TARGETreal | VYLEPŠENÁ CENA 1 - IZBOVÝ BYT V TURČIANSKYCH TEPLICIACH

Reality Turčianske Teplice

1 izbový byt | 52 m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, LEN 200 m OD KÚPEĽOV A CENTRA MESTA Ponúkame na pre

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

Info v RK

TARGETreal | 3-izbový byt s obývateľným pivničným priestorom a garážou v srdci Turčianskych Teplíc

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 72 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v rodinnom dome s tromi samost

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

129,000 € 1792 €/m²

TARGETreal | Rodinný dom nachádzajúci sa v TOP lokalite pri kúpeľoch – Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 205 m²

V jednej z najvyhľadávanejších častí mesta Turčianske Teplice, v tichej vilovej štvrti priamo p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

TARGETreal | Polyfunkčný dom v centre Turčianskych Teplíc

Reality Turčianske Teplice

Polyfunkčný objekt | SNP | 173 m²

Polyfunkčná nehnuteľnosť v meste Turčianske Teplice ponúka ideálne spojenie bývania, podnikania

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Turčianske Teplice

300,000 € 1734 €/m²

TARGETreal | Na predaj krásny slnečný pozemok v srdci Turčianskych Teplíc - ideálna investícia

Reality Turčianske Teplice

Záhrada | Železničná | 405 m²

Ponúkame na predaj krásny, rovinatý a slnečný pozemok s výmerou 405 m², situovaný v centre kúpe

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

79,000 € 195 €/m²

PRENÁJOM Pozemku v priemyselnej zóne na všestranné využitie

Reality Turčianske Teplice

Priemyselná zóna | Staničná | 10,000 m²

NA PRENÁJOM rozľahlý pozemok v strategicky umiestnenej priemyselnej zóne Turčianskych Teplíc, n

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na prenájom Turčianske Teplice

Cena dohodou

Na predaj, Výrobná/skladová hala s administratívou, Turčianske Teplice, priemyselná zóna, TARGETreal

Reality Turčianske Teplice

Výrobný objekt | Červenej armády | 660 m²

Objavte Ideálne Priestory pre Vašu Výrobu a Skladovanie v Turčianskych Tepliciach Hľadáte prie

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Objekty na predaj Turčianske Teplice

384,000 € 582 €/m²

TARGETreal | Na predaj priestranný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Partizánska | 56 m²

Ponúkame Vám na predaj svetlý, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 56m² vo vyhľadáv

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

127,000 € 2268 €/m²

TARGETreal | Stavebný pozemok s vyváženým pomerom ceny, polohy a možností využitia v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Rakovce | 1,017 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 1 017 m² v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite Turčianske

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

135 €/m2 135 €/m2

Na predaj komerčný objekt s výbornou dostupnosťou – sklad, showroom alebo predajná plocha (Diviaky, Turčianske Teplice)

Reality Turčianske Teplice

Skladový objekt | Prievidzská | 609 m²

Ponúkame na predaj moderný komerčný objekt nachádzajúci sa v časti Diviaky v Turčianskych Tepli

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Objekty na predaj Turčianske Teplice

379,000 € 622 €/m²

TARGETreal | ZNÍŽENÁ CENA Rodinný dom s 2 garážami, Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Kuzmányho | 225 m²

Na predaj priestranný 3-podlažný rodinný dom v Turčianskych Tepliciach, ul. Kuzmányho Ponúkame

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

235,000 € 1044 €/m²

ROYAL MARIE│Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 53.3 m²

TARGETreal Vám predstavuje Royal Marie - projekt, ktorý spája prémiové mestské bývanie s invest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

166,900 € 3131 €/m²

Na predaj Historická usadlosť: Vodný Mlyn s pílou, Turčianske Teplice, TARGETreal

Reality Turčianske Teplice

Historický objekt | SNP | 650 m²

Ponúkame vám exkluzívne na predaj túto neobvyklú a jedinečnú Historickú Usadlosť, za bránou kto

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Objekty na predaj Turčianske Teplice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

TARGETreal | Na predaj, nadštandardná novostavba - Rezidencia Košťany (voľné 9 zo 14)

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 156.16 m²

LIMITOVANÁ PONUKA NA 2 DOMY 299.900 EUR VIRTUÁLNA OBHLIADKA VZOROVÝ DOM NA KĽÚČ: https://my.ma

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

299,900 € 2658 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ideálne bývanie aj investícia – 1 izbový byt blízko centra kúpeľného mesta Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

1 izbový byt | Partizánska | 40.66 m²

Ponúkame Vám na predaj svetlý 1-izbový byt o výmere 40,66 m² vo vyhľadávanej časti Turčianskych

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

87,000 € 2140 €/m²

TARGETreal | Rodinný dom na výbornej adrese s ďalšími možnosťami využitia

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | SNP | 173 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Rodinný dom s veľkým pozemkom a možnosťou dvoch bytových jednotiek Ponúkam

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

300,000 € 1734 €/m²

ROYAL MARIE │ Elegantný 2-izbový apartmán s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 69.4 m²

TARGETreal Vám ponúka projekt Royal Marie - bývanie a investícia priamo na pešej zóne Turčiansk

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

194,900 € 2808 €/m²

Na predaj investičný apartmán v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Školská | 98 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj 3 .izbový plne vybavený apartmán v novostavbe v centre

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM V TURČIANSKYCH TEPLICIACH

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 65.75 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 66 m², situovaný na 2. posc

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

135,000 € 2053 €/m²

2 izbový byt na predaj v stave rekonštrukcie, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | - | 53 m²

Beplan reality ponúka na predaj 2-izbový byt v lokalite Turčianske Teplice. V byte práve prebie

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

117,000 € 2208 €/m²

REZERVOVANÝ Atraktívna ponuka 3 izbového bytu v centre Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | Partizánska | 67 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Turčianske Teplice, len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

155,000 € 2313 €/m²

Predaj: 4-izb. RODINNÝ DOM s pozemkom 675 m2, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Diviaky | 200 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Dom v Turčianskych Tepliciach časť, Diviak

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

159,900 € 800 €/m²

člen NARKS

HD REALITY, predaj, pozemok v obci Breštie.

Reality Turčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²

HD reality, predaj Investičný pozemok Brieštie – 3 000 m² | Turčianske Teplice Hľadáte investi

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Turčianske Teplice

20 €/m2 20 €/m2

Na predaj rodinný dom v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 130 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás ideálnu príle

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

220,000 € 1692 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie