RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SLNEČNÝ čiastočne zariadený RODINNÝ DOM NA ČIERNEJ VODE

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

329,000 € 3559 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Čaňa - dom, garáž - 2 bytové jednotky, 6 izb., úžitková plocha spolu 192 m2

Reality Čaňa

Rodinný dom | Osloboditeľov | 192 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame priestranný 6 izbový RODINNÝ DOM , v o

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čaňa

255,000 € 1328 €/m²

Top
Top

Priestranný rodinný dom s potenciálom samostatného bytu v podkroví | Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Ulica 1. mája | 105 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej štvrti rodinných domov v bratislavskej Devínskej Nove

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

469,000 € 4467 €/m²

Top
Top

Výnimočná príležitosť na bývanie, podnikanie, výstavbu – RD a Ateliér na prestížnej adrese.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Úradnícka | 238 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom s vlastným pozemkom a vedľajšiu parcelu s Ateliérom so

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

664,000 € 2790 €/m²

Top
Top

5i RD s veľkou záhradou a samostatným bytom – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Bernolákovská | 344 m²

Či robíte z domu alebo každý deň dochádzate do práce, tento dom ponúka skutočné zázemie, ktoré

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

409,000 € 1189 €/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA! Dom, ktorý vám môže splácať hypotéku

Reality Myjava

Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²

3-podlažný rodinný dom v Myjave, ktorý vám môže nielen slúžiť na bývanie, ale aj prinášať príje

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Myjava

243,000 € 1125 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Delta- Rodinný dom 5 izbový s pozemkom 1796 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | Poľovnícka | 180 m²

Delta Property ponúka na predaj veľký 2-podlažný rodinný dom postavený na krásnom, slnečnom po

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

159,000 € 883 €/m²

Top
Top

Bývanie + podnikanie pod jednou strechou - 2 samostatné bytové jednotky

Reality Sekule

Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa prispôsobí vašim plánom a nie naopak? Či už potrebujete vyriešiť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sekule

209,900 € 833 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

NA LETISKO | 3 izbový RD 100 m²+ 1 izbový RD s garážou | POPRAD-VEĽKÁ

Reality Poprad

Rodinný dom | Na letisko | 632 m²

Ekluzívne v Y A M I • D O M I na predaj zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom so samostatným

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Poprad

319,990 € 506 €/m²

Top
Top

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v Žiline - Závodí

Reality Žilina

Rodinný dom | Závodie | 250 m²

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti Žilina – Závodie. Ide o dvojpodlažný, podpiv

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

345,000 € 1380 €/m²

Top
Top

Priestranný tehlový dom s obrovským potenciálom len na skok od Trnavy – Horné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trnava

189,900 € 1583 €/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, 5-izbový, Trhová Hradská, okres Dunajská Streda

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Koncová | 196 m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom pri Klátovskom ramene Ponúkame na predaj

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

179,000 € 913 €/m²

Top
Top

Predaj: 4-izbový rodinný dom, Lakšárska Nová Ves, okres Senica

Reality Lakšárska Nová Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 188 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Lakšárskej Novej Vsi dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom s podkr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

179,000 € 952 €/m²

Top
Top

6-izbový rodinný dom s hosťovským bytom v centre Ivanky pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji | 200 m²

6 izbový rodinný dom | samostatný 1 izbový byt | centrum Ivanky pri Dunaji Hľadáte dom, ktorý

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

499,000 € 2495 €/m²

Top
Top

Predaj - Rodinný dom so 5 bytovými jednotkami - Senec. Investícia/podnikanie

Reality Senec

Rodinný dom | 153 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj dvojpodlažný 7

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

420,000 € 2745 €/m²

Top
Top

6-izbový rodinný dom – Ivanka pri Nitre s krásnym pozemkom, 10 min. od mesta Nitra

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 375 m²

10 minút od centra Nitry | garáž | loggia| balkón |krb | kachle na drevo |nová kuchynská linka

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

275,000 € 733 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom Nižná Myšľa 1212 m2, Košice - okolie

Reality Nižná Myšľa

Rodinný dom | Mäsiarska | 240 m²

Bývanie pre rodinu v rodinnom dome ktorý ponúka dostatok priestoru v interiéry - 5 izieb, veľkú

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Nižná Myšľa

255,000 € 1063 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rodinný dom so slnečným pozemkom 1 190 m² a výhľadom na hrad, Beckov

Reality Beckov

Rodinný dom | Nezadaná | 118 m²

KL financie a reality exkluzívne ponúka na predaj tradičný murovaný rodinný dom, skolaudovaný v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Beckov

169,000 € 1432 €/m²

Top
Top

PREDAJ: Nadštandardný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami – Bratislava, Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 424 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

730,000 € 1722 €/m²

Top
Top

Rodinný dom s átriom a záhradou v srdci Ružinova – Šalviová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Šalviová | 178 m²

Na Šalviovej ulici v Ružinove ponúkame na predaj radový rodinný dom s átriom a vlastnou záhrado

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

788,900 € 4432 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj priestranný 164 m² 4-i. RD s garážou Rovinka – Jasná ul.

Reality Rovinka

Rodinný dom | Jasná | 164 m²

Na predaj priestranný 164 m² 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite Rovinka – ulic

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

450,000 € 2744 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zariadený 6 izb. priestranný rodinný dom v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 175 m²

Ponúkame Vám priestranný 6 - izbový rodinný dom v kľudnej časti obce na ul. Štefániková v obci

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

244,000 € 1394 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30380)
Reality v Martine (737)
Rodinné domy na predaj (23107)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie