TUreality s.r.o.

Zlaté Moravce

Župná 311 953 01 500968

80 inzerátov v ponuke

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU V NESVADOCH NA PREDAJ

Reality Nesvady

Rodinný dom | 120 m²

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V NESVADOCH Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť na kúpu polovice

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nesvady

189,000 € 1575 €/m²

Na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti Nitry - 600m2

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

TUreality ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok o výmere 600 m² nachádzajúci sa v jedne

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

138,999 € 232 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok 716 m2 vo vinohradníckej oblasti v Hronskom Beňadiku

Reality Hronský Beňadik

Rekreačný pozemok | 716 m²

TUreality Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok vo vinohradníckej oblasti Hronský Beňadik. Ide

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

18,500 € 26 €/m²

Na predaj pozemok v obci Skýcov

Reality Skýcov

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Skýcov s rovinatým terénom a výmerou 500 m². Pozemok

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Skýcov

19,500 € 39 €/m²

5-izbový rodinný dom v Tesárskych Mlyňanoch s pozemkom 6100 m2

Reality Tesárske Mlyňany

Rodinný dom | 6,100 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s úžitk

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tesárske Mlyňany

159,000 € 26 €/m²

Na predaj rodinný dom vo Veľkých Uherciach, pozemok s rozlohou 760 m2

Reality Veľké Uherce

Rodinný dom | 90 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľké Uherce, približne 12 minút autom od mesta

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Uherce

Cena na vyžiadanie

RODINNÝ DOM NA PREDAJ – vhodný na bývanie aj chalupu

Reality Zalaba

Rodinný dom | 76 m²

RODINNÝ DOM NA PREDAJ – vhodný na bývanie aj chalupu Ponúkam na predaj rodinný dom postavený p

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zalaba

Cena na vyžiadanie

Bývajte v novom. SKOLAUDOVANÁ novostavba Tesárske Mlyňany

Reality Tesárske Mlyňany

Rodinný dom | 74 m²

TUreality ponúka na predaj skolaudovanú novostavbu. Moderný rodinný dom v Tesárskych Mlyňanoc

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tesárske Mlyňany

167,000 € 2257 €/m²

Na predaj 3 izbový byt - Tlmače - Lipník, 68 m2

Reality Tlmače

3 izbový byt | 68 m²

Hľadáte bývanie bez ďalších investícií vo výbornej a tichej lokalite? Ponúkame na predaj veľmi

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Tlmače

105,000 € 1544 €/m²

Rodinný dom v štádiu holodom v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Nová Ves nad Žitavou

Rodinný dom | 218 m²

TUreality Vám ponúka rodinný dom v štádiu holodom v Novej Vsi nad Žitavou. Dom sa nachádza na r

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Ves nad Žitavou

125,000 € 573 €/m²

Na predaj 6-izbový rodinný dom v Choči s pozemkom 958 m2

Reality Choča

Rodinný dom | 180 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom v pôvodnom stave s úžitkovou plo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Choča

109,900 € 611 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 666 m2 so všetkými inžinierskymi sieťami v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | 666 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok veľkosti 666 m2 vo vyhľadávanej časti Zl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

99,000 € 149 €/m²

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 818 m2 v Choči

Reality Choča

Pozemok pre rodinné domy | 818 m²

TUreality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok veľkosti 818 m2 v Choči. Pozemok je širo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Choča

47,000 € 57 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA...3-izbový byt v Partizánskom, 66 m2 s pivnicou a lodžiou

Reality Partizánske

3 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Partizánske

95,000 € 1439 €/m²

NOVOSTAVBA BABINDOL – DOM, KDE SA BUDETE CÍTIŤ AKO DOMA

Reality Babindol

Rodinný dom | 113 m²

TUreality vám exkluzívne ponúka moderné bývanie pre tých, ktorí hľadajú pokoj, priestor a kvali

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Babindol

236,000 € 2088 €/m²

Rekreačná chalupa s pozemkom 527 m2 v Malej Lehote

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 78 m²

TUreality Vám ponúka na predaj kompletne zariadenú poschodovú rekreačnú chatu, chalupu s úžitko

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

74,900 € 960 €/m²

Stavebný pozemok - Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

TUreality ponuka – Stavebný pozemok v obci Jelenec • Rozloha 600 m² • Všetky inžinierske sie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

67,999 € 113 €/m²

Investičná príležitosť - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | 300 m²

TUreality ponuka exkluzívne – Diskrétna investičná nehnuteľnosť – Zlaté Moravce • 10 izieb •

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

232,000 € 773 €/m²

Exkluzívne v TUreality 2i byt na predaj Vráble - Žitava

Reality Vráble

2 izbový byt | 55 m²

Predtým ako si pozriete foto-galeriu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

123,900 € 2253 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledné 2 domy za bezkonkurenčnú cenu – ŠTANDARD

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | 100 m²

TUreality ponúka POSLEDNÉ 2 KVALITNÉ 4-IZBOVÉ NOVOSTAVBY V ŠTANDARDE – 185 000 € Ponúkame na p

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

185,000 € 1850 €/m²

Chalupa s výnimočným pozemkom na relax alebo aj hospodárenie neďaleko Podhájskej

Reality Dedinka

Rodinný dom | 125 m²

TU reality ponúka na predaj priestrannú, víkendovú 5-izbovú chalupu na okraji obce Dedinka. Dom

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dedinka

73,500 € 588 €/m²

V exkluzívnom zastúpení na predaj 3 izbový byt v Topoľčiankách

Reality Topoľčianky

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 70 m2 v Topoľči

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčianky

135,000 € 1929 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Exkluzívne 2-izbový byt (upravený na 3izbový) v tehlovej bytovke Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 59 m²

TUreality v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt (upravený na 3izbový

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Partizánske

81,000 € 1373 €/m²

Na predaj mobilný dom v záhradkárskej oblasti neďaleko Nitry, pozemok 535 m2

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | 27 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj mobilný dom v záhradkárskej oblasti neďaleko Nitry s poze

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

80,000 € 2963 €/m²