EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM V ŽAKOVCIACH

Reality Žakovce

Rodinný dom | - | 300 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v malebnej dedinke pod Tatrami v

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žakovce

289,990 € 967 €/m²

Rent a new luxury VILLA, 4 floors, Palisády near Bratislava Castle, oriented with a view of the river Danube

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 500 m²

The real estate agency DAHLIA REALITY offers for rent a newly built 4-storey family villa in a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

TOPP PONUKA !Ponúkam na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v meste Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 140 m²

Predpredaj spustené - Rezervujte teraz !!! Ponúkame Vám na predaj poschodové rodinné domy v nov

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

235,000 € 1729 €/m²

Rodinný dom, Brezina, okres Trebišov, pozemok 774 m2

Reality Brezina

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Brezina, okres Trebišov. Dom bol daný do užívania v roku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brezina

93,000 € 620 €/m²

VÝHODNÁ CENA Rodinný dom Kľúčovec, pozemok 711 m2

Reality Kľúčovec

Rodinný dom | Kľúčovec | 220 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v obci Kľúčov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kľúčovec

145,000 € 659 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba len 10km Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianovo | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Golianovo. Plocha: úžitková

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

259,000 € 2023 €/m²

N.O.V.I.N.K.A Ponúkam na predaj veľký Rodinný DOM-NOVOSTAVBA Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 156 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný veľký 4 izbový bungalov - NOVOSTAVBU v obci Bajč. Plocha: úžitk

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bajč

215,000 € 1378 €/m²

VÝHODNÁ PONUKA - RODINNÝ DOM NA PREDAJ V ZEMPLÍNSKEJ TEPLICI

Reality Zemplínska Teplica

Rodinný dom | - | 175 m²

Ak hľadáte dom, ktorý môžete prispôsobiť svojim predstavám a zároveň byť blízko Košíc, tento p

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zemplínska Teplica

90,000 € 571 €/m²

NA PREDAJ NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT 7 RODINNÝCH DOMOV | OBEC VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | nemá | 133 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj 7 rodinných domov v n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Valaliky

350,000 € 2632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI | PODHRADOVÁ | UL. VIHORLATSKÁ

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Vihorlatská | 220 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj veľký 6 izbový rodi

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

425,000 € 1932 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena!Na predaj: 3-izbová novostavba len 9km od Podhájskej

Reality Podhájska

Rodinný dom | Podhájska | 85 m²

Hľadáte moderné, pokojné a komfortné bývanie? Tento rodinný dom v obci Čechy postavený na kľúč

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Podhájska

149,000 € 1429 €/m²

Predaj novostavba rodinný dom s parkovaním a so záhradou 150 m2 v Šenkviciach s výhľadom na Malé Karpaty

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Pezinská 79B | 130 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v novej lokalite na začiatku obce Šenkvice,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

329,900 € 2538 €/m²

Rodinný dom, Pri štadióne, Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pri štadióne | 786 m²

Silver Real ponúka na predaj rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom. Nachádza sa v Bardejovske

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bardejov

250,000 € 318 €/m²

Výrazne znížená cena.Na predaj starý dvojdom vhodný na prerobenie

Reality Očová

Rodinný dom | SNP | 200 m²

V malebnej obci Očová na rovinatom pozemku ponúkame Vám na predaj dvojdom .Dom je pôvodnom stav

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Očová

Cena dohodou

Na predaj budova vhodná aj na bývanie alebo podnikanie s bývaním.

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | Slobody | 241 m²

Ponúkame na predaj 15 km od Zvolena v obci Dobrá Niva kamenno tehlový podnikateľský objekt / v

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

99,000 € 411 €/m²

Predaj rodinný dom Sadočné

Reality Sádočné

Rodinný dom | Sadočné | 320 m²

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE rodinný dom v obci Sadočné okres Považská Bystrica. Dom sa nachád

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sádočné

300,000 € 938 €/m²

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÝ ŠTIAVNIK

Reality Poprad

Rodinný dom | Spišský Štiavnik | 115 m²

*Opäť v ponuke* Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny komp

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

219,990 € 1913 €/m²

Solivar priestranny 6 izbový dom

Reality Prešov

Rodinný dom | 265 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite Prešov –

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

289,000 € 1091 €/m²

4 izb.rodinný dom s 8,3 ár.pozemkom, obec Vyšná Hutka

Reality Vyšná Hutka

Rodinný dom | - | 217 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 4 izbový

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vyšná Hutka

168,000 € 774 €/m²

Pokojné bývanie s veľkým pozemkom len 20km od Košíc– Paňovce

Reality Paňovce

Rodinný dom | Paňovce | 67 m²

Predstavte si rannú kávu na priedomí domu, kde jediným zvukom je spev vtákov a šum lístia z oko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Paňovce

155,000 € 2313 €/m²

Predaj | Rodinný dom | potenciál na rekonštrukciu | Brvnište

Reality Brvnište

Rodinný dom | Brvnište | 120 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým potenciálom

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brvnište

135,900 € 1133 €/m²

Predaj | Novostavby 5-izbových rodinných domov - Kameničany

Reality Kameničany

Rodinný dom | Kameničany | 150 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva moderné 5-izbové rodinné domy v atraktívnej lokalite Il

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kameničany

259,900 € 1733 €/m²

NA PREDAJ – 4 IZB. RODINNÝ DOM, VAJKOVCE (SLNEČNÁ STRÁŇ)

Reality Vajkovce

Rodinný dom | Vajkovce | 136 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Slnečná strá

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vajkovce

375,000 € 2757 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVOSTAVBA domov v slepej uličke - Horné Mýto

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | - | 70 m²

Stars Reality Vám v novom deloperskom projekte vám ponúka na predaj moderné a energeticky úspo

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Mýto

189,000 € 2700 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie