Vianema s.r.o.

Pobočka Žilina

Dlhá 88B 010 09 Žilina – Bytčica
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

23 inzerátov v ponuke

IBA U NÁS! Stavebný pozemok v srdci prírody – Veľké Rovné

Reality Veľké Rovné

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Rovné | 5,203 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte dom obklopený prírodou, pokojom a čistým vzduchom? Alebo zaují

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Rovné

29 €/m2 29 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Drevenica na predaj v obci Rudinská, KNM

Reality Rudinská

Rodinný dom | Rudinská | 80 m²

IBA U NÁS na predaj drevenica/chalupa v obci Rudinská je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadaj

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rudinská

56,999 € 712 €/m²

NA PREDAJ 4-izbový byt v Žiline v najvyššej budove na BÔRIKU

Reality Žilina

4 izbový byt | Tajovského | 132 m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT V NAJVYŠŠEJ REZIDENČNEJ BUDOVE NA BÔRIKU Luxus, súkromie a výhľad, kto

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

458,990 € 3477 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 3 izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Novákova | 82.5 m²

Na predaj je priestranný 3 izbový byt po rekonštrukcii, situovaný v lukratívnej lokalite priamo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

189,990 € 2303 €/m²

IBA U NÁS! Väčší 1i byt v Tvrdošíne – Sídlisko Medvedzie

Reality Tvrdošín

1 izbový byt | Medvedzie | 47 m²

Vďaka svojej dispozícii ponúka jednoduchú možnosť prerobenia na plnohodnotný 2-izbový byt – ide

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tvrdošín

93,990 € 2000 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj tradičná zrekonštruovaná chalupa - Čadca Raková

Reality Raková

Rodinný dom | Korcháň | 60 m²

Tradičná kompletne zrekonštruovaná drevenica v tichej lokalite obce Raková (Korcháň) s nádherný

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Raková

179,990 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok 1460 m² v obci Mošovce

Reality Mošovce

Pozemok pre rodinné domy | Dolný dvor | 1,460 m²

Na predaj je stavebný pozemok o výmere cca. 1460 m², situovaný v pokojnej a vyhľadávanej lokali

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mošovce

90,500 € 62 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Stavebný pozemok v obci Čierne pri Čadci - 640m²

Reality Čierne

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čierne pri Čadci | 640 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Čierne pri Čadci. Rozloha pozemku je 640 m²

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čierne

36,990 € 58 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Rodinný dom na predaj v obci Rudinská, KNM, 494m2

Reality Rudinská

Rodinný dom | Rudinská | 95 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom postavený v roku 2015 v pokojnej obci Rudinská. Zastavaná

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rudinská

229,999 € 2421 €/m²

NA PREDAJ! Rekreačná chata Oravská Polhora - Slaná voda

Reality Oravská Polhora

Chalupa, rekreačný domček | . | 76.8 m²

VIANEMA ponúka na predaj zrekonštruovanú rekreačnú chatu v srdci oravskej prírody, priamo pod

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Oravská Polhora

172,999 € 2253 €/m²

IBA U NÁS! Priestranný 5i rodinný dom, 190m2, Žilina, Varín

Reality Varín

Rodinný dom | Varín | 190 m²

Priestranný a kompletne zrekonštruovaný rodinný dom vo Varíne. Len 13 minút od Žiliny – ideálne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Varín

329,900 € 1736 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IBA U NÁS! Útulný 5i rodinný dom Dolný Lieskov, 310 m²

Reality Dolný Lieskov

Rodinný dom | . | 120 m²

VIANEMA ponúka na predaj priestranný a komletne zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Lieskove,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

259,599 € 2163 €/m²

IBA U NÁS! Stavebný pozemok Turčianska Štiavnička - Martin

Reality Turčianska Štiavnička

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1. mája | 2,836 m²

Na predaj je stavebný pozemok v Turčianskej Štiavničke o výmere 2.836 m2, ktorý predstavuje uce

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Turčianska Štiavnička

297,990 € 105 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Predaj prevádzky Barber Shop ELITE v Žiline

Reality Žilina

Obchodné priestory | Pernikárska | 85 m²

Predaj Barber Shopu ELITE – Žilina (centrum) Ponúkame na odstúpenie plne funkčný a zabehnutý b

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Žilina

19,999 € 235 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom garsónka Žilina - Zelené Vlčince

Reality Žilina

Garsónka | Pražská | 29 m²

Vianema ponúka na prenájom kompletne zariadenú garsónku v meste Žilina - Zelené Vlčince. TOP P

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žilina

560 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Na predaj 6i rodinný dom v Čadci, 473m2

Reality Čadca

Rodinný dom | Čadca | 290 m²

Ak hľadáte komfortné bývanie s nadštandardným vybavením, súkromím a výbornou polohou, tento dom

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čadca

429,999 € 1483 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj staršia drevenica – rodinný dom Mošovce

Reality Mošovce

Rodinný dom | Vidrmoch | 88 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom - drevenicu v tichej časti obce Mošovce. Ide o pôvodnú drevenicu

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mošovce

64,990 € 739 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Kancelárske priestory v Žiline 24m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá 88 | 32 m²

VIANEMA ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v atraktívnej lokalite Žilina

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

485 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Na predaj mobilný dom s pozemkom Martin – Stráne

Reality Martin

Mobilný dom | 40 m²

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj mobilný dom s rozlohou pozemku 1917 m², situovaný v obľúbenej záh

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

180,990 € 4525 €/m²

IBA U NÁS! NA PREDAJ romantická drevenica Dlhá nad Kysucou, okres Čadca

Reality Dlhá nad Kysucou

Rekreačný pozemok | Dlhá nad Kysucou | 5,853 m²

Na predaj veľký pozemok v krásnom prostredí kysúc spolu s pôvodnou drevenicou a hospodárskymi s

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá nad Kysucou

15 €/m2 15 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj priestor - výroba/obchod/služby, Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Budatín | 197.5 m²

🍩 NEBYTOVÝ PRIESTOR – CUKRÁREŇ / PEKÁREŇ / GASTRO / CATERING – ŽILINA, BUDATÍN Hľadáte ideálny

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Žilina

204,999 € 1038 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj stavebný pozemok Čadca-Milošová

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Milošová | 1,456 m²

🌳 Hľadáte miesto, kde sa splnia Vaše sny o bývaní? Práve ste ho našli! 🏡 Aj Vy túžite po domov

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

99,999 € 69 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Investičný pozemok Žilina - Vranie 2.246 m2

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | Vranie | 2,246 m²

VIANEMA ponúka na predaj slnečný pozemok v zastavanom území obce Žilina, časť Vranie s výmerou

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

74,990 € 33 €/m²