Priestor pre sklad | Popradská | 19.32 m²
Ponúkam na predaj nové skladové priestory v Starej Ľubovni. Ide o lokalitu na ul. Popradská s
1,490 €/m2 77 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Popradská | 19.27 m²
Ponúkam na predaj nové, moderné kancelárske priestory v Starej Ľubovni. Ide o lokalitu na ul. P
31,988 € 1660 €/m²
Objekt pre obchod | Garbiarska 25 | 600 m²
KING REAL exkluzívne ponúka na predaj obchodné priestory situované v dvoch vzájomne prepojených
290,000 € 483 €/m²
Orná pôda | Stará Ľubovňa | 1,604 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj investičný pozemok CKN 6985 o výmere 1604 m2 v lokalite katas
30 €/m2 30 €/m2
Orná pôda | Stará Ľubovňa | 1,604 m²
30 €/m2 30 €/m2
3 izbový byt | 0 m²
Hľadáme 3 izbový zrekonštruovaný byt pre konkrétneho klienta v lokalite Stará Ľubovňa./F013-ALP
1 €
Chata, drevenica, zrub | Nám. sv. Mikuláša | 77 m²
EXCLUSIVE najlepšie hodnotená realitná kancelária na Google v Prešove, ponúka na predaj zachova
67,900 € 882 €/m²
Rodinný dom | Nám. sv. Mikuláša | 77 m²
67,900 € 882 €/m²
Rodinný dom | Levočská | 1,165 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADO
190,000 € 163 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,435 m²
AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANÉ Stavebný pozemok v krásnej
32 €/m2 32 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 916 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v projekte Hajtovky – Sekcia B. Pozemky majú rozlohu od 916
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 500 m²
*VOĽNÝCH UŽ LEN 19 POZEMKOV* Ponúkame na predaj pozemky vhodné na okamžitú výstavbu rodinných
110 €/m2 110 €/m2
Rodinný dom | 112 m²
*VOĽNÝ POSLEDNÝ DOM* JEDINEČNÉ VÝHĽADY charakterizujú náš projekt v Starej Ľubovni. Dominantn
249,000 € 2054 €/m²
2 izbový byt | Obrancov mieru | 66 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADT
154,990 € 2348 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 82.29 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABM
189,990 € 2309 €/m²
1 izbový byt | Za vodou | 39 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACM
84,500 € 2167 €/m²
Rodinný dom | 17. novembra | 320 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: POPIS DOMU: Realitná kancelár
490,000 € 1531 €/m²
Rodinný dom | Prešovská | 68 m²
Na predaj útulný dom po rekonštrukcii – ideálny pre pár alebo menšiu rodinu! Hľadáte domov,
119,790 € 1762 €/m²
Rodinný dom | Levočská | 200 m²
Na Predaj dom - Nová Ľubovňa okres Stará Ľubovňa. Predstavujem vám ideálny rodinný dom, ktorý
247,670 € 1238 €/m²
1,690 €/m2 88 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Ľubomírska | 644 m²
Ponúkame na predaj pozemok C98 v lokalite Šibeničná hora o celkovej výmere 644 m2 za zvýhodnenú
90 €/m2 90 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 605 m²
Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov v Starej Ľubovni, kde nebudete musieť riešiť žiadne t
49,990 € 83 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre našich klientov hľadáme 2 - 2,5 izbový byt v Starej Ľubovni. Ideálne prerobený a s balkónom
Cena dohodou
4 izbový byt | Farbiarska | 121.99 m²
EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.