Veľký dvojgeneračný rodinný dom v krásnej oblasti,Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Hradištná | 519 m²

Hľadáte bývanie priamo pri lese ale stále v blízkej dostupnosti do Bratislavy? Želáte si ráno

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

495,000 € 954 €/m²

NOVOSTAVBA: Samostatný, zariadený 4i RD, Priehradná, BA II – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Priehradná | 126 m²

Na prenájom priestranný 4i rodinný dom v novostavbe, 3x parkovacie miesto vo dvore, Priehradná

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novostavba 4 izb.domu s garážou v Rišňovciach

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Salaše | 129 m²

Rich REALITY ponúka: Moderné 4-izbové rodinné domy s garážou – obec Rišňovce (Salaše) Rišňovce,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rišňovce

269,700 € 2091 €/m²

Investičná príležitosť - Nehnuteľnosť v tichej lokalite

Reality Chynorany

Rodinný dom | Chalúpková | 360 m²

Tento veľký dom je na predaj v tichej časti obce Chynorany. Pôvodný tehlový rodinný dom z roku

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chynorany

199,900 € 555 €/m²

Na predaj dom s priestranným pozemkom | Turnianska N. V.

Reality Turnianska Nová Ves

Rodinný dom | - | 73.59 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom a záhrad

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Turnianska Nová Ves

74,000 € 1006 €/m²

Rodinný dom Horec v podtatranskej obci Štôla pod Tatrami

Reality Štôla

Rodinný dom | - | 164 m²

Centrum Real Vám ponúka na predaj novostavbu kompletne dokončeného rodinného domu v malebnej ob

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štôla

310,000 € 1890 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI DOLNÉ SRNIE

Reality Dolné Srnie

Rodinný dom | - | 110 m²

🔥 RODINNÝ DOM NA PREDAJ 110m²| POZEMOK 1077 m² | Dolné Srnie Ponúkame na predaj rodinný d

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Srnie

98,900 € 899 €/m²

Novostavba - radový rodinný dom s terasou

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 150 m²

CentrumReal Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v radovej zásta

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

300,000 € 2000 €/m²

RealityDS - Predaj 5 izb. rodinného domu, garáže s altánkom na 8 á pozemku, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Nová Lipnica | 334 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj pätizbový, čiastočne podpivničený, jednopodlažný rodinný dom,

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

695,000 € 2081 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne novostavba rodinný dom - dvojdom, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Kúpeľňá | 102.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu dvojdom v meste Spišské Podhradie.

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

225,500 € 2060 €/m²

Exkluzívne na predaj, rodinný dom, obec Harichovce, okres Spišská Nová Ves

Reality Harichovce

Rodinný dom | - | 151.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu, obec Harichovce, okres Spišská Nová Ve

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Harichovce

325,000 € 2142 €/m²

Exkluzívny rodinný dom, Veľká Lomnica, okres Kežmarok

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | - | 486 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom, Veľká Lomnica, okres Kežmarok. Nehnuteľ

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

RealityDS - PREDAJ Veľkorysého 5-izbového rodinného domu po kompletnej rekonštrukcii: Váš nový domov vo Vydranoch

Reality Vydrany

Rodinný dom | - | 237.6 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Vydra

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vydrany

276,000 € 1162 €/m²

RealityDS - Nadštandardná nízkoenergetická vila v Šamoríne na PREDAJ: Moderná architektúra a špičkové technológie

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 220 m²

Hľadáte domov, kde sa nešetrilo na kvalite? Táto výnimočná 5,5-izbová novostavba (kolaudácia 20

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

529,900 € 2409 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

--REZERVOVANÉ-- Rodinný dom - Dubnica nad Váhom, Štúrova ulica

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Štúrova | 150 m²

NOVUS Reality ponúka na predaj tehlový rodinný dom v Dubnici nad Váhom na Štúrovej ulici. Dom

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, kde

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sliač

374,998 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom s pozemkom 1362m2 v obci Lysica,Žilina

Reality Lysica

Rodinný dom | Lysica | 360 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v Lysici s rozľahlým pozemkom o výmer

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lysica

135,000 € 375 €/m²

Novostavba s veľkým pozemkom na predaj v obci Hrabkov

Reality Hrabkov

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom s priestranným pozemkom o výmere 900 m² v obci Hrabkov,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrabkov

245,000 € 2130 €/m²

Priestranný RD s veľkorysým 12-ár pozemkom v obci Ďurďošík

Reality Ďurďošík

Rodinný dom | 260 m²

Volám sa Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL a ponúkam Vám príležitosť kúpiť si tento nadštandar

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ďurďošík

470,000 € 1808 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BYTOČ RK - Predaj VILA BA-Ostravská ul., Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Ostravská | 555 m²

Ponúkame na predaj štvorpodlažnú vilu na Ostravskej ul. Bratislava-Horský park s bazénom a záhr

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 2341 €/m²

Vila Devínska s bazénom a wellness

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Záhradná | 328 m²

Vila Devínska Predstavuje projekt luxusnej 7-izbovej trojpodlažnej vily s vonkajším bazénom a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

899,000 € 2741 €/m²

Na predaj: Meštiansky dom v historickom srdci Levoče - investícia do budúcnosti, domov pre vaše sny

Reality Levoča

Rodinný dom | Vysoká | 498 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou histórie

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Rodinný dom v obci Torysky okres Levoča

Reality Torysky

Rodinný dom | Torysky | 94 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Torysky, len 16 km o

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Torysky

Cena dohodou

4-izbový dvojdom, Kynek, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj polovicu dvojdomu v stave holodom na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

244,000 € 1525 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie