49 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Dunajská | 82.88 m²
Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj čerstvo zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-iz
414,900 € 5006 €/m²
Rodinný dom | Jastrabinová | 123 m²
Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne dokončený bočný rodinný dom situovaný v tichej a bezpe
519,900 € 4227 €/m²
Rodinný dom | 1. mája | 77.2 m²
Ponúkame na predaj modernú novostavbu dvojdomu v obci Tomášov. Nehnuteľnosť sa predáva v stave
279,000 € 3614 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²
VÝNIMOČNÉ VIDIECKE SÍDLO S HEKTÁROVÝM POZEMKU – DUNAJSKÝ KLÁTOV Priestor, kde sa komfort str
569,000 € 2659 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 44 m²
Na predaj: 3-izbová chata pri Bohatskom jazere – Hurbanovo, pozemok 583 m² Ponúkame na predaj
119,900 € 2725 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko
Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 909 m² v pokojnej a vyhľadávanej obci D
70,000 € 77 €/m²
Objekt pre obchod | Námestie 1. mája | 110 m²
Na predaj: Budova obchodu a služieb s veľkým pozemkom – ideálna na podnikanie alebo prestavbu n
119,000 € 1082 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 1,313 m²
NA PREDAJ – exkluzívny pozemok pri jazere v Zálesí (okres Senec) Ponúkame na predaj slnečný a p
380,507 € 290 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 880 m²
Ponúkam na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 880 m2, vhodný na výstavbu jedné
232,000 € 264 €/m²
2 izbový byt | Svetlá | 55.94 m²
Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit
239,900 € 4289 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Zenith Reality Vám ponúka na predaj priestranný, samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom so 7-á
459,900 € 2421 €/m²
Rodinný dom | Pod záhradami | 90 m²
REKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ DOM S TERASOU – OHRADY, PRIPRAVENÝ NA OKAMŽITÉ BÝVANIE Hľadáte dom, do
153,990 € 1711 €/m²
Lesná pôda | 2,611 m²
Hľadáte miesto pre oddych v prírode, rybárčenie alebo investíciu do jedinečného pozemku pri vod
40,000 € 15 €/m²
4 izbový byt | Murgašova | 110 m²
Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 3,5-izbový byt nachádzajúci sa pri
444,900 € 4045 €/m²
Skladový objekt | Nezadaná | 2,500 m²
Zenith-Reality exkluzívne ponúka výrobnú halu vhodnú na skladovanie a výrobu . Budova prešla ko
Cena dohodou
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame na predaj novostavbu moderného tehlového 4-izbového bungalovu v obci Dunasziget v Maďa
220,000 € 2434 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 69 m²
Miesto, kde naozaj vypnete. Len kúsok od Bratislavy. Ponúkame na predaj útulnú 3-izbovú chatu
144,900 € 2100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šmidkého | 15,442 m²
Zenith -Reality ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 15442 m2 orná pôda . Ponuka sa na
40,000 € 3 €/m²
3 izbový byt | Dubnická | 84 m²
Zenith reality pre Vás exkluzívne pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom s ná
309,900 € 3689 €/m²
Objekt pre obchod | Námestie Ármina Vámbéryho | 258 m²
Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor, nachádzajúci sa vo výnimočnej lokalite priamo
350,000 € 1357 €/m²
3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²
Zenith Reality Vám ponúka posledný z bytov v Novostavbe bytového komplexu v Stupave na ulici J
237,622 € 2950 €/m²
3 izbový byt | Hálova | 71 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Hallovej ulici v obľúbenej a vyh
Info v RK
Záhrada | Nezadaná | 1,704 m²
Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 1704 m² v intraviláne obce Žihárec. Pozemok sa
40 €/m2 40 €/m2
Rodinný dom | Tomášovská | 122 m²
Zenith reality Vám ponúka na predaj štýlový ,skolaudovaný - 4 izbový rodinný dom (dvojdom) v ob
270,000 € 2172 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.