RE/MAX, Exkluzívny 3-izb. apartmán v rezidencii Opera, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | SNP | 66 m²

Exkluzívny 3-izbový apartmán v Rezidencii Opera – Mozart, Turčianske Teplice Ponúkame na preda

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

299,000 € 4530 €/m²

Moderný rodinný dom na predaj v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 200 m²

Ideálny pre rodinu, ktorá hľadá kvalitné a pokojné bývanie, je rodinný dom na predaj v Turčians

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

300,000 € 1500 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÁ DIZAJNOVÁ NEHNUTELNOSŤ – REZIDENCIA OPERA

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | 47.16 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2 izbový apartmán s úžasnou atmosférou o celkovej výmere 47.16m2 s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

244,000 € 5174 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

KÚPEĽNÝ 2-izb. BYT - TURČIANSKE TEPLICE | VÝBORNÝ AJ AKO INVESTIČNÝ BYT | developer IDEÁLNE BÝVANIE s.r.o.

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Horné Rakovce | 40.1 m²

** SKOLAUDOVANÝ BYTOVÝ DOM ** PONUKA DVOCH POSLEDNÝCH VOĽNÝCH BYTOV v novopostavenom skolaudova

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

123,800 € 3087 €/m²

SKOLAUDOVANÝ KRÁSNY 3-izb. KÚPEĽNÝ BYT - TURČIANSKE TEPLICE | developer IDEÁLNE BÝVANIE s.r.o.

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Horné Rakovce | 99.2 m²

*SKOLAUDOVANÝ BYTOVÝ DOM* *PONUKA DVOCH POSLEDNÝCH VOĽNÝCH BYTOV! Nájdete na našej webovej str

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

223,900 € 2257 €/m²

Novostavba rodinného domu v Turčianskom Michale

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | - | 160 m²

Sprostredkujem predaj 4izbového murovaného rodinného domu s dvojgarážou typu bungalov v obci Tu

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

275,000 € 1719 €/m²

Predaj bytov/apartmánov v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | - | 42 m²

Sprostredkujem predaj prvej etapy 4 investičných apartmánov v Turčianskych Tepliciach v blízkos

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

164,900 € 3926 €/m²

Investičná polyfunkčná budova v centre na predaj, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Polyfunkčný objekt | 580 m²

Exkluzívna ponuka!

 Ak uvažujete o kúpe investičnej nehnuteľnosti, máme pre Vás skvelý tip. P

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Turčianske Teplice

310,000 € 534 €/m²

Polyfunkčná budova so stabilnými nájomcami v Diviakoch

Reality Turčianske Teplice

Obchodné priestory | 600 m²

TUreality ponúka na predaj exkluzívne : Polyfunkčný objekt v Diviakoch. Hľadáš investíciu, kt

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbový byt - Prenajmi teraz - kúp neskôr, Nábrežná ulica, Cena: 126.500€

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 74 m²

Exkluzívna ponuka! Priestranný 3-izbový byt s krbom, záhradou Tiché prostredie, dostatok prie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

126,500 € 1709 €/m²

Predaj rodinný dom, Turčianske Teplice - , Cena: 310000€

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 193 m²

Pripravujeme na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý v sebe ukrýva veľký potenciál pre komfortné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

310,000 € 1606 €/m²

JEDINE U NÁS! Hala/sklad/garáž na prenájom v TR

Reality Turčianske Teplice

Priestor pre sklad | Robotnícka | 249 m²

Máme pre Vás na prenájom halu, ktorá môže slúžiť ako sklad či garáž v priemyselnej časti v Turč

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Turčianske Teplice

300 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

JEDINE U NÁS! Garáž / parkovacie státia na prenájom TR

Reality Turčianske Teplice

Garáž | Robotnícka | 250 m²

Pripravujeme pre Vás na prenájom veľkú garáž, v ktorej si môžete prenajať parkovacie státie ale

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na prenájom Turčianske Teplice

50 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Výhodný prenájom bytu Turčianske Teplice-Diviaky

Reality Turčianske Teplice

4 izbový byt | 161 m²

N4B119DAHE Ponúkame exkluzívne na prenájom 4 izbový byt v Turčianskych Tepliciach- miestna časť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Turčianske Teplice

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom s bazénom, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 557 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/YJKrfuxvPhc ________________________

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Skladová hala v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Priestor pre sklad | Robotnícka | 1,087 m²

Samostatný skladový objekt s administratívno-technickým zázemím v priemyselnom areáli na Robotn

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

člen NARKS

Arvin & Benet | Exkluzívny apartmán s priestrannou terasou v rezidencii Opera, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

4 izbový byt | 163 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj úplne nový, dizajnovo zariadený 4i apartmán v exkluzívnom vilovo

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Turčianske Teplice

Info v RK

REZERVOVANÉ - NOVOSTAVBA DREVODOMU | MARTIN - PRIEKOPA

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Kuzmányho | 195.5 m²

Georgi Conev vám ponúka na predaj modernú novostavbu Drevo domu v Martine - Priekope, ktorá kom

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

359,990 € 1841 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, Slovenské Pravno

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,077 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok. Tam kde je zatiaľ záhrada, o chvíľu vyrastie váš n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

**SKVELÁ INVESTÍCIA**REZIDENCIA OPERA**KÚPELE TURČIANSKE TEPLICE**

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 47.27 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny, KOMPLETNE ZARIADENÝ apartmán v prestížnej novostavbe Reziden

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

244,000 € 5162 €/m²

Lesný pozemok - Rakša

Reality Turčianske Teplice

Rekreačný pozemok | Mierová | 52,799 m²

Ponúkame na predaj lesný pozemok v katastrálnom území Rakša, okres Turčianske Teplice. Výmera p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

3 €/m2 3 €/m2

Útulný 3-izbový byt – ideálny na štart, prácu z domu aj ako investícia

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 58.2 m²

ID:P3B118DAHE Pri prvom vstupe do tohto bytu, okamžite ma oslovila jeho pokojná atmosféra. Je t

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

PREDAJ - priestranný 3-izbový byt s balkónom | Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Horné Rakovce | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii z roku 2024, pripravený

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

139,900 € 2057 €/m²

Novostavba rodinného domu – Turčianske Teplice, časť Diviaky

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 90 m²

Hľadáte moderné bývanie, ktoré si môžete prispôsobiť presne podľa svojich potrieb bez zdĺhavého

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

149,900 € 1666 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (771)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie