Rodinný dom | - | 120 m²
Hľadáte pokojné bývanie s veľkým potenciálom, kde budete mať prírodu doslova na dosah ruky? Mám
129,900 € 1083 €/m²
Rodinný dom | Lechnica | 500 m²
CentrumReal exkluzívne ponúka na predaj krásnu zrubovú chatu v malebnom prostredí Červeného Klá
Cena dohodou
Rodinný dom | Hlavná | 238 m²
Centrum Real exkluzívne ponúka na prenájom rodinný dom v mestskej časti Poprad- Matejovce, ktor
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 80 m²
Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Chorváty
94,000 € 1175 €/m²
Rodinný dom | Masiarska | 540 m²
Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný meštiacky dom v historickom centr
230,000 € 426 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská cesta | 120 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj vidiecky dom v centre obce Tvrdošovce. Dom stojí na čistom
50,000 € 492 €/m²
Rodinný dom | Lesna | 112 m²
. CENTRUM REAL a Katarína Gilbertson Vám ponúka šarmantný dom pod Mariánskou Horou priamo v L
Cena dohodou
Rodinný dom | Šúdol | 114.1 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj 4 izbovú novostavbu v tichom prostredí. Aktuálne je to hru
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Danišovce | 100.3 m²
Ponúkame na predaj novostavby dvoch rodinných dvojdomov, obec Danišovce, okres Spišská Nová Ves
239,000 € 2383 €/m²
Rodinný dom | Balovská | 98.8 m²
Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný tehlový dom v malebnej obci Čereňa
89,000 € 901 €/m²
Rodinný dom | Ňárad | 220 m²
Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v ob
169,000 € 768 €/m²
Rodinný dom | Nitrianske Hrnčiarovce | 175 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v Nitrianskych Hrnčiarovciach
225,000 € 1286 €/m²
Rodinný dom | - | 184 m²
*** WFM Reality *** Vám ponúka na predaj rodinný dom s veľkou záhradou v Dvorníkoch. Dom preš
139,900 € 760 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom na očarujúcom pozemku
395,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | - | 82 m²
Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou 4x izba + kuchyňa, v radovej zás
159,000 € 1939 €/m²
Rodinný dom | Brezová | 200 m²
Hľadáte bývanie v Žiline, avšak nechcete kompromisy typu „byt bez súkromia“? Tento tehlový rado
259,990 € 1300 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je
83,990 € 700 €/m²
Rodinný dom | Blahútová | 130 m²
- skolaudovaný 2009 - Rodinný dom je tehlový, jednopodlažný, nepodpivničený, pozostáva zo vstu
480,000 € 3692 €/m²
Rodinný dom | hlavná | 115 m²
Predáme rodinný dom v kľudnej časti obce Svederník. Ide jednopodlažný, nepodpivničený, samos
315,000 € 2739 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
SaleA - Váš partner v realitách Vám s radosťou predstavuje priestranný a čiastočne zrekonštruov
159,900 € 1066 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 58 m²
SaleA- váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný nízkoenergetický dom o vým
150,000 € 2586 €/m²
Rodinný dom | Kolónia | 110 m²
SaleA - Váš Partner v realitách vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného
330,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Bôrik | 315 m²
Exkluzívny rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami | Bôrik, Žilina Ponúkame vám jedinečnú príl
721,000 € 2289 €/m²
Rodinný dom | Krajná | 180 m²
RK Expisreal Vám ponúka na prenájom veľký, 4izbový ešte neobývaný bungalov Stupave. Zastavan
2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.