Zenith Reality s.r.o.

Urpínska 4 85107 Bratislava-Petržalka Slovensko

Zenith Reality s.r.o. (49  inzerátov)

Komárnická 26 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko

49 inzerátov v ponuke

! NOVÁ CENA ! Nadštandardný 3-izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste-BA na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 82.88 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj čerstvo zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-iz

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,900 € 5006 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ: Moderný 4-izbový radový rodinný dom v uzavretom komplexe

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jastrabinová | 123 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne dokončený bočný rodinný dom situovaný v tichej a bezpe

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

519,900 € 4227 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj exkluzívne stavebný pozemok - Dunakiliti pri BA

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 909 m² v pokojnej a vyhľadávanej obci D

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj

70,000 € 77 €/m²

MODERNÝ 2-PODLAŽNÝ DVOJDOM, TOMÁŠOV

Reality Tomášov

Rodinný dom | 1. mája | 77.2 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu dvojdomu v obci Tomášov. Nehnuteľnosť sa predáva v stave

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Tomášov

279,000 € 3614 €/m²

VÝNIMOČNÉ VIDIECKE SÍDLO S HEKTÁROVÝM POZEMKU – DUNAJSKÝ KLÁTOV

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²

VÝNIMOČNÉ VIDIECKE SÍDLO S HEKTÁROVÝM POZEMKU – DUNAJSKÝ KLÁTOV Priestor, kde sa komfort str

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

569,000 € 2659 €/m²

Na predaj štýlová chata pri Bohatskom jazere v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Chalupa, rekreačný domček | 44 m²

Na predaj: 3-izbová chata pri Bohatskom jazere – Hurbanovo, pozemok 583 m² Ponúkame na predaj

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hurbanovo

119,900 € 2725 €/m²

Komerčný objekt s pozemkom – možnosť zmeny na rodinný dom

Reality Okoč

Objekt pre obchod | Námestie 1. mája | 110 m²

Na predaj: Budova obchodu a služieb s veľkým pozemkom – ideálna na podnikanie alebo prestavbu n

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na predaj Okoč

119,000 € 1082 €/m²

Nádherný pozemok snov s výhľadom na jazero v Zálesí o rozlohe 13 árov

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 1,313 m²

NA PREDAJ – exkluzívny pozemok pri jazere v Zálesí (okres Senec) Ponúkame na predaj slnečný a p

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

380,507 € 290 €/m²

Znížená cena ! Pekný stavebný pozemok v novej lokalite, Senec - Lužianky,

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 880 m²

Ponúkam na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok s výmerou 880 m2, vhodný na výstavbu jedné

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Senec

232,000 € 264 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Svetlá | 55.94 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,900 € 4289 €/m²

5-izbový rodinný dom s krytým bazénom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 190 m²

Zenith Reality Vám ponúka na predaj priestranný, samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom so 7-á

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

459,900 € 2421 €/m²

3-izbový dom po kompletnej rekonštrukcii-bez ďalších investícií

Reality Ohrady

Rodinný dom | Pod záhradami | 90 m²

REKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ DOM S TERASOU – OHRADY, PRIPRAVENÝ NA OKAMŽITÉ BÝVANIE Hľadáte dom, do

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ohrady

153,990 € 1711 €/m²

NA PREDAJ – LESNÝ POZEMOK PRIAMO NA BREHU MALÉHO DUNAJA

Reality Trstice

Lesná pôda | 2,611 m²

Hľadáte miesto pre oddych v prírode, rybárčenie alebo investíciu do jedinečného pozemku pri vod

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Trstice

40,000 € 15 €/m²

Moderný tehlový 4-izbový bungalov v prírode – Dunasziget (Maďarsko), len cca 25 minút od Bratislavy

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj novostavbu moderného tehlového 4-izbového bungalovu v obci Dunasziget v Maďa

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj

220,000 € 2434 €/m²

CHATA NA PREDAJ – VAMPIL – PLAVECKÝ ŠTVRTOK

Reality Plavecký Štvrtok

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 69 m²

Miesto, kde naozaj vypnete. Len kúsok od Bratislavy. Ponúkame na predaj útulnú 3-izbovú chatu

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Plavecký Štvrtok

144,900 € 2100 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Obchodný priestor v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Objekt pre obchod | Námestie Ármina Vámbéryho | 258 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor, nachádzajúci sa vo výnimočnej lokalite priamo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

350,000 € 1357 €/m²

!REZERVOVANÉ! Štýlový, priestranný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste BA - Murgašova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Murgašova | 110 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 3,5-izbový byt nachádzajúci sa pri

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,900 € 4045 €/m²

Skladový priestor haly , výroba na predaj 2500m2 15x54 700m2 ,

Reality Veľké Dvorany

Skladový objekt | Nezadaná | 2,500 m²

Zenith-Reality exkluzívne ponúka výrobnú halu vhodnú na skladovanie a výrobu . Budova prešla ko

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Objekty na predaj Veľké Dvorany

Cena dohodou

Práznovce investičný pozemok 15442 m2 orná pôda

Reality Práznovce

Pozemok pre rodinné domy | Šmidkého | 15,442 m²

Zenith -Reality ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 15442 m2 orná pôda . Ponuka sa na

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Práznovce

40,000 € 3 €/m²

REZERVOVANÉ !EXKLUZÍVNE! 3izbový byt s krásnym výhľadom na Dubnickej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Dubnická | 84 m²

Zenith reality pre Vás exkluzívne pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom s ná

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,900 € 3689 €/m²

Posledný 3 a 2 izbový byt v novostavbe Kozlisko v Stupave.

Reality Stupava

3 izbový byt | Jána Ondruša | 80.55 m²

Zenith Reality Vám ponúka posledný z bytov v Novostavbe bytového komplexu v Stupave na ulici J

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Stupava

237,622 € 2950 €/m²

3-izbový byt pri Chorvátskom ramene – pokoj, zeleň a dostupnosť mesta

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Hálova | 71 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Hallovej ulici v obľúbenej a vyh

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Jedinečný pozemok pri jazere – pokoj, príroda a súkromie, Žihárec

Reality Žihárec

Záhrada | Nezadaná | 1,704 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 1704 m² v intraviláne obce Žihárec. Pozemok sa

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Žihárec

40 €/m2 40 €/m2

PREDAJ!!! Rodinný dvojdom v štandarde v obci Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Tomášovská | 122 m²

Zenith reality Vám ponúka na predaj štýlový ,skolaudovaný - 4 izbový rodinný dom (dvojdom) v ob

Publikované: 17.10.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

270,000 € 2172 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka