NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT Ceravia - PREDPREDAJ parkovacie miesto zdarma


Reality Stupava

Rodinný dom | Džbankárska | 82 m²

Predstavte si miesto, kde sa mestský život prirodzene stretáva s tichom lesa. Kde vás ráno zobu

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na predaj Stupava

258,990 € 3158 €/m²

Top
Top

Priestranný 5i rodinný dom na konci slepej ulice + dielňa + vinná pivnica + garáž + terasa, pozemok 745 m2


Reality Stupava

Rodinný dom | Kvetná | 430 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom + dvojpodlažný priestor so

Publikované: 30.08.2026 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na predaj Stupava

480,000 € 1116 €/m²

Novinka
Novinka

METROPOLITAN │Nadštandardný 6i RD so záhradou a bazénom v Stupave


Reality Stupava

Rodinný dom | Osiková | 260 m²

METROPOLITAN │Nadštandardný 6i RD so záhradou a bazénom v Stupave Nadštandardný 6-izbový 2-pod

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na prenájom Stupava

2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Úplne nový priestranný RD na prenájom v Stupave


Reality Stupava

Rodinný dom | Krajná | 180 m²

METROPOLITAN │Úplne nový priestranný RD na prenájom v Stupave Priestranná novostavba RD v Stup

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na prenájom Stupava

2,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, 5 IZBOVÝ DOM, V TOP ŠTANDARDE, KREMENICA, STUPAVA


Reality Stupava

Rodinný dom | 158 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný, samostatne stojaci 5 izbový rodinný dom v príjemnom tichom p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na predaj Stupava

555,000 € 3513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 5-izb dom v BA bez zápch, záhrada, garáž, kancelária


Reality Stupava

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácajte čas v dopravných zápchach a získajte viac času pre rodinu! Miesto, kde majú deti sv

Publikované: 12.07.2026 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na predaj Stupava

595,000 € 2610 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRENAJOM Rodinný dom - bungalov v Stupave, vhodný aj na podnikanie EXPIS REAL


Reality Stupava

Rodinný dom | Krajná | 180 m²

RK Expisreal Vám ponúka na prenájom veľký, 4izbový ešte neobývaný bungalov Stupave. Zastavan

Publikované: 03.06.2026 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na prenájom Stupava

2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom, rodinný dom v Stupave!


Reality Stupava

Rodinný dom | Krajná | 179.55 m²

Realitná kancelária Realion vám ponúka na prenájom priestranný rodinný dom na Krajnej ulici v l

Publikované: 24.08.2026 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na prenájom Stupava

2,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

POSLEDNÁ ŠANCA BÝVAŤ V PROJEKTE LINTAVY


Reality Stupava

Rodinný dom | Vinohradská | 157.21 m²

ZOSTÁVAJÚ UŽ LEN POSLEDNÉ 2 DOMY. Bývanie, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na les a do Bratisl

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 30.07.2026
Domy na predaj Stupava

499,990 € 3622 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- prémiové bývanie v 5 izbovom, dvojpodlažnom viladome- STUPAVA


Reality Stupava

Rodinný dom | Na vyhliadke | 115.16 m²

Spustili sme výstavbu exkluzívneho projektu Na Vyhliadke v Stupave. Ponúkame na predaj 5 izbový

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Stupava

379,000 € 3270 €/m²

PREDAJ- moderný 3,5 izbový rodinný dom s fotovoltikou, Nevädzova ul. Stupava


Reality Stupava

Rodinný dom | Nevädzová | 91 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tehlový rodinný dom, ktorý bol navrhnutý s dôrazom na moderné

Publikované: 25.07.2026 Aktualizované: 22.08.2026
Domy na predaj Stupava

339,000 € 3725 €/m²

REWIN I Exkluzívna novostavba s výhľadom a súkromím v blízkosti lesa – Stupava


Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 107.02 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný, štýlovo zariadený rodinný dom v Stupave. Hľadáte b

