ZAJO Reality, s.r.o.

ZAJO Reality, s.r.o.

Dolný Šianec 1 91101 Trenčín Slovensko
ZAJO Reality je rodinná kancelária z Trenčína, ktorá stavia na dôvere, profesionalite a poctivom prístupe. Našou prioritou je predať alebo prenajať nehnuteľnosť za najlepších podmienok a pritom zabezpečiť hladký priebeh celého procesu. Každú ponuku pripravujeme na mieru – od určenia správnej ceny, cez marketingovú stratégiu až po atraktívnu prezentáciu s využitím moderných nástrojov. Za úspechom stojí tím maklérov, ktorí sa postarajú o každý detail a klientov sprevádzajú od prvej obhliadky až po podpis zmluvy. Zákazníkom poskytujeme komplexný servis vrátane doplnkových služieb, ktoré zvyšujú hodnotu aj atraktivitu nehnuteľnosti. ZAJO Reality je zárukou spoľahlivosti, profesionality a výsledku, ktorý naplní očakávania.

1. Profesionálny predaj nehnuteľností
Predaj nehnuteľnosti je proces, ktorý si vyžaduje prípravu a stratégiu. V ZAJO Reality sa postaráme o správne nastavenie ceny, marketing, prezentáciu a kompletný servis. Našim cieľom je, aby ste dosiahli najvyššiu možnú predajnú cenu bez zbytočných komplikácií a s maximálnym komfortom.

2. Spoľahlivé sprostredkovanie prenájmu bytov a domov
Prenájom nehnuteľnosti môže byť zdĺhavý a stresujúci. My vám zabezpečíme seriózneho nájomníka, pripravíme všetky potrebné zmluvy a vybavíme administratívu. Vďaka našim skúsenostiam máte istotu stabilného príjmu a toho, že vaša nehnuteľnosť bude v dobrých rukách.

3. Presný odhad hodnoty nehnuteľnosti
Každý úspešný predaj začína správne nastavenou cenou. Poskytujeme bezplatnú analýzu trhu a presný odhad hodnoty vašej nehnuteľnosti. Vďaka našim skúsenostiam budete mať istotu, že ju ponúkate za reálnu cenu, ktorá priláka kupujúcich a prinesie vám maximum.

4. Homestaging – príprava nehnuteľnosti na úspešný predaj
Prvý dojem rozhoduje a vizuálna príprava nehnuteľnosti dokáže zásadne ovplyvniť predaj. Profesionálny homestaging zvýrazní prednosti vášho bytu alebo domu a pritiahne viac záujemcov. Výsledkom je rýchlejší predaj a vyššia cena, ktorú ste schopní dosiahnuť.

5. Atraktívna prezentácia – fotografie, video a dronové zábery
Kvalitná prezentácia dokáže predať rýchlejšie a výhodnejšie. Vašu nehnuteľnosť nafotíme, pripravíme video, virtuálnu prehliadku aj moderné dronové zábery. Takto spracovaná ponuka zaujme viac kupujúcich a získa na trhu jasnú konkurenčnú výhodu.

6. Marketing nehnuteľností so zameraním na maximálny dosah
Každá nehnuteľnosť si zaslúži marketingovú stratégiu na mieru. Využívame online kampane, sociálne siete aj platenú reklamu, aby vašu ponuku videlo čo najviac ľudí. Cielený marketing zvyšuje šance na rýchly predaj za výborných podmienok.

7. Komplexný právny servis pri predaji a prenájme
Predaj aj prenájom nehnuteľnosti prináša množstvo dokumentov a právnych úkonov. V ZAJO Reality zabezpečíme vypracovanie všetkých zmlúv, asistenciu u notára aj vklad na kataster. Vďaka tomu prebehne celý proces hladko, rýchlo a s úplnou právnou istotou.

