RE0005542-22-000010 (81806414) Aktualizovaný: 24. 01. 2022 1. publikácia: 24. 01. 2022

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S PRÍSTUPOVOU CESTOU A SIEŤAMI V ROZVOJOVEJ M.Č. ČASTI LAMAČ, RÁZSOCHY

Nezadaná
Bratislava - Lamač • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

190 000 € 344 €/m2

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Výmera pozemku celkom:
552 m²
Info
So súhlasom vlastníka ponúkame na predaj veľmi pekný, slnečný stavebný pozemok v bratislavskej m. č. Lamač na ulici Zidiny. Pozemok o výmere 480 m2 + príjazdová cesta 143 m2 má v blízkosti všetky potrebné inžinierske siete, ako mestskú vodu, elektrinu, kanalizáciu a plyn. Pred daným pozemkom sa nachádzajú ďalšie dva pozemky na ktorom si majiteľ chce postaviť rodinný dom, pre svoje potreby pekného bývania. Preto aj na finalizácií inžinierskych sieti a prístupovej cestnej komunikácií sa bude podieľať aj samotný majiteľ s novým vlastníkom ponúkaného pozemku. Celý pozemok je riadne oplotený a novo zameraný s vytýčenými bodmi hranice pozemku.
V tesnej blízkosti daného pozemku sa nachádzajú už novo postavené rodinné domy a taktiež príroda spolu s občianskou vybavenosťou, ktorá tu je len na skok od nového domova.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
* Výmera pozemku: 480 m2 + prístupová cesta 143 m2
* Rozmery pozemku (š,d): 18-23x23metra
* Šírka prístupovej cesty: 3 metre
* Sklon: rovinatý
* Inžinierske siete sú v blízkosti a na prvom pozemku.
* UPI je vedená na rodinné domy s 30% zastavanosť, max. výška 8 metrov a 2NP + 1 podlažné podkrovie alebo ustúpajúce podlažie max. výška 8 metrov (upi je k dispozícií)

Zaujíma Vás svet realít? Sledujte nás aj na našom INSTAGRAME 1.bcr.sk_reality alebo FACEBOOKU 1.BCR – Realitná kancelária.

LOKALITA A OKOLIE:
* Bratislava, Lamač - Zidiny
* Pozemok sa nachádza v rozvojovej časti Lamača, kde sa v blízkosti plánuje s výstavbou bohatej občianskej vybavenosti a infraštruktúry, ako aj všetkých príjazdových ciest. Aj to je dôkazom, že ceny okolitých nehnuteľností budú v budúcnosti na hodnote rásť. Samotná m. č. Lamač už teraz poskytuje veľmi dobrú občiansku vybavenosť a dostupnosť pomocou diaľničného obchvatu. V rámci územného plánu mesta Bratislavy sa v tejto lokality počíta s výstavbou RD.

CENA: 190.000€

V cene je zahrnutý bezplatný právny servis, spracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpno-predajnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra.
Zaplatíme za Vás poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za overenie podpisov na kúpnych zmluvách. Zdarma je Vám k dispozícii náš hypotekárny špecialista, ktorý dokáže zariadiť nižší úrok a lepšie podmienky ako klientovi ponúknu na pobočke. Naše služby Vás nič nestoja. Naopak, šetríme Vám to najdôležitejšie – Váš čas!

ID: 81806414

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR REALITY s.r.o.
Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť.
Prečítať viac
Charakteristika

Forma vlastníctva:
osobné

Pozemok typ:
rovinatý

Pripravenosť k výstavbe:
schválené v územnom pláne

Elektrická prípojka:
v dosahu

Kanalizačná prípojka:
v dosahu

Plynová prípojka:
v dosahu

Vodovodná prípojka:
v dosahu
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Tomáš Hudec

Tomáš Hudec

+421 901 789 818
Zobraziť číslo

1.BCR s.r.o.

1.BCR s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 133

26 • 81101, (SK)
1.BCR s.r.o.

190 000 € 344 €/m2

Tomáš Hudec

Tomáš Hudec

+421 901 789 818
Zobraziť číslo