MODERNÉ BYTY V CENTRE S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM

Reality Stará Ľubovňa

4 izbový byt | Farbiarska | 121.99 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

NA PREDAJ stavebný pozemok v lokalite Šibeničná hora

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,087 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 1087 m2 v lokalite Šibeničná hora. Šibeni

Publikované: 06.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

119,570 € 110 €/m²

NA PRENÁJOM parkovacie státie v centre mesta Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Komerčná zóna | Nám.sv.Mikuláša 17 | 15 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie státie č. 3, ktoré sa nachádza pri Meštianskom dome 17 v centre

Publikované: 18.01.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Stará Ľubovňa

40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM menšia garáž v priemyselnej hale

Reality Stará Ľubovňa

Priestor pre sklad | Továrenská | 20 m²

Ponúkame na prenájom: - garáž v priemyselnej hale v Starej Ľubovni - vhodná ako skladový pries

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ: 3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Obchodné priestory na prenájom Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Obchodné priestory | Jarmočná | 349 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu obchodné priestory na ulici Jarmočnej v Starej Ľubovni. Ponúkan

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NAD KOVANCOM, 3 IZBOVÝ BYT, 2.NP, 85,4m2;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Okružná | 76.02 m²

BYTOVÝ DOM NAD KOVANCOM „E“, 3 IZBOVÝ BYT č. 202 Pred niekoľkými rokmi zastavanej a už zabehnu

Publikované: 09.10.2011 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

193,756 € 160 €/m²

KANCELÁRSKE PRIESTORY NA PRENÁJOM

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Nová Ľubovňa | 67.83 m²

Spoločnosť TINEA ponúka na prenájom pekný veľký kancelársky priestor s balkónom. Priestor sa n

Publikované: 02.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

440 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

LUXUSNÉ BYTY V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre bytovú výstavbu | Farbiarska | 2,222 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v ra

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

1 € 0 €/m²

3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt v centre Starej Ľubovne

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

REZERVOVANÉ!!! Hľadáte 3-izbový byt v centre Starej Ľubovne, kde máte všetko potrebné na dosah

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

140,000 € 1972 €/m²

KANCELÁRSKE PRIESTORY NA PRENÁJOM

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 0 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v centre mesta Stará Ľubovňa. Priestor sa nachádza n

Publikované: 03.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

220 €/mesiac

ROZOSTAVANÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, ŠIBENIČNÁ HORA

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | 97 m²

V novej a rozrastajúcej časti mesta Šibeničná hora máme na predaj rozostavaný rodinný dom v štá

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

230,000 € 2371 €/m²

BD RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 1.NP; ZÁHRADKA; 69,26m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 52.16 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, ZÁHRADKA, TERASA, č. 105 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 62,83m2;;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 51.43 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, LÓDŽIA, č. 204 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

NA PRENÁJOM garáž v priemyselnej hale

Reality Stará Ľubovňa

Priestor pre sklad | Továrenská | 75 m²

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 1.NP; ZÁHRADKA; 68,3m2;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 51.44 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, ZÁHRADKA, TERASA, č. 104 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

185,788 € 3612 €/m²

NA PREDAJ investičný pozemok v Starej Ľubovni

Reality Stará Ľubovňa

Orná pôda | Nezadaná | 3,394 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 3394 m2 v Starej Ľubovni. Pozemok je vhodný na poľ

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

1,5 izbový byt na sídlisku západ v Starej Ľubovni

Reality Stará Ľubovňa

1 izbový byt | Mierová | 41 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Západ v Stará Ľubovňa. Byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

85,500 € 2085 €/m²

DIRECTREAL|Investičná budova v meste Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Výrobný objekt | Podsadek | 301 m²

Directreal Super - Na predaj investičná budova v mesta Stará Ľubovňa – výborná investičná príl

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Stará Ľubovňa

275,000 € 914 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA | NOVOSTAVBA – 3-izbový byt v Starej Ľubovni - 89,4m2

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Nezadaná | 69.4 m²

Hľadáte moderné bývanie v úplnej novostavbe v Starej Ľubovni, ktoré ponúka komfort, nízke mesač

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

199,000 € 2867 €/m²

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT, KUMBÁL, PÔVODNÝ STAV, 80m2;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Mierová | 77 m²

Ponúkame na sídlisku Západ na predaj väčší 3 izbový byt s lódžiou v pôvodnom stave. Byt sa nach

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

139,990 € 1818 €/m²

3 - izbový byt na SÍDLISKU ZÁPAD Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Mierová | 73.5 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Západ v Starej Ľubovni, ktorá

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

125,000 € 1701 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Upresniť hľadanie