1 izbový byt | Školská | 37 m²
Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza
555 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Moskovská | 29.99 m²
Moderný maklér Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Moskovskej ulici
129,999 € 4335 €/m²
1 izbový byt | Nad plážou | 31 m²
V zastúpení klienta ponúkame na prenájom 1-izbový byt bez balkóna vo vyhľadávanej lokalite Belv
585 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 29 m²
Ponúkame vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Severnej ulici. Byt sa nachá
590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 30.3 m²
Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na Chabeneckej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na
109,990 € 3630 €/m²
1 izbový byt | Severná | 30 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt o rozlohe 30 m2 v blízkosti centra mesta Banská Bystrica,
550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 30 m²
🔍 HĽADÁME NA KÚPU 1-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI — vhodný aj ako investícia — Máte na predaj
145,000 € 4833 €/m²
1 izbový byt | Kyjevské námestie | 27 m²
Ponúkame na krátkodobý prenájom pekný 1 - izbový zariadený byt, ktorý sa nachádza v novostavbe
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Sitnianska | 45.24 m²
DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná spoločnosť, certifikovaná maklérka Marcela Pokorná pon
600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Rudlovská cesta | 50 m²
Ponúkame na prenájom slnečný veľký 1 izbový byt - 50m2, v RD na Rudlovskej ceste, Banska Bystri
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Bakossova | 27.57 m²
Spoločnosť DO DOMČEKA vám prináša na prenájom slnečný 1-izbový byt vo výbornej a tichej lokalit
430 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 27.5 m²
XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Ponúkam na predaj útulný a kompletne zreko
84,000 € 3055 €/m²
1 izbový byt | Oremburská | 30 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť
490 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²
AstonReal ponúka na prenájom 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii o rozlohe 40 m2/. Byt sa
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Podháj | 37 m²
Prvá realitná spoločnosť pripravuje do ponuky kompletne prerobený byt v minimalistickom štýle v
144,200 € 3897 €/m²
1 izbový byt | Tulská | 0 m²
039-111-BEBR REZERVOVANÉ Na predaj kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt, pripravený na real
134,700 €
1 izbový byt | Hurbanova | 28 m²
NOVOSTAVBA, NOVÁ REKONŠTRUKCIA S VYBAVENÍM A ZARIADENÍM Ponúkame na prenájom NOVOSTAVBA (kolau
550 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 1 m²
Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
Cena dohodou
1 izbový byt | 39 m²
Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos
195,000 € 5000 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici
Cena dohodou
1 izbový byt | Šalgotarjánska | 27 m²
Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej a poko
151,000 € 5593 €/m²
1 izbový byt | Cesta k Smrečine | 40 m²
Ponúkam na prenájom nadštandardný, kompletne zariadený 1-izbový byt v novostavbe PRI HRONE na u
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Majerská cesta | 28 m²
Ponúkame na prenájom útulný a prakticky riešený 1-izbový byt na Majerskej ceste v Banskej Bystr
480 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.