Rodinný dom | Nezadaná | 247 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v Starej Ľubovni na ulici Okružná, ktorý oslo
Cena dohodou
Rodinný dom | 440 m²
TUreality ponúka energeticky sebestačnú modernú novostavbu v obci Krásna Lúka s nádherným panor
375,000 € 852 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Mikuláša | 21 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v historickom centre mesta Stará Ľubovňa. Priestor s
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Okružná | 76.02 m²
BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 402 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu
197,672 € 2600 €/m²
3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²
EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. mikuláša | 1,533 m²
Ponúkame na prenájom obchodné priestory v obchodnom centre "G" vhodné na kancelárie, ale aj pre
10.8 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Komerčná zóna | Nám. sv. Mikuláša 17 | 15 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie státie č. 4, ktoré sa nachádza pri Meštianskom dome 17 v centre
40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná 2 | 1 m²
Ponúkame Vám kancelárie v priamo centre mesta Stará Ľubovňa Kancelárske priestory majú rôzne v
8 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná 2 | 20 m²
120 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná 2 | 34 m²
204 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná 2 | 30 m²
180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná 2 | 26 m²
156 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Obchodná 2 | 124 m²
Ponúkame Vám obchodný priestor v priamo centre mesta Stará Ľubovňa Priestor má výmeru 124 m2 +
8 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná 2 | 23 m²
138 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 200 m²
Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv? Ponúkame na predaj 3 izbový Rod
219,900 € 1100 €/m²
4 izbový byt | Okružná | 107.81 m²
BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 4 IZBOVÝ BYT č. 601 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu
262,602 € 2436 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 78.91 m²
BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 104 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu
207,480 € 2629 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 76.02 m²
BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 502 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu
197,672 € 2600 €/m²
2 izbový byt | Okružná | 51.71 m²
BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 303 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu
149,825 € 2897 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 76.02 m²
BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 302 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu
195,373 € 2570 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 66.65 m²
BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 205 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu
185,252 € 2779 €/m²
3 izbový byt | Letná | 74.41 m²
BYTOVÝ DOM RELAX - 4 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 406 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č
245,658 € 3301 €/m²
2 izbový byt | Letná | 51.43 m²
BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 304 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č
181,243 € 3524 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľubomírska | 656 m²
Ponúkame na predaj pozemok C96 v lokalite Šibeničná hora o celkovej výmere 656 m2 za zvýhodnenú
90 €/m2 90 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.