Pozemok pre rodinné domy | 10,179 m²
Pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, v územnom pláne OBCE! Tieto pozemky v Plaveckom Št
36 €/m2 36 €/m2
Záhradná chatka | Vampíl | 121 m²
Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatu pri potoku (nutná rekonštrukcia) na krásnom a pokojnom m
84,990 € 498 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 98.55 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4 izb. rodinný dom s veľkým pozemkom. RODI
249,900 € 2536 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 738 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 738 m², si
139,000 € 188 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nevyplnená | 1,970 m²
RE/MAX Mr & Mrs – vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj komerčný areál Banarka
1,500,000 € 761 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 103 m²
NA PREDAJ – 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM | Píniová Alej, Plavecký Štvrtok 103 m² | pozemok 290 m² | p
256,000 € 2485 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²
Ponúkame na predaj modernú nádherný dom zariadený v jedinečnom vintage štýle, ktorý dýcha histó
430,000 € 2263 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 541 m²
Ponúkam na predaj stavebný pozemok o výmere 541 m2 v krásnej lokalite Vampíl, blízko mesta Mala
115,000 € 213 €/m²
Rodinný dom | 144.7 m²
Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený rodinný dom - Euroline Junior 430, postavený z kval
239,900 € 1721 €/m²
Rodinný dom | 179.21 m²
Realitná kancelária Eclipsereal Vám ponúka na predaj pekný, veľký, 4-izbový priestranný rodinný
299,900 € 1673 €/m²
Rodinný dom | Mravenisko | 137 m²
Realitná kancelária FinProfit REAL, Vám ponúka na predaj útulný a štedro riešený 5-izbový rodin
259,000 € 1891 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 389 m²
MAREČEK REALITY exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s veľkorysým priestorom a potenciálom v
189,500 € 487 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolný koniec | 1,800 m²
Pozemky na výstavbu o celkovej výmere 1800 m2, lokalita Plavecký Štvrtok – s projektom a základ
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 159.63 m²
Predstavte si, že prídete domov a zatvoríte za sebou dvere sveta plného hluku, stresu a zhonu.
259,900 € 1628 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 68.2 m²
Ponúkame na predaj murovanú chatu v rekreačnej oblasti Vampíl v extraviláne obce Plavecký Štvrt
65,000 € 953 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 392 m²
Túžite po pokojnom mieste, kam môžete uniknúť z mesta za pár minút, môžete pozorovať odraz vych
129,900 € 331 €/m²
Rodinný dom | 144.7 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový poschodový dom v obci Plavecký Štvrtok v okrese Malacky. Nachádza
239,900 € 1721 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 611 m²
Vzácna príležitosť pre milovníkov prírody, pokoja a komfortného bývania – 505 m² + podiel na pr
128,000 € 209 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 77 m²
RADO Reality ponúka na predaj chatu v rezorte rekreačnej oblasti Vampíl. Táto oblasť sa nachád
120,000 € 1558 €/m²
Rekreačný pozemok | Pieskovňa | 2,649 m²
ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj veľkorysý rekreačný pozemok nachádzajúci sa v
150 €/m2 150 €/m2
Rekreačný pozemok | Pieskovňa | 1,506 m²
ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj rekreačný pozemok nachádzajúci sa v areáli rek
150 €/m2 150 €/m2
Rekreačný pozemok | Pieskovňa | 1,143 m²
150 €/m2 150 €/m2
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,270 m²
84,990 € 67 €/m²
Skladový objekt | Plavecky Stvrtok | 5,900 m²
Skladová plocha 5.900 m2
4.25 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.