ATRAKTÍVNY 2 IZBOVÝ BYT S VLASTNOU ZÁHRADKOU a 3 parkovacími miestami

Reality Senec

2 izbový byt | Žitavská | 67 m²

Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj moderný, priestranný a svetlý 2-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senec

212,000 € 3164 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

MODERNÝ 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V BLÍZKOSTI KUCHAJDY | Bratislava – Zátišie |

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 300 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj reprezentatívny rodinný dom v radovej zástavbe na ulic

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SLNEČNÝ čiastočne zariadený RODINNÝ DOM NA ČIERNEJ VODE

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

329,000 € 3559 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 3 izbový byt v projekt Sky Park s terasou a dvoma kúpeľňami - centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Čulenova | 89.93 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3 izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Sky Park v samotno

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 6661 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Začiatok Petržalky, priestranný 4-izbový byt 89 m² na Planckovej ulici, praktická dispozícia a rýchla dostupnosť do centra

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Planckova | 89.83 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,990 € 3061 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj drevenice s rozľahlým pozemkom v Makove

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²

Okres: Čadca Obec: Makov, Rozloha pozemku: 2.021 m2, Cena: 54.800 €, Uvedená drevenica sa n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

54,800 € 685 €/m²

Top
Top

Predaj zrekonštruovanej chalupy v Oščadnici

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Pod Kalváriou | 160 m²

Okres: Čadca, Obec: Oščadnica, Rozloha pozemku: 253 m2, Cena: 149.000 €. Uvedená drevenica sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Oščadnica

149,000 € 931 €/m²

Top
Top

Prenájom bytu 1 + 1 s loggiou v Krásne nad Kysucou

Reality Krásno nad Kysucou

1 izbový byt | Nezadaná | 43 m²

Okres: Čadca Mesto: Krásno nad Kysucou, Rozloha: 43 m2, loggia, vyvýšené prízemie, Cena: 4

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Krásno nad Kysucou

430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

TOP: 2- izbový byt s krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4008 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj krásny priestranný 4,5 i byt s dušou historie v centre mesta na pešej zóne v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Strakova | 147.15 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 4,5 izbový byt o výmere podlahovej plochy 147,15 m2 v lokalite Br

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4417 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

TOP - Prvé bývanie - 1. izbový byt na Žatevnej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²

Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

139,000 € 6480 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V SRDCI STARÉHO MESTA (104 m²) – MARIÁNSKA ULICA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mariánska | 104 m²

Predstavujeme vám výnimočný, priestranný 4-izbový byt, ktorý spája veľkorysý priestor, histori

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 5000 €/m²

Top
Top

Na predaj kompletne prerobený 2 izbový byt v Kežmarku

Reality Kežmarok

2 izbový byt | gen. Štefánika | 58 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 2 izbový byt s celkovou rozlohou 58 m2 sa nachád

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

169,000 € 2914 €/m²

Top
Top

Pekný svetlý 2 izbový byt s klimatizáciou na dlhodobý prenájom v Petržalke - Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 38.26 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom so súhlasom majiteľa dvojizbový byt v Slnečniciach, ulica Zuzany

Publikované: 03.05.2023 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

730 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Prenájom kompletne zariadeného 2-izbového bytu na Bakossovej, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medený Hámor | 65 m²

Hľadáte dlhodobý prenájom v centre Banskej Bystrice, kde máte obchody a obľúbené kaviarne doslo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Prenájom parkovacieho miesta Mlynské nivy/Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Spevnené plochy | Bajkalská | 13 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie parkovacie miesto v oplotenom areáli v Bratislave na rohu ulíc B

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

60 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Upresniť hľadanie