Rodinný dom | Golianovo | 128 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Golianovo. Plocha: úžitková
259,000 € 2023 €/m²
Rodinný dom | Kynek | 170 m²
Ponúkame Vám na predaj holodom 4-izbového rodinného domu na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp
294,000 € 1729 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 104 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj 3-izbový rodinný dom v Janíkovciach pri Nitre. Dom sa nach
189,000 € 1817 €/m²
Rodinný dom | Kynek | 175 m²
Ponúkame Vám na prenájom novostavbu 4-izbového bungalovu s dvojgarážou a terasou v meste Nitra
1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Golianova | 650 m²
Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom-vilu na ulici Golianova, Nitra. Plocha domu 650m2, pozemok
3,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Braneckého | 110 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre mesta Nitra na Braneckého ulici. Dom bol postave
164,800 € 1498 €/m²
Rodinný dom | Janíkovce | 90 m²
Koval reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 4 izbové novostavby rodinných domov, každý s 2
223,000 € 2478 €/m²
Rodinný dom | Ovocinárska | 111 m²
Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj zariadenú novostavbu 4
330,000 € 2973 €/m²
Rodinný dom | 8. mája | 110 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám exkluzívne ponúka na predaj dom v širšom centre mesta Nitra.
289,000 € 2627 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Ponúkame na predaj dve samostatne stojace novostavby rodinných domov nachádzajúce sa v tichej,
156,000 € 1733 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Hľadáte moderné, praktické a pohodlné bývanie v pokojnom prostredí s výbornou dostupnosťou do m
179,000 € 1989 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – novostavba priamo v Nitre. Dom sa nachádza na pozemku
318,000 € 3029 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Na predaj dvojgeneračný rodinný dom na Zobore v Nitre s krásnym výhľadom Ponúkame na predaj dv
370,000 € 1480 €/m²
Rodinný dom | Tormošská | 103 m²
NOVÁ CENA – DOM, KTORÝ SA NEODMIETA BÝVANIE, KDE SA ROZHODUJETE SRDCOM Niektoré domy si pozr
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Pod Zlatým Brehom | 37 m²
CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný domček v pôvodnom stave určený na kom
142,000 € 3838 €/m²
Rodinný dom | Popradská | 120 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom. Možnosť využitia: bývanie, sídl
Cena dohodou
Rodinný dom | 230 m²
Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situ
257,000 € 1117 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v Nitre časť Zobor. Rodinný dom pozostáva z troch podl
252,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | Smetanova | 600 m²
NL-reality vám Exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný bytový / podnikateľský objekt nachádzajú
Info v RK
Rodinný dom | Rybárska | 90 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový rodinný dom v tichej lokalite na Rybárskej ulici v Nitre. Nehnut
800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Palárikova | 158 m²
Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1 282 m² vo výnimočne
122,900 € 778 €/m²
Rodinný dom | - | 500 m²
Moderný maklér ponúka na predaj vilu s premysleným dizajnom v Pezinku, kde sa harmonicky spája
2,200,000 € 4400 €/m²
Rodinný dom | - | 300 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný viacpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 300 m²
339,000 € 1130 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve
282,150 € 1283 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.