FRANK ZICHER - Predávame 2-izbový byt s balkónom v projekte Vodotika na Šustekovej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 35 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Šustekovej ulici v obľúbe

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

209,000 € 5971 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 47.76 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova Real

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,000 € 6051 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 IZB. BYT S LOGGIOU, PARKINGOM, NOVOSTAVBA, BUDATÍNSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Budatínska | 53.67 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný slnečný 2 izbový klimatizovaný byt s loggiou, s celkovou výmerou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

HERRYS - Na prenájom príjemný 1,5-izbový byt s loggiou a parkovaním v Slnečniciach-Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 42.5 m²

HERRYS - Na prenájom príjemný 1,5-izbový byt s loggiou a parkovaním v Slnečniciach-Viladomy Re

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT NA ÚPLNOM ZAČIATKU PETRŽALKY - ZADUNAJSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Top
Top

Pekný svetlý 2 izbový byt s klimatizáciou na dlhodobý prenájom v Petržalke - Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 38.26 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom so súhlasom majiteľa dvojizbový byt v Slnečniciach, ulica Zuzany

Publikované: 03.05.2023 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

730 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Kompletne zrekonštruovaný 2-Izbový byt na ulici Manesovo námestie v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mánesovo nám. | 48.13 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na uli

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

234,900 € 4881 €/m²

Top
Top

2+1, Ulica Závodu Matador, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 51 m²

Prenájom 2+1 bytu – moderný, plne vybavený, parkovanie Ponúkam na prenájom moderný byt 2+1 v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderné bývanie s výhľadom, 2 terasami a s garážovým státím

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 56.16 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Fialovej uli

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

329,900 € 5874 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Slnečný a príjemný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenom projekte Fuxova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 45 m²

Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 6222 €/m²

Top
Top

2izb. byt 27/28 posch., garážové státie, pivnica - ulica Závodu Matador, BRATISLAVA-PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 46 m²

Bývajte hlavou v oblakoch... 2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA RAKÚSKO – MATADORKA, B

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 5326 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v City Parku – teraz lacnejšie

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 44.2 m²

CityPark Petržalka prináša nový štandard bývania v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Naše byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

200,895 € 4545 €/m²

Bývajte v City Parku – 2 izby za TOP cenu!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 58.15 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

217,590 € 3742 €/m²

Skvelá cena v obľúbenej lokalite – 2 izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 42.6 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

211,815 € 4972 €/m²

City Park Petržalka: Komfortné 2 izby výhodne

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 58.15 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

223,085 € 3836 €/m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Moderný 2i byt s terasou, Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 40 m²

METROPOLITAN │Moderný 2i byt s terasou, Slnečnice Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

740 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

METROPOLITAN │Dizajnový 2i byt s balkónom a parkingom, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Závodu Matador | 50 m²

METROPOLITAN │Dizajnový 2i byt s balkónom a parkingom, Petržalka Moderný 2-izbový byt na prená

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Na predaj 2 izbový byt Petržalka vyhľadávaná lokalita

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Humenské námestie | 44 m²

REZERVOVANÉ Na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Petržalky v novšom bytovom dome na Hum

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,900 € 4725 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám 2i byt Petržalka, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nám. Hraničiarov | 45 m²

HĽADÁM: 2-izbový byt v Petržalke Mám záujem o kúpu 2-izbového byt v bratislavskej Petržalke, i

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

190,000 € 4222 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ ŠIKOVNÝ 2IZB. BTY NA ULICI ZADUNAJSKÁ CESTA, ZAČIATOK PETRŽALKY, OPROTI AUPARKU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít Bratisl

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5114 €/m²

Na predaj, najlepšia CENA! 2-izbový byt s AIRBNB potenciálom, Zadunajská ulica (začiatok Petržalky), staršia novostavba 2006 –

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Tomáš Holod ponúka na predaj 2-izbový byt, Zadunajská ulica (začiatok Petržalky), staršia novos

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusný 2 izb. byt, VRANOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vranovská | 60 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom luxusný podkrovný 2 izbový byt v Petrž

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie