55 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Šafárikova | 70 m²
NA PRENÁJOM | 3izbový byt s lodžiou, Šafárikova ul. TN Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zas
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,278 m²
Ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu (potvrdenie od obce k dispozícií)
35,000 € 27 €/m²
Garáž | Nezadaná | 18 m²
Ponúkame na predaj garáž v bytovom dome z roku 2002 v Trenčianskych Stankovciach, k.u. Rozvadze
27,000 € 1500 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 698 m²
NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky 347m2 + 197m2 + 216m2 – Trenčín, k.u. Opatová SSpol.
52,350 € 75 €/m²
2 izbový byt | Vlárska | 64 m²
NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska Spol.
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Halalovka | 50 m²
NA PRENÁJOM SVETLÝ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU – TRENČÍN Ponúkame Vám na prenájom krásny 2 izbový b
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Garáž | Rybárska | 15 m²
Na predaj garáž, Rybárska ulica, Trenčín NA PREDAJ | Garáž na Rybárskej ul. v Trenčíne Spol. Z
29,500 € 1967 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 738 m²
Predstavte si miesto, kde si postavíte dom presne podľa vlastných predstáv. Pokoj, priestor, sú
75,000 € 102 €/m²
Rodinný dom | I. Olbrachta | 335 m²
Ponúkame vám vo výhradnom zastúpení klienta luxusný 5 izbový dom situovaný na konci v súkromnej
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza Ponúkame na pr
186,300 € 1863 €/m²
Skladový objekt | Nezadaná | 1,445 m²
Ak hľadáte reprezentatívne, bezpečné a dokonale prístupné skladové priestory, ste na správnom m
6.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 611 m²
Stavebné pozemky na predaj – Mníchova Lehota (okres Trenčín). Pozemky sú pripravené na výstavb
109,900 € 180 €/m²
Rodinný dom | Skala | 432 m²
ZAJO REALITY vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj vilu v príjemnom prostredí pri lese, v
420,000 € 1088 €/m²
1 izbový byt | Karpatská | 34 m²
PREDAJ Byt 1+1 s balkónom, Karpatská ul. v Trenčíne Ponúkame vám na predaj jednoizbový byt vo
139,800 € 4112 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Baračka | 1,014 m²
STAVEBNÝ POZEMOK | NA PREDAJ | TRENČIANSKE TEPLICE – BARAČKA 1014m2 Ponúkame Vám na predaj veľ
161,000 € 159 €/m²
Objekt pre obchod | Janka Palu | 81 m²
Dajte Nemšovej nový impulz na adrese, ktorú pozná každý. Máte víziu moderného bistra, remeselný
1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Apartmán | Indonézia
Spol. ZAJO Reality vám ponúka Jedinečnú investičnú príležitosť na Bali, vlastniť Luxusný apartm
115,000 € 1983 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Petrova Lehota | 4,588 m²
PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 4588m2 – PETROVA LEHOTA Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpen
98,000 € 21 €/m²
Rodinný dom | Veľké Bierovce | 80 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu, príp. novú výst
99,750 € 1247 €/m²
Polyfunkčný objekt | Vystrkov | 460 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Hľadáte ideálne spojenie podnikania a komfortného bývania pod jednou st
520,000 € 1130 €/m²
4 izbový byt | Mierové nám. | 142 m²
Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína P
550,000 € 3873 €/m²
Rodinný dom | Záhumenská | 250 m²
NA PREDAJ | 5izbový RD s pozemkom 1917m2, Trenčín - Biskupice Spol. ZAJO Reality vám vo výhrad
390,000 € 1560 €/m²
Rodinný dom | Júliusa Gábriša | 173 m²
Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom v centre mesta na ul
290,000 € 1676 €/m²
3 izbový byt | Záhumenská | 73 m²
NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice Ponúkame
259,000 € 3548 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.