89 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 995 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v obci Nitrianska Blatnica, ktorý
125,000 € 126 €/m²
3 izbový byt | 82 m²
Najskôr si pozrite video: youtu.be/-FGy4hAGpWc TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj pries
Cena na vyžiadanie
Obchodné priestory | 150 m²
TUreality ponúka na prenájom priestor pre obchod a služby s výmerou 150m2. Aktuálne pozostáva z
1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok v okrese Nitra v obci Čab s rozlohou 820m2. Pozemok je rovi
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | 675 m²
Najskôr si pozrite video nehnuteľnosti: https://youtu.be/4fV_1crRoho TUreality ponúka na preda
230,000 € 474 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 12,000 m²
TUreality ponúka unikátnu nehnuteľnosť, poľovnícku chatu pod lesom na krásnom pozemku o výmere
400,000 € 33 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,421 m²
TUreality Vám ponúka NA PREDAJ slnečný pozemok určený funkčným využitím na výstavbu rodinných
45,000 € 32 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,266 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný pozemok určený funkčným využitím na výstavbu rodinného domu
101,000 € 31 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 466 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom určený funkčným
95,000 € 204 €/m²
Lúka, pasienok | 4,446 m²
Hľadáte miesto, kde si vychutnáte pokoj, prírodu a panoramatické výhľady? Máme pre vás jedinečn
24,000 € 5 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 700 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný pozemok v blízkom centre mesta Topoľčany, ideálny na stavb
113,500 € 162 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 550 m²
TUreality ponúka na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Urmince. - rozmery: cca
35,000 € 64 €/m²
Rodinný dom | 1,364 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave – ideálny aj ako chalupa | Horné Štitár
66,000 € 50 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,630 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný pozemok s výmerou 1630 m2 v Blesovciach, okr. Topoľčany.
60,000 € 37 €/m²
Lesná pôda | 6,902 m²
Ponúkame na predaj spoluvlastnícky podiel 1/3 na lesnom pozemku nachádzajúcom sa v katastrálnom
12,424 € 2 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
TUreality Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Ľudovítová, okr. Nitra. Ideálny ako
44,000 € 413 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pozrite si video nehnuteľnosti: https://youtu.be/Sbw-i9izoHk TUreality ponúka na predaj zrekonš
45,000 € 650 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.