt_Petržalka City

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Rusovská cesta | 41 m²

BabonyTRE Vám ponúka na prenájom štýlový, moderne zariadený 2-izbový byt s celkovou výmerou 51,

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 44 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

198,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 38 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s balkonom ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

182,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 48 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 53 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE | Praktický 2-izbový byt v top lokalite Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Strečnianska | 36 m²

Realitná kancelária Babony TRE ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný pôvodne 1-izbový by

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s terasou

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 117 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s terasou ZAČIATOK PREDAJA v novom p

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

561,600 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM 2 izbový byt, Zuzany Chalupovej, Slnečnice - mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 48 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám MAXA reality ponúka na prenájom veľmi pekný, prémiovo zari

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

P R E D A J 1,5-izb byt v novostavbe Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 33.8 m²

Butterfly-reality ponúka v zastúpení majitela na predaj kompletne zariadený 1,5 izbový byt na u

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

213,900 € 6328 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM kompletne zariadený 2i byt, klimatizácia, Medveďovej, Petržalka.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Medveďovej | 52 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový byt na Medveďovej ulici v Petržalke, nachádzajúci sa na 2.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

KLIMATIZOVANÝ 2IZB BYT, 51M2 PODLAHOVÁ PLOCHA, SLNEČNICE - MESTO

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej 13A | 51 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Slnečnice – ideálne bývanie aj investícia s istotou prenájmu H

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

270,000 € 5294 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie