ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ -rodinný dom Ladoveň - Martin

Reality Martin

Rodinný dom | Rastislavova | 180 m²

*****WFM Reality***** ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ: Rodinný dom v pôvodnom stave – Ladoveň, ul. Ras

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

255,000 € 1417 €/m²

TOPOĽČANY – 7 – izb. dom / lokalita Pod Kalváriou / IHNEĎ voľný / pozemok 1.156 m2 / predaj

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 500 m²

Topoľčany – lokalita Pod Kalváriou rodinný dom / predaj / ihneď voľný počet izieb: 7 (vh

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

259,000 € 518 €/m²

KŠINNÁ – 2 – izbový starší domček / pozemok 535 m2

Reality Kšinná

Rodinný dom | - | 100 m²

V obci KŠINNÁ v okrajovej časti obce je na predaj starší rodinný domček, ktorý je vhodný ako ví

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kšinná

24,900 € 249 €/m²

PREDANÝ - DOM, KDE SA ZMESTÍ CELÁ RODINA AJ VAŠE SNY - SVINICA

Reality Svinica

Rodinný dom | - | 180 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ ponúka na pre

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svinica

262,000 € 1517 €/m²

VYKÚPIME VÁŠ DOM V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Čaňa

Rodinný dom | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Čaňa

Cena dohodou

EXLUZÍVNE v Slovenskej Vsi predaj 4 izb. RD o ploche 200 m2 a pozemok 896 m2.

Reality Slovenská Ves

Rodinný dom | - | 200 m²

TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ves

135,000 € 675 €/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA S KRÁSNYM POZEMKOM 381m² | OBEC SEŇA | 15 MINÚT OD KOŠÍC

Reality Seňa

Rodinný dom | - | 88 m²

Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 4 izbovú celoročne obýva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Seňa

199,900 € 2272 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ KRÁSNY 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE | OBEC GYŇOV

Reality Gyňov

Rodinný dom | - | 110 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj krásny 4 izbový rod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gyňov

265,000 € 2409 €/m²

Rodinný dom Rohovce, pozemok 1073 m2

Reality Rohovce

Rodinný dom | x | 98 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom, spolu s rovinatým, slnečn

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rohovce

175,000 € 1786 €/m²

Gúgska ulica!!Na Predaj 4 izbová NOVOSTAVBA na 763m2 pozemku Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | NOVÉ ZÁMKY | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v meste Nové Zámky. Ploch

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU 2km od NZ/ ANDOVCE

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Andovce | 98 m²

Nový Projekt !!!Výstavba zahájená s platným stavebným povolením !! Ponúkame Vám na predaj muro

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

169,900 € 1734 €/m²

Hľadáme pre klienta rodinný dom v Topoľníkoch

Reality Topoľníky

Rodinný dom | - | 75 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 - 3 izbový rodinný dom v Topoľníkoch, s pozemkom cca 600-1000

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Topoľníky

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom Trstice, pozemok 680 m2, vhodný ako chalupa

Reality Trstice

Rodinný dom | - | 130 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj rodinný dom na pozemku s celkovou výmerou 680 m

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trstice

154,400 € 1188 €/m²

HĽADÁME pre klientov rodinný dom v Šamoríne

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitná kancelária BF reality hľadá pre klientov na kúpu rodinný dom v Šamoríne alebo blízkom

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Šamorín

Cena na vyžiadanie

5 izbová Novostavba: Celoročná chata, Košická N. Ves- GEDER

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | - | 107 m²

Dom, kde ráno počujete ticho. A pritom ste stále v Košiciach. Predstavte si, že ráno otvoríte

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

214,900 € 2008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Klasický, 5 izbový rodinný dom vo výbornej lokalite

Reality Rovinka

Rodinný dom | Višňová | 135 m²

Ponúkame na predaj klasický, samostatne stojaci, 5 izbový rodinný dom na Višňovej ulici v Rovin

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rovinka

409,900 € 3036 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba s garážou Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Kostolný Sek | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom s garážou v radovej výstavbe v meste Šur

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šurany

259,000 € 1343 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v centre mesta Krompachy

Reality Krompachy

Rodinný dom | Hlavná ulica 73/7 | 267 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klientov ponúkame na predaj rodinný dom v radovej z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Krompachy

240,000 € 899 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou v obci Salka

Reality Salka

Rodinný dom | Salka | 160 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou. Nachádza sa v obci

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Salka

70,000 € 438 €/m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kamenín

Reality Kamenín

Rodinný dom | - | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kamenín. Rodinný dom j

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kamenín

79,900 € 320 €/m²

5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom 3577 m2

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Bátorove Kosihy | 160 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 5i rodinný dom s veľkým p

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

112,000 € 700 €/m²

"Historický poklad" v srdci Levoče – meštiansky dom na prestížnom Námestí Majstra Pavla

Reality Levoča

Rodinný dom | Námestie Majstra Pavla | 582 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka na predaj výnimočný historický meštiansky dom priamo

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Rodinný dom kde sa môžeš ihneď nasťahovať – Levoča, pokojná rodinná lokalita

Reality Levoča

Rodinný dom | M.R.Štefánika | 340 m²

Hľadáte miesto, kde môže vaša rodina nájsť pokoj, priestor a skutočný pocit domova? Ponúkame na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Rodinný dom v pokojnej lokalite mesta Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | - | 300 m²

tichá lokalita pri jazierku Baňa, obklopená zeleňou súčasťou radovej zástavby domov po čia

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Michalovce

259,000 € 863 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Rodinné domy na predaj (23077)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie