Zrekonštruovaný 1-izbový byt s 2 lodžiami a parkovaním | Školská - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Školská | 37 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

555 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Moskovská | 29.99 m²

Moderný maklér Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Moskovskej ulici

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,999 € 4335 €/m²

Lokalita - Belveder Banská Bystrica / Prenájom vkusne zariadeného podkrovného 1-izbového bytu s vonkajším parkovaním

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nad plážou | 31 m²

V zastúpení klienta ponúkame na prenájom 1-izbový byt bez balkóna vo vyhľadávanej lokalite Belv

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

585 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt na prenájom, Severná, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Severnej ulici. Byt sa nachá

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

1-izbový byt na predaj bauring, Chabenecká, Stará Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30.3 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Chabeneckej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,990 € 3630 €/m²

Hľadáme 1i byt v Banskej Bystrici - MOŽNO PRÁVE TEN VÁŠ!

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

🔍 HĽADÁME NA KÚPU 1-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI — vhodný aj ako investícia — Máte na predaj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

145,000 € 4833 €/m²

Na prenájom – 1-izbový byt, Severná ulica, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt o rozlohe 30 m2 v blízkosti centra mesta Banská Bystrica,

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

*Ponúkame na krátkodobý prenájom 1 - izbový byt v novostavbe - Kyjevské námestie*

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Kyjevské námestie | 27 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom pekný 1 - izbový zariadený byt, ktorý sa nachádza v novostavbe

Publikované: 22.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

PRENÁJOM: VEĽKÝ 1,5 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, SÁSOVÁ

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sitnianska | 45.24 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná pon

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenajom 1 izbový veľky byt v RD, Rudlovská cesta, Banska Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Rudlovská cesta | 50 m²

Ponúkame na prenájom slnečný veľký 1 izbový byt - 50m2, v RD na Rudlovskej ceste, Banska Bystri

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Slnečný byt s lodžiou a balkónom v blízkosti centra mesta

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Bakossova | 27.57 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám prináša na prenájom slnečný 1-izbový byt vo výbornej a tichej lokalit

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

430 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 1izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 27.5 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Ponúkam na predaj útulný a kompletne zreko

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

84,000 € 3055 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda, Oremburská

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Oremburská | 30 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

490 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom: 1 izbový byt 40 m2 THK, Lodžia

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²

AstonReal ponúka na prenájom 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii o rozlohe 40 m2/. Byt sa

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

LUXUSNE PREROBENÝ BYT, BANSKÁ BYSTRICA, 37M2

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Podháj | 37 m²

Prvá realitná spoločnosť pripravuje do ponuky kompletne prerobený byt v minimalistickom štýle v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

144,200 € 3897 €/m²

REZERVOVANÉ 1-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Tulská | 0 m²

039-111-BEBR REZERVOVANÉ Na predaj kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt, pripravený na real

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

134,700 €

NOVOSTAVBA / 1i byt BB / Blízke CENTRUM / ZARIADENIE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Hurbanova | 28 m²

NOVOSTAVBA, NOVÁ REKONŠTRUKCIA S VYBAVENÍM A ZARIADENÍM Ponúkame na prenájom NOVOSTAVBA (kolau

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Sásová, s terasou 23m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

195,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj zrekonštruovaného 1-izbového bytu na Šalgotariánskej

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Šalgotarjánska | 27 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej a poko

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

151,000 € 5593 €/m²

Prenájom nadštandardného 1-izbového bytu v novostavbe

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta k Smrečine | 40 m²

Ponúkam na prenájom nadštandardný, kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe PRI HRONE na u

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom útulného 1-izbového bytu na Majerskej ceste

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Majerská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom útulný a prakticky riešený 1-izbový byt na Majerskej ceste v Banskej Bystr

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

480 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie