NA PREDAJ stavebný pozemok C05 v lokalite Šibeničná hora

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | Michalská | 882 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok C05 v lokalite Šibeničná hora 3. etapa o celkovej výmere 88

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

NA PREDAJ stavebný pozemok v lokalite Šibeničná hora

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | Michalská | 605 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 605 m2 v lokalite Šibeničná hora. Šibenič

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

NA PREDAJ priemyselný pozemok v Starej Ľubovni

Reality Stará Ľubovňa

Komerčná zóna | Nezadaná | 2,597 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Starej Ľubovni, ktorý je podľa územného plánu určený na priemysel

Publikované: 22.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

55 €/m2 55 €/m2

BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 3.NP; 57,65 m2, PREDANÝ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 51.43 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 305 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

RELAX Bytový dom

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre bytovú výstavbu | Letná | 0 m²

Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej časti prvých bytových domov postavených na sídlisk

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Obchodné priestory na prenájom

Reality Stará Ľubovňa

Obchodné priestory | Nám. sv. Mikuláša | 29 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v obchodnom centre "G" na námestí sv. Mikuláša. Priesto

Publikované: 18.12.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 3.NP; 46,33m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 40.09 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 301 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 30.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 3.NP; 85,57m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 74.48 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 3 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 303 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 06.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 4.NP; 46,33m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 40.09 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 401 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 3.NP; 61,34m2;REZERVOVANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 54.89 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 307 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

179,324 € 3267 €/m²

BD – RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 3.NP; 85,57m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 74.47 m²

Publikované: 16.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 60,89m2;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 54.89 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 207 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

175,140 € 3191 €/m²

BD – RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 80,93m2;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 74.41 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 3 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 206 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

232,914 € 3130 €/m²

BD RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 85,13m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 74.48 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 3 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 203 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 77,55m2;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 71.1 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 3 IZBOVÝ BYT, BALKÓN, č. 202 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej č

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

208,528 € 2933 €/m²

BD – RELAX; 1,5 IZBOVÝ BYT; 2.NP; 46,33m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 40.09 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, 2x BALKÓN, č. 201 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v pekne

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 2 IZBOVÝ BYT; 1.NP; 61,24m2;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 54.89 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 2 IZBOVÝ BYT, č. 107 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej časti prv

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

173,190 € 3155 €/m²

BD RELAX; 3 IZBOVÝ BYT; 1.NP; ZÁHRADKA; 108,76m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Letná | 74.41 m²

BYTOVÝ DOM RELAX - 3 IZBOVÝ BYT, ZÁHRADKA, TERASA, č. 106 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

BD – RELAX; 1,5 IZBOVÝ BYT; 1.NP; 46,33m2;PREDANÉ;

Reality Stará Ľubovňa

2 izbový byt | Letná | 64.74 m²

BYTOVÝ DOM – RELAX - 2 IZBOVÝ BYT č. 101 Bytový dom RELAX vyrastie vedľa ŠRC v peknej časti pr

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Prenájom kancelárie 17 m², Obchodná 2, Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná 2 | 17 m²

Ponúkame Vám kancelárie v priamo centre mesta Stará Ľubovňa Kancelárske priestory majú rôzne v

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

102 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 21 m², Obchodná 2, Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná 2 | 21 m²

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

126 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ: 3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v