8. Hypotekárne a finančné poradenstvo pre kupujúcich
Pomôžeme vám nájsť optimálne financovanie pre kúpu nehnuteľnosti. Vďaka skúsenostiam a spolupráci s bankami vám poradíme s výberom hypotéky, ktorá bude vyhovovať vašim možnostiam. Ušetríte čas, peniaze a získate najvýhodnejšie podmienky na trhu.

9. Rýchly a férový odkup nehnuteľností
Ak potrebujete predať rýchlo, ponúkame možnosť okamžitého odkupu za férových 90 % z trhovej ceny. Vyhnete sa dlhému hľadaniu kupujúceho a máte istotu, že peniaze získate okamžite. Táto služba je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú rýchlo konať.

10. Doplnkové služby zvyšujúce hodnotu nehnuteľnosti
Detaily rozhodujú a dokážu výrazne ovplyvniť úspech predaja. Preto ponúkame aj doplnkové služby ako upratovanie, vypratanie nehnuteľnosti, drobné opravy či údržbu exteriéru ako napr. kosenie. Vaša nehnuteľnosť tak pôsobí atraktívnejšie, rýchlejšie zaujme a predá sa za lepšiu cenu.
Prečítať viac

55 inzerátov v ponuke

NA PRENÁJOM | 3izbový byt s lodžiou, Šafárikova ul. TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafárikova | 70 m²

NA PRENÁJOM | 3izbový byt s lodžiou, Šafárikova ul. TN Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zas

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A PARK. MIESTOM – TRENČÍN / NA PRENÁJOM

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 50 m²

NA PRENÁJOM SVETLÝ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU – TRENČÍN Ponúkame Vám na prenájom krásny 2 izbový b

Publikované: 12.12.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska

Reality Trenčín

2 izbový byt | Vlárska | 64 m²

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska Spol.

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky o výmere 698m2 – Trenčín, k.u. Opatová

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 698 m²

NA PREDAJ | Investičné stavebné pozemky 347m2 + 197m2 + 216m2 – Trenčín, k.u. Opatová SSpol.

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Trenčín

52,350 € 75 €/m²

Na predaj Pozemok na výstavbu Rodinného domu – Halačovce

Reality Haláčovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,278 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu (potvrdenie od obce k dispozícií)

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Haláčovce

35,000 € 27 €/m²

Na predaj garáž, Rybárska ulica, Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | Rybárska | 15 m²

Na predaj garáž, Rybárska ulica, Trenčín NA PREDAJ | Garáž na Rybárskej ul. v Trenčíne Spol. Z

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Objekty na predaj Trenčín

29,500 € 1967 €/m²

NA PREDAJ | Garáž v bytovom dome - Rozvadze, Trenčianske Stankovce

Reality Trenčianske Stankovce

Garáž | Nezadaná | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v bytovom dome z roku 2002 v Trenčianskych Stankovciach, k.u. Rozvadze

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Trenčianske Stankovce

27,000 € 1500 €/m²

NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza

Reality Neporadza

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

NA PREDAJ | Rodinný dom po rekonštrukcii s krbom a príjemnou záhradou, Neporadza Ponúkame na pr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Neporadza

186,300 € 1863 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite – Skalka nad Váhom, časť Újazd

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 738 m²

Predstavte si miesto, kde si postavíte dom presne podľa vlastných predstáv. Pokoj, priestor, sú

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

75,000 € 102 €/m²

NA PREDAJ | 5 izbový dom s dvoj garážou, I. Olbrachta - Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | I. Olbrachta | 335 m²

Ponúkame vám vo výhradnom zastúpení klienta luxusný 5 izbový dom situovaný na konci v súkromnej

Publikované: 16.07.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Trenčín

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 6 izbová vila s veľkým pozemkom dvoj -garážou a wellness zónou v Ilave - časť Skala.

Reality Ilava

Rodinný dom | Skala | 432 m²

ZAJO REALITY vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj vilu v príjemnom prostredí pri lese, v

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Domy na predaj Ilava

420,000 € 1088 €/m²

NA PREDAJ  Byt 1+1 s balkónom, Karpatská ul. v Trenčíne

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 34 m²

PREDAJ  Byt 1+1 s balkónom, Karpatská ul. v Trenčíne Ponúkame vám na predaj jednoizbový byt vo

Publikované: 28.06.2022 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj Trenčín

139,800 € 4112 €/m²

TOP PONUKA I NA PRENÁJOM I VYKUROVANÉ SKLADOVÉ PRIESTORY I AREÁL PIMA I TRENČÍN

Reality Trenčín

Skladový objekt | Nezadaná | 1,445 m²

Ak hľadáte reprezentatívne, bezpečné a dokonale prístupné skladové priestory, ste na správnom m

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Objekty na prenájom Trenčín

6.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Stavebné pozemky na predaj – Mníchova Lehota (okres Trenčín)

Reality Mníchova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 611 m²

Stavebné pozemky na predaj – Mníchova Lehota (okres Trenčín). Pozemky sú pripravené na výstavb

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Mníchova Lehota

109,900 € 180 €/m²

NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK – TRENČIANSKE TEPLICE, BARAČKA

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre rodinné domy | Baračka | 1,014 m²

STAVEBNÝ POZEMOK | NA PREDAJ | TRENČIANSKE TEPLICE – BARAČKA 1014m2 Ponúkame Vám na predaj veľ

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

161,000 € 159 €/m²

OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM V NEMŠOVEJ

Reality Nemšová

Objekt pre obchod | Janka Palu | 81 m²

Dajte Nemšovej nový impulz na adrese, ktorú pozná každý. Máte víziu moderného bistra, remeselný

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na prenájom Nemšová

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | BALI - Jedinečná investičná príležitosť – Apartmán s balkónom v Canggu

Reality Indonézia

Apartmán | Indonézia

Spol. ZAJO Reality vám ponúka Jedinečnú investičnú príležitosť na Bali, vlastniť Luxusný apartm

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 31.03.2025
Byty na predaj

115,000 € 1983 €/m²

PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 4588m2 – PETROVA LEHOTA

Reality Petrova Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Petrova Lehota | 4,588 m²

PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 4588m2 – PETROVA LEHOTA Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpen

Publikované: 20.10.2022 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Petrova Lehota

98,000 € 21 €/m²

NA PREDAJ I Starší rodinný dom v pôvodnom stave s pozemkom 746 m2, Veľké Bierovce

Reality Veľké Bierovce

Rodinný dom | Veľké Bierovce | 80 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu, príp. novú výst

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Veľké Bierovce

99,750 € 1247 €/m²

PREVÁDZKOVÁ BUDOVA A 4 IZBOVÝ BYT + PROJEKT NA NADSTAVBU – BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

Polyfunkčný objekt | Vystrkov | 460 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Hľadáte ideálne spojenie podnikania a komfortného bývania pod jednou st

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

520,000 € 1130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína

Reality Trenčín

4 izbový byt | Mierové nám. | 142 m²

Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na predaj Trenčín

550,000 € 3873 €/m²

NA PREDAJ | 5izbový RD s pozemkom 1917m2, Trenčín - Biskupice

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záhumenská | 250 m²

NA PREDAJ | 5izbový RD s pozemkom 1917m2, Trenčín - Biskupice Spol. ZAJO Reality vám vo výhrad

Publikované: 09.10.2023 Aktualizované: 10.04.2024
Domy na predaj Trenčín

390,000 € 1560 €/m²

NA PREDAJ | Rodinný dom 173m2 v centre Nového Mesta nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Júliusa Gábriša | 173 m²

Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom v centre mesta na ul

Publikované: 04.09.2023 Aktualizované: 10.04.2024
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

290,000 € 1676 €/m²

NA PREDAJ | PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM DOLNÁ SÚČA – OKRES TRENČÍN

Reality Dolná Súča

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Hľadáte komfortné a priestranné rodinné bývanie? Ponúkame na predaj slnečný zrekonštruovaný rod

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolná Súča

290,000 € 1208 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka