TUreality s.r.o.

Zlaté Moravce

Župná 311 953 01 500968

80 inzerátov v ponuke

Únik z reality – dva domy v tichu prírody, Malá Lehota, Rajnohov štál

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Hľadáte miesto, kam utiecť vždy, keď sa dá? Práve ste ho našli. Tiché a slnečné prostredie Raj

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lehota

64,800 € 648 €/m²

Priestranný 4-izbový byt s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 84 m²

TUreality predá priestranný 4-izbový byt s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite na ulici Náb

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena na vyžiadanie

Novostavba 3-izbového rodinného domu – Lúčnica nad Žitavou

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | 125 m²

TUreality vám ponúka jednu z posledných dostupných novostavieb v obci Lúčnica nad Žitavou. Hľa

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

165,000 € 1320 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii, 48 m² - Vráble

Reality Vráble

2 izbový byt | 48 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt Ak hľadáte 2-izbový byt v meste Vráble, ktorý pôsobí p

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

133,400 € 2779 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Rodinný dom s veľkým pozemkom 1895 m² – pokoj v prírode len pár minút od mesta

Reality Lipová

Rodinný dom | 120 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Lipová, postavený v roku 1965 z pálenej

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lipová

Cena na vyžiadanie

ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom blízko centra v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | 121 m²

Hľadáte bezpečné bývanie blízko centra a zároveň v pokojnej lokalite? TUreality ponúka v meste

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

125,000 € 1033 €/m²

Vidiecky dom s veľkou záhradou v Hornom Oháji – priestor, pokoj a potenciál

Reality Vráble

Vidiecky dom | 110 m²

TUreality vám ponúka na predaj vidiecky dom s veľkou záhradou Miesto, kde ráno počujete ticho,

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vráble

99,900 € 908 €/m²

Pozemok vo vyhľadávanej časti - Vráble

Reality Vráble

Pozemok pre bytovú výstavbu | 650 m²

TUreality pripravuje do ponuky atraktívny stavebný pozemok o výmere 650 m², vhodný na výstavbu

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

Cena na vyžiadanie

Zaujímavá nehnuteľnosť s dvorom a záhradkou na rekonštrukciu na skok od okresného mesta

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 100 m²

TU reality ponúka zaujímavú nehnuteľnosť s dvorom a záhradkou na rekonštrukciu Nehnuteľnosť v p

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

66,999 € 670 €/m²

Slnečný pozemok 1032 m² s IS, blízko centra mesta Vráble

Reality Vráble

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,032 m²

TUreality vám ponúka v exkluzívnom zastúpení pozemok o výmere 1032 m², nachádzajúci sa v zastav

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

99,000 € 96 €/m²

Na predaj záhrada s rozlohou 535 m2 a chatkou (mobilným domom) – 6 km od Nitry

TUreality exkluzívne ponúka na predaj 5-árovú záhradu s chatkou (mobilným domom) – 6 km od Nitr

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

80,000 €

Priestranný 3-izbový byt s loggiou, 78,9 m² Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | 78.9 m²

TUreality ponúka v exkluzívnom zastúpení 3-izbový byt o výmere 78,9 m² vo vyhľadávanej a dobre

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

134,999 € 1711 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Dvojgeneračný rodinný dom, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv na 3000m2

Reality Imeľ

Rodinný dom | 160 m²

TUreality ponúka rodinný dom ktorý sa nachádza na slnečnom pozemku o výmere cca 3000 m². Nehnut

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Imeľ

Cena na vyžiadanie

Čiastočne prerobený 2-izbový rodinný dom vo Farnej – ideálna voľba pre bývanie, víkendový dom alebo investíciu.

Reality Farná

Rodinný dom | 80 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Farná. Dom je napojený na elektrinu, studňu a žum

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Farná

Cena na vyžiadanie

Investičná nehnuteľnosť v Podhájskej – lokalita, ktorá pracuje za vás. Podhájska nie je o bývaní. Podhájska je o návratnosti.

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | 360 m²

TU reality ponuka na predaj nehnuteľnosť v jednej z najvyhľadávanejších kúpeľných lokalít na Sl

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

330,000 € 917 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v pokojnej lokalite a predsa Partizánske-centrum

Reality Partizánske

3 izbový byt | 89 m²

TUreality pripravuje na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na prízemí v skvelej

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Partizánske

115,000 € 1292 €/m²

Na predaj 3-izbový byt – Vráble, sídlisko Lúky

Reality Vráble

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka 3-izbový byt na predaj – Vráble Na predaj je 3-izbový byt po rekonštrukcii v

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

143,000 € 1932 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA | Veľký pozemok 2 583 m² s rodinným domom v Bánove, priestor pre záhradu, oddych, hospodárenie alebo budúce plány

Reality Bánov

Rodinný dom | 140 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Bánov situovaný na mimoriadne veľkom pozemku o vý

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bánov

137,500 € 982 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadčasový rodinný dom s potenciálom – priestor, ktorý má hodnotu vhodný aj na investíciu

Reality Šurany

Rodinný dom | 90 m²

TUreality ponúka nadčasový rodinný dom s potenciálom – priestor, ktorý má hodnotu Niektoré neh

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šurany

112,500 € 1250 €/m²

PRESTÍŽNE RODINNÉ BÝVANIE V JEDNEJ Z NAJŽIADANEJŠÍCH LOKALÍT NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 346 m²

PRESTÍŽNE RODINNÉ BÝVANIE V JEDNEJ Z NAJŽIADANEJŠÍCH LOKALÍT NOVÝCH ZÁMKOCH V exkluzívnej a po

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

260,000 € 751 €/m²

Exkluzívna príležitosť v Podhájskej s investičným potenciálom. Nehnuteľnosť, ktorá má polohu, dispozíciu aj charakter.

Reality Podhájska

Apartmán | 793 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový rekreačný komplex v Podhájskej – ideálny na rodinné aj firem

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena na vyžiadanie

Pripravujeme do ponuky novostavbu 3-izbového rodinného domu v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | 94 m²

TU reality ponúkajú na predaj novostavbu 3-izbového rodinného domu v obci Čechy v prevedení HOL

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čechy

134,000 € 1426 €/m²

Na predaj 4i rodinný dom s veľkým pozemkom - Lúčnica nad Žitavou

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | 144 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom situovaný vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

149,900 € 1041 €/m²

Pozemok na predaj v obci Návojovce 1000m2

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v srdci obce Návojovce (Partizánske) s rovinatým te

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

105 €/m2 105 €/m2