Skladová plocha Plavecký Štvrtok 68.700 m2

Reality Plavecký Štvrtok

Skladový objekt | Plavecky Stvrtok | 68.7 m²

Skladová plocha 68.700 m2

Publikované: 09.12.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Plavecký Štvrtok

4.25 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Komunitné bývanie v Píniovej aleji pri Malackách (N003-15-TEHA)

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre bytovú výstavbu | 978 m²

N003-15-TEHA Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok s kúskom lesa v tichom prostredí Píniovej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

198,600 € 203 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Plavecký Štvrtok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Plavecký Štvrtok

Rekreačný pozemok | 535 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

109,990 € 206 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme záhradný dom v oblasti Vampíl pri Plaveckom Štvrtku. Plat

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Plavecký Štvrtok, alebo v oblasti Vamp

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný/rekreačný pozemok v oblasti Vampíl pri Plaveckom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na kúpa Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

Prenájom výrobných alebo skladových priestorov - Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Priestor pre sklad | 5,760 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM MODERNÉ SKLADOVÉ HALY – PLAVECKÝ ŠTVRTOK Moderné logistické a výrobné pr

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

JKV REAL ponúka stavebný pozemok na predaj pri Malackách

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Wellness Hotel Spar | 540 m²

Popis nehnuteľnosti JKV REAL predstavuje jedinečnú príležitosť pre prvý krok, k splneniu svojh

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

130,000 € 241 €/m²

Na predaj pozemok s potenciálom pre 3 rodinné domy v obci Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,993 m²

DeveloX Reality vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu rozľahlého pozemku v obci Plavecký Štv

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

95,000 € 48 €/m²

Na predaj jedinečné rekreačné pozemky pri jazere so súkromnou plážou – Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 550 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj atraktívne a jedinečné rekreačné pozemky v nádhernom prostredí

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

150,000 € 273 €/m²

CHATA NA PREDAJ – VAMPIL – PLAVECKÝ ŠTVRTOK

Reality Plavecký Štvrtok

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 69 m²

Miesto, kde naozaj vypnete. Len kúsok od Bratislavy. Ponúkame na predaj útulnú 3-izbovú chatu

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Plavecký Štvrtok

144,900 € 2100 €/m²

Predaj modernej chaty s pozemkom pri jazere v Záhorí

Reality Plavecký Štvrtok

Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²

Úžasný relax na chate pri jazere. So súhlasom majiteľa vám exkluzívne ponúkam na predaj modern

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Plavecký Štvrtok

226,600 € 3777 €/m²

Veľký pozemok v obci Plavecký Štvrtok.

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Plavecký Štvrtok | 1,995 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok v tichej časti v obci Plavecký Štvrtok. Jedná sa o pozemok v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

Skolaudovaná moderná novostavba 4 izb. bungalovu v krásnej lokalite "Pod lesom"

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Pod lesom | 109.9 m²

NOVINKA: Radi by sme Vám ponúkli predaj modernej novostavby 4 izbového rodinného bungalovu z

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

269,000 € 2448 €/m²

Zariadený 3 izbový dom so záhradou v Píniovej aleji pri Malackách

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj vkusne zariadený 3 izb. rodinný dom v Píniovej Aleji v Plaveckom Štvrtku

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

239,000 € 2812 €/m²

Arvin & Benet | VÍKENDOVÝ POZEMOK PRI VODE S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM, PIESKOVŇA – Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 410 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný rekreačný pozemok situovaný v bezprostrednej blízkosti

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

117,600 € 287 €/m²

Dizajnový 5-izbový dom v Píniovej Aleji

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Píniová Alej | 215.4 m²

Predaj exkluzívneho 5-izbového rodinného domu pri golfovom ihrisku v Píniovej Aleji (okres Mala

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

790,000 € 3668 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23012)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (750)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie