MOŽNÁ DOHODA! Rodinný dom, 130 m2, Nemčice, okr. Topoľčany

Reality Nemčice

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nemčice

210,000 € 1615 €/m²

DOM V CENE BYTU A SO ZARIADENÍM! 4-izbový dom po rekonštrukcii v CENTRE Jasova

Reality Jasov

Rodinný dom | Hlavná ulica | 602 m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4-IZBOVÝ DOM V CENTRE JASOVA – ZA CENU BYTU! ​SaleA – Váš partner v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jasov

165,000 € 274 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rezervovaný.Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,197 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

210,000 € 175 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom, chalupa, byt v okolí Košíc

Reality Čečejovce

Rodinný dom | - | 0 m²

V rámci realitnej spoločnosti SaleA aktuálne hľadám pre svojich konkrétnych, preverených klient

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čečejovce

Cena dohodou

RODINNÝ DOM V PREŠOVE VYDUMANEC na pozemku o výmere 600 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | Vydumanec | 390 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM v mestskej ča

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prešov

200,000 € 513 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičná príležitosť v srdci Sklených Tepliciach

Reality Sklené Teplice

Rodinný dom | Sklené Teplice | 440 m²

Investičná príležitosť v srdci Sklených Teplíc: Rodinný dom so zabehnutým ubytovaním Salea – V

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Sklené Teplice

Cena dohodou

PREDREZERVOVANÝ - AARK: Rodinný dom s prekrásnym výhľadom na Malé Karpaty, HORNÉ OREŠANY

Reality Trnava

Rodinný dom | 120 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta ponú

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnava

279,900 € 2333 €/m²

TOP PONUKA - Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Nekyje na Ostrove

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod Záhradami | 111 m²

Hľadáte dom s veľkým pozemkom, množstvom priestoru a potenciálom na vytvorenie bývania podľa vl

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

179,900 € 1621 €/m²

Apartmánový dom Tále - investičný projekt v obci Bystrá

Reality Bystrá

Rodinný dom | - | 1,074 m²

https://nehnutelnosti.eqreal.sk/nehnutelnost/11541476-parkovacie-miesta-v-centre-mesta-kosice h

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bystrá

Cena dohodou

PREDAJ - 6i, RD s bazénom a wellness, Strmé Vŕšky, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmé Vŕšky | 415 m²

NOVÁ CENA!!! F-one Reality s.r.o ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom na pozemku o výmere 993

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

899,900 € 2168 €/m²

PREDAJ: rodinný dom Rakytovce, pozemok 698 m2, cena 443.000 €

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Brestová | 97 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta predáva krásny nízkoenergetický rodinný dom - bungalov v obci Raky

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

443,000 € 4567 €/m²

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, k

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sliač

375,000 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom novostavba luxusná VILA 4 podlažia Palisády pri Hrade Bratislava orientovaná s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 500 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na prenájom novostavbu 4 podlažnej rodinnej vily v lu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANÉ - Predaj Spišská Belá 6 izbový rodinný dom, podlahová plocha 215 m2 a pozemok 783 m2.

Reality Spišská Belá

Rodinný dom | - | 215 m²

TOP – CITY Poprad ,ponúka v Spišskej Bele na predaj veľký 6 izbový rodinný dom o podlahovej plo

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišská Belá

285,000 € 1326 €/m²

EXKLUZÍVNE predaj 4 izb. rodinný dom ,180 m2 ,pozemok 533 m2.

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Ploštín | 130 m²

180m2TOP – CITY Poprad ponúka EXKLUZÍVNE v obci Liptovský Mikuláš – Ploštín pekný jedno podlažn

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,900 € 2307 €/m²

Predaj rodinného domu v obci Rudník

Reality Rudník

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rudník, okres Košice-okolie. Dom je postavený na pozemku

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rudník

260,000 € 2476 €/m²

Hostinec v centre obce Černík, možnosť prerobenia na RD

Reality Černík

Rodinný dom | 180 m²

Objavte príležitosť v srdci Černíka: Hostinec pri Moste Uvažujete nad investíciou do nehnuteľn

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Černík

91,000 € 506 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj Stráne pod Tatrami 4 izb. ,2 generačný RD 215 m2 .

Reality Stráne pod Tatrami

Rodinný dom | - | 215 m²

TOP – CITY Poprad v obci Stráne pod Tatrami ponúka na predaj veľký 2 generačný 4 izbový rodinný

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stráne pod Tatrami

185,000 € 860 €/m²

AARK: Rodinný dom vhodný aj na podnikateľské účely, Poštová, Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | Poštová | 250 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na prenájom Trnava

1,800 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

AARK: Rodinný dom s výkladom - ideálny pre kaviareň, obchod a služby, Štefánikova, Trnava - CENTRUM MESTA

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Štefánikova | 160 m²

AARK realitná kancelária, s.r.o. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta vám p

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnava

310,000 € 1938 €/m²

VÝHODNÁ CENA Rodinný dom Kľúčovec, pozemok 711 m2

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Kľúčovec | 220 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľúčov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

145,000 € 659 €/m²

dom na kľúč Boliarov - 22 km od Košíc

Reality Boliarov

Rodinný dom | - | 91 m²

investičná príležitosť v obci Boliarov 20 km od Košíc 506m2 v intraviláne obce s možnosťou doko

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Boliarov

119,000 € 1308 €/m²

Predaj rodinný dom a veľký pozemok, BA II - Klatovská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Klátovská | 308 m²

Predaj rodinný dom s pozemkom 760 m2 a dvoma ďalšími budovami, Bratislava II - Ružinov, Trnávka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 2110 €/m²

Priestranný 4 izbový dom s garážou, Senec - Hurbanova Ves

Reality Senec

Rodinný dom | Senec - Hurbanova Ves | 147 m²

Priestranný 4-izbový rodinný dom s garážou, pivnicou, krytou presklenou terasou a záhradným dom

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

343,000 € 2448 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (734)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Upresniť hľadanie