EXKLUZÍVNE na prenájom pekný 1 izbový byt v centre Banskej Bystrici v NOVOSTAVBE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Skuteckého | 35 m²

AAA-real ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom pekný 1 izbový byt v centre Banskej Bystrici v NOVOSTAVB

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

530 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE na prenájom 1izb.bytu v B. Bystrici ul. Mládežnícka

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | mladežnícka | 38 m²

AAA-real ponúka exkluzívne na prenájom 1-izbový byt v Banskej Bystrici časť Fončorda ul. Mládež

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Svetlý 1-izbový byt v tichej lokalite

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Oremburská | 27.1 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt v tichej lokalite obklopenej prí

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

112,000 € 4133 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ 1-izbový byt v tichej lokalite s bezproblémovým parkovaním

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Haškova | 31 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj slnečný 1-izbový byt v tichej lokalite mestskej čast

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

105,000 € 3387 €/m²

REZERVOVANÉ - Jednoizbový byt, Banská Bystrica, Fončorda, rekonštrukcia

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tulská | 29.24 m²

Ponúkam na predaj jednoizbový byt (bauring) v Banskej Bystrici, sídlisko Fončorda, s celkovou

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

124,000 € 4241 €/m²

Novinka! 1-izbový byt loggia aj balkón Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Slnečná | 34 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Fončorda, na Slnečnej ulici. By

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

115,000 € 3382 €/m²

SIMCITY│Jednoizbový byt po rekonštrukcií na predaj - Lazovná ul., CENTRUM BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Lazovná | 28.44 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt v BB na Lazovnej ulici. Š

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

139,990 € 4922 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt s čiastočnou, alebo kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

PREDAJ 1 izbový byt Sásová Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 38 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj veľký 1 izbový byt v

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

128,000 € 3368 €/m²

Na predaj 1-izb byt, Banská Bystrica-Novostavba

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 29 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,500 € 4466 €/m²

Na prenájom LUXUSNÝ 1,5i byt - apartmán v RD blízko centra BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 52 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na prenájom luxusný 1i - výmerou ako 2i byt

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

1-izbový byt, novostavba, centrum, 35,66 m2

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Rudlovská cesta | 44.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1- izbový byt v centre mesta Banská Bystrica v novostavbe na Rudlovske

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pripravujeme do ponuky prenájom 1i bytu na ul. Ďumbierska v Banskej Bystrici, 30,1 m2

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30.1 m²

TUreality ponúka na prenájom krásny 1i byt typu bauring, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídli

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj 1i apartmánu Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Horná | 29 m²

Ponúkame na predaj 1i apartmán v Banskej Bystrici. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

95,000 € 3276 €/m²

Útulný 1-izbový byt s terasou a výhľadom – Belveder, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nad plážou | 38.86 m²

Ponúkame na predaj štýlový 1-izbový byt v prestížnej lokalite Belveder, ktorá je synonymom kval

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

194,000 € 4992 €/m²

Prenájom VEĽKÉHO, kompletne vybaveného 1-izbového bytu Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 36 m²

Prenájom veľkého, kompletne zariadeného a vybaveného 1-izbového bytu v blízkosti centra vo vyh

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

560 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Výnimočný 1i apartmán v rodinnom dome blízko centra

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Rudlovská cesta | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom luxusný 1i apartmán v rodinnom dome v Banskej Bystrici na ul. Rudlovs

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1-izbový byt 36,78 m² – Poniky – holobyt pripravený na rekonštrukciu

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | M. Rázusa | 37 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt nachádzajúci sa na prízemí bytového domu na ulici Družstevná v

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

54,900 € 1484 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie