2 izbový byt | Krasovského | 52.46 m²
EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM Dizajnový 2-izbový byt | Krasovského 12 | 9. poschodie Ponúkame na pren
900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Búdková | 138 m²
FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv
627,000 € 4543 €/m²
2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50 m²
Ponúkame na prenájom 2izbový byt v projekte Kesselbauer. Byt má rozlohu 50m2 + 5m2 loggia. Na
1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dunajská | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt na Dunajskej ulici v centre Bratislavy, 5 minút chôdze na
1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Benediktiho | 50 m²
Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 2 izbový byt orientovaný do tichého vnú
640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 69 m²
Moderné 3-izbové byty so záhradou v Macove – kolaudácia prebieha Vlastná záhrada, nové býva
170,000 € 2464 €/m²
Rodinný dom | 665 m²
EXKLUZÍVNA ARCHITEKTONICKÁ VILA S RODINNÝM WELLNESS NA POZEMKU 2 548 m² – ROVINKA | LEN PÁR MIN
Cena dohodou
3 izbový byt | 69 m²
170,000 € 2464 €/m²
2 izbový byt | Železničná | 52 m²
Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s predzáhradkou a vlastným parkovacím státím v novostav
244,900 € 4710 €/m²
3 izbový byt | Nekrasovova | 200 m²
V tichej a vyhľadávanej lokalite pod Horským parkom ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový
2,900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Svetlá | 121 m²
Ponúkame na prenájom slnečný a priestranný 4-izbový byt o výmere 116 m² + terasa a garážové stá
1,350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 850 m²
Predáme slnečný pozemok v obci Snežnica o výmere 850 m2 v tichom prostredí, všetky inžinierske
102,000 € 120 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zábrežná | 778 m²
Predáme stavebný pozemok pre stavbu rodinného rodinné domu v Rajeckých Tepliciach, na Zábrežnej
189,750 € 244 €/m²
2 izbový byt | Šámot | 64.45 m²
Ponúkame možnosť kúpy 2izbového bytu s terasou a pivnicou v obci Šámot, z ktorej je vybudované
140,000 € 2172 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 171 m²
Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý
409,000 € 3392 €/m²
Rodinný dom | 114.9 m²
Moderné nízkoenergetické 5 izbové rodinné domy v Šúrovciach V katastrálnom území Veľké Šúrovce
265,000 € 2306 €/m²
Rodinný dom | 98.45 m²
V pokojnej časti obce Topoľnica vzniká nový projekt šiestich moderných rodinných domov. Ide o t
204,100 € 2073 €/m²
Rodinný dom | Pri Kríži | 253 m²
Dom, kde sa spája komfort, súkromie a praktické technológie pre každodenný život. Takto by sa d
679,000 € 2684 €/m²
2 izbový byt | Údernícka | 42 m²
HD reality ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s vlastným vyhradeným parkovacím státím v uz
680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 558 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková v
75,400 € 135 €/m²
3 izbový byt | Hrušková | 77 m²
Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – kompletne zariadený 3-izbový v blízkosti cent
940 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
3 izbový byt | Jelenia | 58 m²
TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v be
260,000 € 4483 €/m²
2 izbový byt | Jelenia | 58 m²
260,000 € 4483 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.