89 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 125 m²
TUreality ponúka na predaj krásny rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Kamanová. Dom
225,000 € 1800 €/m²
Rodinný dom | 3,885 m²
Znížená cena!!! TUreality ponúka na predaj starší rodinný dom z nepálenej tehly, vhodný na komp
44,000 € 11 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 640 m²
Stavebný pozemok 640 m² – Veľké Bedzany, ideálny pre rodinný dom Ponúkam na predaj stavebný po
42,000 € 66 €/m²
Rodinný dom | 389 m²
Pred tým ako si pozriete fotky, skopírujte si nasledujúci link a pozrite si prezentačné video:
800,000 € 2057 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s rozlohou 65 m² v tichej a obľúbenej lokalite Piešťan. Dispozí
138,000 € 2123 €/m²
Rodinný dom | 736 m²
TUreality vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v procese kompletnej rekonštrukcie, nachádz
Cena dohodou
4 izbový byt | 80 m²
Na predaj: 4-izbový byt v Topoľčanoch – známa bytovka “Modrák” pri centre Ponúkame na predaj p
136,000 € 1700 €/m²
Záhradná chatka | 30 m²
Najskôr si pozrite video: youtu.be/u6iKXX0fyKY TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatku so
24,000 € 800 €/m²
Rodinný dom | 139 m²
TUreality ponúka na predaj 3,5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite
134,900 € 971 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 870 m²
NA PREDAJ – Stavebný pozemok v tichej lokalite, Tvrdomestice TUreality vám ponúka na predaj st
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 534 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom určený funkčným
127,000 € 238 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,741 m²
NA PREDAJ – Investičný stavebný pozemok, Tvrdomestice TUreality vám ponúka na predaj priestran
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 909 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok určený funkčným využitím na výstavbu rodinného domu
76,990 € 85 €/m²
Rodinný dom | 681 m²
TUreality ponúka na predaj poschodový rodinný dom v obci Kovarce s garážou a pozemkom s výmerou
99,000 € 157 €/m²
Rodinný dom | 3,100 m²
TUreality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pôvodnom stave. Dom bol postavený v 60tzch r
89,000 € 29 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 500 m²
TUreality ponúka na predaj dvojizbovú chalupu v obci Krnča. Stavba je v pôvodnom udržiavanom st
32,500 € 65 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video **** ht
110,000 € 846 €/m²
Orná pôda | 28,000 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok - orná pôda - v katastri mesta Topoľčany. Ponuka pozostáva z
112,000 € 4 €/m²
Polyfunkčný objekt | 643 m²
NA PREDAJ – Objekt s projektom v meste Bánovce nad Bebravou Zastavaná plocha: 347 m² Celková úž
330,000 € 513 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1,970 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si: VIDEO ***** h
96,000 € 6579 €/m²
Rodinný dom | 500 m²
Video: https://youtu.be/bcGFfMl8n1E 3D: https://my.matterport.com/show/?m=PPyVsSwo3vS TUreality
69,500 € 146 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,289 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok na predaj v obci Tvrdomestice s rozlohou 1289m2. Po
39,900 € 31 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 553 m²
NA PREDAJ – Stavebný pozemok s krásnym výhľadom Partizánske Rozloha: 553 m² | Inžinierske siet
40,000 € 72 €/m²
Rodinný dom | 1,373 m²
TUreality ponúka na predaj starší dom v obci Jelšovce, okres Nitra. Dom leží v centre obce na r
86,000 € 63 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.