2 izbový byt | Šustekova | 35 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Šustekovej ulici v obľúbe
209,000 € 5971 €/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY
285,000 € 4711 €/m²
2 izbový byt | Bosákova | 47.76 m²
HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova Real
289,000 € 6051 €/m²
2 izbový byt | Budatínska | 53.67 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný slnečný 2 izbový klimatizovaný byt s loggiou, s celkovou výmerou
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Fialová | 42.5 m²
HERRYS - Na prenájom príjemný 1,5-izbový byt s loggiou a parkovaním v Slnečniciach-Viladomy Re
650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n
225,000 € 4787 €/m²
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 38.26 m²
Ponúkame na dlhodobý prenájom so súhlasom majiteľa dvojizbový byt v Slnečniciach, ulica Zuzany
730 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mánesovo nám. | 48.13 m²
Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na uli
234,900 € 4881 €/m²
2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 51 m²
Prenájom 2+1 bytu – moderný, plne vybavený, parkovanie Ponúkam na prenájom moderný byt 2+1 v
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Fialová | 56.16 m²
Ponúkame na predaj nadštandardný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Fialovej uli
329,900 € 5874 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-
280,000 € 6222 €/m²
2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 46 m²
Bývajte hlavou v oblakoch... 2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA RAKÚSKO – MATADORKA, B
245,000 € 5326 €/m²
2 izbový byt | Fialová | 56.16 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj moderný, priestranný 2 izbový byt v Pet
299,900 € 5340 €/m²
2 izbový byt | Žltá | 41.67 m²
Ponúkame na prenájom príjemný klimatizovanýa a kompletne zariadený 2-izb. byt v modernej novost
760 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vranovská | 60 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na prenájom luxusný podkrovný 2 izbový byt v Petrž
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mánesovo nám. | 48.13 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt na začiatku Petržalky, ul.
234,900 € 4881 €/m²
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 0 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. hľadá pre konkrétneho klienta 1,5 izbový byt / 2 garzónku
Cena dohodou
2 izbový byt | Pankúchova | 59.72 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt na začiatku Petržalky, PANK
249,900 € 4185 €/m²
2 izbový byt | Znievska | 43 m²
BYVO ponúka 2-garsónku po kompletnej rekonštrukcii pri Draždiaku Hľadáte štartovacie bývanie a
199,000 € 4628 €/m²
2 izbový byt | Jasovská | 44.2 m²
CityPark Petržalka prináša nový štandard bývania v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Naše byt
200,895 € 4545 €/m²
2 izbový byt | Jasovská | 58.15 m²
217,590 € 3742 €/m²
2 izbový byt | Jasovská | 42.6 m²
211,815 € 4972 €/m²
2 izbový byt | Jasovská | 58.15 m²
223,085 € 3836 €/m²
2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²
HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn
670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.