80 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | 62 m²
TUreality Vám ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Tlmače – Lipník. B
Cena na vyžiadanie
Chalupa, rekreačný domček | 57 m²
TUreality ponúka na predaj dokonalý únik z mesta, kde sa spája absolútny pokoj prírody s pocito
Cena dohodou
2 izbový byt | 49 m²
TUreality ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt s výmerou 49 m² v obľúbenej lokalite mesta Par
88,000 € 1796 €/m²
Rodinný dom | 730 m²
TUreality Vám ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej a pokojnej
200,000 € 274 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 965 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v pokojnej časti obce Nemčiňany, vhodný na
57,000 € 59 €/m²
Rodinný dom | 149 m²
Exkluzívne v TUreality ponúkame na predaj rodinný dom v Zlatých Moravciach, určený pre tých, kt
177,000 € 1188 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Gbelce, okres Nové Zámky. Dom sa nachádz
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 150 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný zrekonštruovaný rodinný dom v obci Svodín, okres Nové Zá
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 100 m²
TU reality ponúka na predaj útulný rodinný dom v pokojnej obci Čata, okres Levice, vhodný na tr
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 143 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka rodinný dom v obci Volkovce, ktorý sa nachádza na rovinatom poz
96,000 € 671 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,213 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v Zlatých Moravciach časť Prílepy. Rozloha je 1213
44,990 € 37 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 6-izbový rodinný dom s úžitk
139,900 € 874 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Predtým ako si pozriete foto-galeriu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video
208,000 € 2080 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 74 m², nachádzajúci sa na 1. posch
142,000 € 1919 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v Malých Vozokanoch. Rozloha je 550 m2, rozmery:
36,000 € 72 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný, podpivničený 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v mes
139,999 € 875 €/m²
4 izbový byt | 77 m²
TUreality ponúka na predaj neštandartne riešený 4-izbový byt v Partizánskom. Byt sa nachádza na
133,000 € 1727 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s výmerou 300 m2 a výmer
119,000 € 397 €/m²
Objekt pre obchod | 100 m²
TUreality ponúka na predaj stabilné a dlhodobo budované podnikanie v segmente barefoot obuvi, k
189,000 €/rok 1890 €/rok/m²
Rodinný dom | 240 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj tento priestranný rodinný dom v obci Hostie. Dom má úžitk
156,000 € 650 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom so slnečným rovinatým pozemkom o výmere 768 m², priamo s
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 480 m²
TUrelity ponúka stavebný pozemok Pokojná lokalita • Inžinierske siete pri pozemku • Ideálne mi
48,490 € 101 €/m²
Obchodné priestory | 150 m²
TUreality v zastúpení majiteľa ponúka na prenájom komerčný priestor v centre Zlatých Moraviec.
1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 140 m²
Výnimočná príležitosť – rodinný dom s veľkým pozemkom vo Farnej Na predaj ponúkame výnimočnú
53,900 € 385 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.