NA PREDAJ! 8 izbový dvojgeneračný poschodový rodinný dom v Tomášove

Reality Senec

Rodinný dom | Robotnícka | 280 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, moderný 8 izbový rodinn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centrum

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,211 € 4323 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj 4-izbová novostavba s tepelným čerpadlom v obci Kráľová pri Senci

Reality Senec

Rodinný dom | 116 m²

Wealth group ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v obľúbenej loka

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

247,900 € 2137 €/m²

Top
Top

HRUBÁ BORŠA, OKR. SENEC - NA PREDAJ 4 izbový byt s vlastným kúrením a garážou.

Reality Hrubá Borša

4 izbový byt | Školská | 83 m²

WEALTH GROUP ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hrubá Borša, na ul. Školská. Situ

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

199,500 € 2404 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nitra

114,990 € 3108 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

NOMA | SARATOVSKÁ- Ideálna investičná GARSÓNKA pripravená na prenájom

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 27.5 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na PREDAJ túto šikovnú nehnuteľnosť

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

154,900 € 5633 €/m²

Top
Top

NOMA | NEJEDLÉHO- Praktický 4-izbový BYT bez hendikepu v TOP časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 79 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realité služby Vám ponúkajú na predaj tento 4-izbový byt v srdci

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,990 € 3164 €/m²

Top
Top

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

Top
Top

NOMA | ZÁLUŽICKÁ- Poctivý 3-izbový BYT v zelenej časti ŠTRKOVCA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 73 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,600 € 3268 €/m²

Top
Top

NOMA | KAFENDOVA č.20- Štýlový 2,5-izbový byt po KOMPLETNEJ rekonštrukcii + komora

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kafendova | 49.15 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento praktický 2.5 izbový byt pod Mal

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,999 € 4883 €/m²

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Novinka
Top Novinka

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

NA PREDAJ znížena cena - 2 izbový byt na Nobelovej ulici, časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 52 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4710 €/m²

Top
Top

Donovaly – Predaj 2 izb. bytu (64 m2) v novostavbe Panorama na svahu s balkónom, pivnicou, garáž. parkovaním, komplet zariadením a vybavením bytu

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Donovaly

229,000 € 3578 €/m²

Top
Top

Bývaj bez starosti !! 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou vo Voderadoch

Reality Voderady

Rodinný dom | Záhradná ulica | 120 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v rezidenčnej zóne vo Voderadoch na Záhradnej ulici – ideálne rieš

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Voderady

335,000 € 2792 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Rodinné domy na predaj (23062)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Upresniť hľadanie