Hľadám 1 izb. byt v Radvani / Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 39 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici - časť Radvaň / Fončorda. Platba v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

135,000 € 3462 €/m²

člen NARKS

Veľký 1-izbový byt s lódžiou, Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Mládežnícka | 38 m²

Na prenájom 1-izbový byt s priestrannou lodžiou na 3. poschodí zo 4 poschodí v tichej lokalite

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ 1izbový byt + loggia Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 28 m²

REZERVOVANÉ!!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj krásny, slnečný 1izbový byt. Na

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 29 m²

AstonReal ponúka na predaj 1 izbový byt, typ bytu: bauring. Byt sa nachádza v Banskej Bystrici

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,000 € 3759 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: ozvite sa, predám aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Ďumbierska | 31.5 m²

PREDANÉ!!! Tento BYT má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľke za dôveru. AstonReal ponúka e

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadáme 1izbový byt, typ bauring, Banská Bystrica - Fončorda

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

95,000 € 3167 €/m²

člen NARKS

Hľadám súrne 1 izb. byt pre klienta v B. Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Starohorská | 35 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta: platba v HOTOVOSTI: 1 izbový byt, najlepšie s balkónom, aleb

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

110,000 € 3143 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sásová | 40 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: v

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

NOVÝ: 1i byt po úplnej rekonštrukcii s komplet novým zariadením na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | THK | 30 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ: 1 izbový byt 30 m2, (typ BAURING), na 3/9 poschodí. Byt je po novej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 4997 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal VÝHRADNE ponúka na predaj čiastočne prerobený jednoizbový byt bauring o rozlohe 30 m²

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Kúpa,1-izbový byt v Banskej Bystrici na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici na ulici THK a Šalgotariánsk

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, jednoizbový byt v Banskej Bystrici, lokalita nie je podmienkou

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týcht

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa,1-izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici. Môže byť pôvodný stav. Za

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HD REALITY, PRENÁJOM, 1-izbový byt,37 m², Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Horná | 37 m²

HD REALITY ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s rozlohou 37,67 m² v zrekonštru

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HD REALITY, kúpa, 1-izbový byt v pôvodnom stave v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 40 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s pripravenou hotovosťou hľadáme menší byt v pôvodnom stave v B

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

115,000 € 2875 €/m²

Prenájom 1i byt Partizánska cesta Banská Bystrica + parkovacie miesto

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Partizánska cesta | 31 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom na Partizánskej ulici v Banske

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

570 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

1 izbový byt, po rekonštrucii za hotovosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpim 1izbový byt s balkónom v Banskej Bystrici, blízko centra mesta - ideálne po rekonštrukcii

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

PRENÁJOM / priestranný 1,5i byt BB / FONČORDA / PARKOVANIE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Mládežnícka | 45 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1,5 izbový byt v časti mesta Banská Bystrica, časť Fončorda -

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRIAME CENTRUM BB / BALKÓN / 1,5i byt BB / REKONŠTRUKCIA /

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | F. Švantnera | 31 m²

Ponúkame na prenájom KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ menší 2 izbový byt v centre mesta Banská Bystric

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

HĽADÁME SÚRNE 1 izbový byt, v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | nezadaná | 32 m²

Súrna kúpa 1 izbový byt v meste BB. Na lokalite nezáleží. Stav a cena - všetko závisí od ponuk

Publikované: 27.11.2021 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

120,000 € 3750 €/m²

REZERVOVANÉ : TOP PONUKA: Luxusná 1-izbová kompletka po rekonštrukcii | Radvaň | Nízke náklady

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nám. Ľ. Štúra | 39 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj exkluzívny, moderne zrekonštruovaný byt s výmerou 39 m², situovan

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 € 3974 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Kompletne zariadený priestor v BB – Majer s okamžitým výnosom

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Majerská cesta | 29 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude od prvého dňa zarábať a zároveň predstavuje jednu z najvýhodn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

86,000 € 2966 €/m²

1 izbový byt v privátnej novostavbe Viestova je na prenájom

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Viestova | 36 m²

+novostavba +atraktívna lokalita blízko do centra +zariadený byt so slnečným balkónom +privátna

Publikované: 07.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

580 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

kúpa -1 izbový byt v Banskej Bystrici, rýchla platba

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta ponuknite 1 izbový byt na predaj v Banskej Bystrici, môže byt aj pôvodn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie