ZAJO Reality, s.r.o.

ZAJO Reality, s.r.o.

Dolný Šianec 1 91101 Trenčín Slovensko
ZAJO Reality je rodinná kancelária z Trenčína, ktorá stavia na dôvere, profesionalite a poctivom prístupe. Našou prioritou je predať alebo prenajať nehnuteľnosť za najlepších podmienok a pritom zabezpečiť hladký priebeh celého procesu. Každú ponuku pripravujeme na mieru – od určenia správnej ceny, cez marketingovú stratégiu až po atraktívnu prezentáciu s využitím moderných nástrojov. Za úspechom stojí tím maklérov, ktorí sa postarajú o každý detail a klientov sprevádzajú od prvej obhliadky až po podpis zmluvy. Zákazníkom poskytujeme komplexný servis vrátane doplnkových služieb, ktoré zvyšujú hodnotu aj atraktivitu nehnuteľnosti. ZAJO Reality je zárukou spoľahlivosti, profesionality a výsledku, ktorý naplní očakávania.

1. Profesionálny predaj nehnuteľností
Predaj nehnuteľnosti je proces, ktorý si vyžaduje prípravu a stratégiu. V ZAJO Reality sa postaráme o správne nastavenie ceny, marketing, prezentáciu a kompletný servis. Našim cieľom je, aby ste dosiahli najvyššiu možnú predajnú cenu bez zbytočných komplikácií a s maximálnym komfortom.

2. Spoľahlivé sprostredkovanie prenájmu bytov a domov
Prenájom nehnuteľnosti môže byť zdĺhavý a stresujúci. My vám zabezpečíme seriózneho nájomníka, pripravíme všetky potrebné zmluvy a vybavíme administratívu. Vďaka našim skúsenostiam máte istotu stabilného príjmu a toho, že vaša nehnuteľnosť bude v dobrých rukách.

3. Presný odhad hodnoty nehnuteľnosti
Každý úspešný predaj začína správne nastavenou cenou. Poskytujeme bezplatnú analýzu trhu a presný odhad hodnoty vašej nehnuteľnosti. Vďaka našim skúsenostiam budete mať istotu, že ju ponúkate za reálnu cenu, ktorá priláka kupujúcich a prinesie vám maximum.

4. Homestaging – príprava nehnuteľnosti na úspešný predaj
Prvý dojem rozhoduje a vizuálna príprava nehnuteľnosti dokáže zásadne ovplyvniť predaj. Profesionálny homestaging zvýrazní prednosti vášho bytu alebo domu a pritiahne viac záujemcov. Výsledkom je rýchlejší predaj a vyššia cena, ktorú ste schopní dosiahnuť.

5. Atraktívna prezentácia – fotografie, video a dronové zábery
Kvalitná prezentácia dokáže predať rýchlejšie a výhodnejšie. Vašu nehnuteľnosť nafotíme, pripravíme video, virtuálnu prehliadku aj moderné dronové zábery. Takto spracovaná ponuka zaujme viac kupujúcich a získa na trhu jasnú konkurenčnú výhodu.

6. Marketing nehnuteľností so zameraním na maximálny dosah
Každá nehnuteľnosť si zaslúži marketingovú stratégiu na mieru. Využívame online kampane, sociálne siete aj platenú reklamu, aby vašu ponuku videlo čo najviac ľudí. Cielený marketing zvyšuje šance na rýchly predaj za výborných podmienok.

7. Komplexný právny servis pri predaji a prenájme
Predaj aj prenájom nehnuteľnosti prináša množstvo dokumentov a právnych úkonov. V ZAJO Reality zabezpečíme vypracovanie všetkých zmlúv, asistenciu u notára aj vklad na kataster. Vďaka tomu prebehne celý proces hladko, rýchlo a s úplnou právnou istotou.

8. Hypotekárne a finančné poradenstvo pre kupujúcich
Pomôžeme vám nájsť optimálne financovanie pre kúpu nehnuteľnosti. Vďaka skúsenostiam a spolupráci s bankami vám poradíme s výberom hypotéky, ktorá bude vyhovovať vašim možnostiam. Ušetríte čas, peniaze a získate najvýhodnejšie podmienky na trhu.

9. Rýchly a férový odkup nehnuteľností
Ak potrebujete predať rýchlo, ponúkame možnosť okamžitého odkupu za férových 90 % z trhovej ceny. Vyhnete sa dlhému hľadaniu kupujúceho a máte istotu, že peniaze získate okamžite. Táto služba je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú rýchlo konať.

10. Doplnkové služby zvyšujúce hodnotu nehnuteľnosti
Detaily rozhodujú a dokážu výrazne ovplyvniť úspech predaja. Preto ponúkame aj doplnkové služby ako upratovanie, vypratanie nehnuteľnosti, drobné opravy či údržbu exteriéru ako napr. kosenie. Vaša nehnuteľnosť tak pôsobí atraktívnejšie, rýchlejšie zaujme a predá sa za lepšiu cenu.
Prečítať viac

55 inzerátov v ponuke

NA PRENÁJOM | Zariadená garsónka – novostavba Dve veže – Rezidencia vinohrady.

Reality Trenčín

Garsónka | Vladimíra Predmerského | 30 m²

NA PRENÁJOM | Zariadená garsónka – novostavba Dve veže – Rezidencia vinohrady. Spol. ZAJO Reali

Publikované: 05.07.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj penzión s kaviarňou v Nemšovej – časť Ľuborča

Reality Nemšová

Polyfunkčný objekt | Závadská | 340 m²

Všetko podstatné o ponuke nájdete tu Ponúkame na predaj rozsiahlu budovu s veľkým investičným

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nemšová

310,000 € 912 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM DOLNÁ SÚČA – OKRES TRENČÍN

Reality Dolná Súča

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Hľadáte komfortné a priestranné rodinné bývanie? Ponúkame na predaj slnečný zrekonštruovaný rod

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolná Súča

290,000 € 1208 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Rodinný dom – Haláčovce, okres Bánovce nad Bebravou

Reality Haláčovce

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

Rodinný dom je pripojený na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, plyn. Vykurovanie domu

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Haláčovce

75,000 € 484 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhradná chatka – Trenčín, Juh (záhrady za Halalovkou)

Reality Trenčín

Záhradná chatka | Halalovka | 16 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta, no stále ostanete „na skok od civilizácie? Tá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

23,900 € 1494 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK NA STAVBU CHATY / MOBILNÉHO DOMU – Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,152 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok v kúpelnom meste Trenčianske Teplice časť Baračka, ktorý

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

45,000 € 39 €/m²

NA PREDAJ I 1 - IZBOVÝ BYT V PROJEKTE VILA NIZZA, NOVOSTAVBA - TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Šrobárova | 38.5 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ponúkame na preda

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

124,000 € 3091 €/m²

Rezervované | RODINNÝ DOM NA VEĽKOM POZEMKU – PRAVOTICE, OKRES BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Pravotice

Rodinný dom | Nezadaná | 453 m²

Na predaj | Dva rodinné domy na veľkom pozemku – Pravotice, okres Bánovce nad Bebravou Ponúkam

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Pravotice

91,000 € 201 €/m²

NA PREDAJ | 1-izbový byt v novostavbe - Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Šrobárova | 38.4 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Trenčianske Teplice

115,000 € 2995 €/m²

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE VILA NIZZA, NOVOSTAVBA – TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Šrobárova | 86 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza, situovanom v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, ponú

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

195,000 € 2267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | RODINNÝ DOM MORAVSKÉ LIESKOVÉ – OKRES NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 28 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v centre obce Moravské Lieskové, ktorý je ideálny na tr

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

57,000 € 2036 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I 4-izbový rodinný dom v tichom prostredí s výhľadom, Motešice

Reality Motešice

Rodinný dom | Horne Motešice | 140 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový čiastočne rekonštruovaný rodinný dom s krásnym výhľadom v obci Mote

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Motešice

126,000 € 900 €/m²

Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v Trenčianskej Turnej – komfort, súkromie a prémiové vybavenie.

Reality Trenčianska Turná

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v Trenčianskej Turnej – komfort, súkromie a prémiové vyba

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Trenčianska Turná

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Jedinečný 4-izbový mezonet v historickom centre Trenčína – 113 m² s pátiom ( zimnou záhradou)

Reality Trenčín

4 izbový byt | Mierové nám. | 113 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.12.2025
Byty na predaj Trenčín

435,000 € 3850 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok – obec Malá Hradná (okres Bánovce nad Bebravou)

Reality Malá Hradná

Pozemok pre rodinné domy | 2,538 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok s výmerou 2538 m² v tichej a príjemnej obci Mal

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 05.06.2025
Pozemky na predaj Malá Hradná

84,450 € 33 €/m²

NA PREDAJ | Záhrada nad Partizánskou ul. v Trenčíne

Reality Trenčín

Záhrada | Partizánska | 496 m²

NA PREDAJ | Záhrada nad Partizánskou ul. v Trenčíne Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpe

Publikované: 04.07.2023 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Trenčín

40,000 € 81 €/m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt v projekte Vila Nizza, novostavba - Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Šrobárova | 70.4 m²

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Trenčianske Teplice

184,800 € 2699 €/m²

REZERVOVANÉ | 3-izbový byt s lodžiou a balkónom, ul. SNP, Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | SNP | 74 m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou a balkónom, ul. SNP, Nové Mesto nad Váhom Ponúkame na pred

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

159,900 € 2161 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rezervované: 3-izbový byt s balkónom v centre Trenčianskej Teplej – ZAJO Reality

Reality Trenčianska Teplá

3 izbový byt | Mayerova | 68 m²

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v centre Trenčianskej Teplej – ZAJO Reality Ponúkame na pre

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

120,000 € 1765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | 2-izbový byt s lodžiou, Soblahovská ul., Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 44 m²

Na predaj 2-izbový byt s lodžiou, Soblahovská ul., Trenčíne Vo výhradnom zastúpení ponúkame na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Trenčín

125,000 € 2841 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I 3-IZBOVÝ BYT VILA NIZZA I NOVOSTAVBA - TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Šrobárova | 86 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

195,000 € 2267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | BALI - Jedinečná investičná príležitosť – Apartmán s bazénom v Canggu

Reality Indonézia

Apartmán | Indonézia

Spol. ZAJO Reality vám ponúka Jedinečnú investičnú príležitosť na Bali, vlastniť Luxusný apartm

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 31.03.2025
Byty na predaj

125,000 € 2404 €/m²

NA PREDAJ I 1-izbový byt v projekte Vila Nizza, novostavba - Trenčianske Teplice 02

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Šrobárova | 38.4 m²

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

115,000 € 2995 €/m²

PREDAJ | Chalupa z roku 1830 – Lubina/ osada Miškech Dedinka

Reality Lubina

Rodinný dom | Miškech Dedinka | 150 m²

PREDAJ | Chalupa z roku 1830 – Lubina/ osada Miškech Dedinka Spol. ZAJO reality vám vo výhrad

Publikované: 24.08.2022 Aktualizované: 10.04.2024
Domy na predaj Lubina

59,900 € 399 €/m²