Publikované: 28.08.2026 Aktualizované: 29.08.2026
Domy na predaj Stupava

549,900 € 5138 €/m²

Nová cena! Dom s dvomi 4-izbovými bytmi, až 386m² u nás v Zóhri


Reality Stupava

Rodinný dom | 386.22 m²

Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami, každá je 4-izbová. Dom v tvare L ponúka výborné dispoz

Publikované: 28.05.2026 Aktualizované: 07.08.2026
Domy na predaj Stupava

416,500 € 1078 €/m²

Rodinný dom v Stupave na ulici Bernoláková


Reality Stupava

Rodinný dom | Bernolákova | 244 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu nachádzajúcu sa v pokojnej a už zastava

Publikované: 28.08.2026 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na predaj Stupava

390,000 € 1598 €/m²

SMART RODINNÝ DOM S NÁDHERNOU ZÁHRADOU A POTOKOM, STUPAVA, ID: 0403


Reality Stupava

Rodinný dom | 486 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom situova

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 30.06.2026
Domy na predaj Stupava

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom nadštandardný komplet zariadený bungalov Stupava


Reality Stupava

Rodinný dom | Stupava | 180 m²

Predstavte si miesto, kde sa budete cítiť príjemne hneď od prvého momentu. Miesto, ktoré dýcha

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na prenájom Stupava

2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, Rodinný dom s pozemkom, ul. Záhumenská, Stupava


Reality Stupava

Rodinný dom | Záhumenská | 161.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom s veľkorysou výmerou v stabilizovanom území v obklo

Publikované: 16.07.2026 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na predaj Stupava

405,000 € 2509 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4 izbový radový dom s garážou, Konvalinková ul. Stupava


Reality Stupava

Rodinný dom | Konvalinková 11 | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového domu s garážou v top lokalite na Kremenici v príje

Publikované: 27.07.2026 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na predaj Stupava

329,000 € 2653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Babony TRE Prenájom rodinného domu v Stupave (jednopodlažný bungalov)


Reality Stupava

Rodinný dom | Krajná | 180 m²

Babony TRE Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený nový 4 izbový rodinný dom v Stupave (jedn

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na prenájom Stupava

2,400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj: 5-izbový rodinný dom, ul. Moyzesova ul., Stupava


Reality Stupava

Rodinný dom | Moyzesova | 100 m²

Ponúkame na predaj útulný a skvelo dispozične riešený dvojpodlažný rodinný dom v lukratívnej a

Publikované: 28.08.2026 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na predaj Stupava

399,900 € 3999 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom


Reality Stupava

Rodinný dom | 130 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v Stupave, vhodný pre záujemcu, ktorý si chce nehnu

Publikované: 27.08.2026 Aktualizované: 27.08.2026
Domy na predaj Stupava

249,000 € 1915 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 506 m² – STUPAVA | POKOJNÁ LOKALITA | VÝBORNÁ DOSTUPNOSŤ NA D2


Reality Stupava

Rodinný dom | Na Aleji | 506 m²

N089-14-IVMAE Na PREDAJ stavebný pozemok s výmerou 506 m² v jednej z atraktívnych a pokojnejší

Publikované: 23.08.2026 Aktualizované: 30.08.2026
Domy na predaj Stupava

345 €/m2 1 €/m2

HOUSE & WEBER I BOROVICOVÁ, RD 205m2 – ZARIADENÝ, garáž, TOP ORIENTÁCIA, UPRAVENÁ záhrada, VÍRIVKA, KLIMATIZÁCIA, NABÍJAČKA na elektromobil, LES vedľa


Reality Stupava

Rodinný dom | Borovicová | 205 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový, kompletne zariadený, rodinný dom v pokojnej

Publikované: 27.08.2026 Aktualizované: 27.08.2026
Domy na predaj Stupava

389,900 € 1902 €/m²

Predaj novostavby 5-izbových rodinných domov v Stupave (105)


Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 136 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izbové rodinné domy v obľúbenej lokalite Stupavy. Moderné bý

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 30.07.2026
Domy na predaj Stupava

399,000 € 2934 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (812)
Reality vo Vysokých Tatrách (199)
Byty na predaj v Bratislave (8333)
Rodinné domy na predaj (23596)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (29337)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie