249 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Družstevná | 157 m²
PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM PRI PIEŠŤANOCH – UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA, GARÁŽ, VŠETKY SIETE, SLEPÁ ULIC
165,000 € 1051 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dešná | 2,000 m²
190267 Vo veľmi peknej lokalite obce predáme pozemok schválený v územnom pláne obce na výstavbu
25,000 € 13 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,229 m²
959169 V blízkosti lyžiarskeho strediska Oščadnica - Veľká Rača predáme rekreačný pozemok o cel
59,900 € 49 €/m²
2 izbový byt | Vlčie Hrdlo | 33.99 m²
Číslo ponuky : 2774, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
133,900 € 3939 €/m²
3 izbový byt | 57 m²
Ponúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 3 izbový byt - Bánovce nad Bebravou / CENTRUM /
74,000 € 1298 €/m²
Výrobný objekt | 290 m²
VAŠE REALITY-realitná kancelária ponúka na predaj komerčnú budovu s veľkou škálou využitia. -p
125,000 € 431 €/m²
Výrobný objekt | 1,105 m²
VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s úžitkovou plochou 1105 m2. Hala stojí na po
500,000 € 452 €/m²
Garsónka | Štefunkova | 20 m²
Na prenájom garsónka 20 m², Štefunkova ul. Ružinov, ihneď voľná Číslo ponuky : 2768, Telefón :
490 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 250 m²
Pripravujeme na exkluzívny predaj rodinný dom vo vyhľadávanej tichej lokalite v Dubnci nad Váho
220,000 € 880 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 570 m²
190527 - Ideálne pre výstavbu 4 rodinných domov – investičná aj individuálna príležitosť Ponúk
65,000 € 114 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 830 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária vám ponúka na predaj pekný, veľký, rovinatý pozemok na stavb
77,900 € 94 €/m²
Garáž | Štvrť SNP | 21 m²
Ponúkame na predaj garáž v Trenčianskych Tepliciach v Kameňolome. Výmera garáže je 21m2, je v n
21,900 € 1043 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 60 m²
Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt v Piešťanoch na ulici Komenského, ktorý prešiel kompletn
150,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Štvrť SNP | 69 m²
PRIPRAVUJEME PRE VÁS - útulný 3 izbový byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice na sídlisku Št
119,900 € 1738 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bananská | 784 m²
189719 - Len necelé 3km od kúpeľného mesta Piešťany v obci Banka, ponúkame na predaj slnečný, r
Cena na vyžiadanie
Skladový objekt | 5,500 m²
Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj investičný projekt – rozostavaný exped
1,350,000 € 245 €/m²
Rodinný dom | Soblahovská | 130 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v dobrom stave nachá
225,000 € 1731 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,716 m²
178395 - V centre obce Ostrov ponúkame na predaj dva stavebné pozemky, jeden s výmerou 694 m2 a
89 €/m2 89 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 1,850 m²
190514 - Len 10 minút do kúpeľnej časti Piešťan, vám ponúkam na predaj rovinatý slnečný stavebn
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 667 m²
190333 - Len necelých 6km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p
200 €/m2 200 €/m2
3 izbový byt | Banka | 70 m²
189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p
185,000 € 2643 €/m²
4 izbový byt | Horný rad | 81 m²
VAŠE REALITY ponúka na predaj 4-izbový byt v Brezovej pod Bradlom, situovaný na 3. poschodí byt
105,000 € 1296 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 818 m²
2581 - Len necelých 7km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Sokolovce pri Piešťanoch, ponúkame
58,990 € 72 €/m²
Garáž | Pod Párovcami | 25 m²
Ponúkam na prenájom vonkajšie parkovacie parkovacie miesto v blízkom centre na ulici Pod Párovc
70 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.