Na predaj priestranný 3-podlažný rodinný dom v obci Štefanov

Reality Štefanov

Rodinný dom | 225 m²

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom s celkovou obytnou plochou 225 m² a garážou (21 m²), ktorý

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štefanov

180,000 € 800 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie