TUreality s.r.o.

Topoľčany

Štrúrová 15 95501 504998

89 inzerátov v ponuke

Na predaj rodinný dom HUBINA- veľký pozemok 1400 m2

Reality Hubina

Rodinný dom | 900 m²

TUreality ponúka na predaj útulný dom z pálenej tehly v tichej obci Hubina ( 10 min od Piešťan)

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hubina

75,000 € 83 €/m²

Na prenájom zariadený, čiastočne zrekonštruovaný 4 izbový byt v obci Chynorany, 85m2

Reality Chynorany

4 izbový byt | 85 m²

TUreality ponúka na prenájom priestranný, čiastočne prerobený 4-izbový byt s rozlohou 85 m², k

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Chynorany

530 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 4-izbový dom na slnečnom pozemku 561 m2 – Orešany pri Piešťanoch

Reality Orešany

Rodinný dom | 561 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na slnečnom pozemku o výmere 561 m² v obci Orešany, s v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Orešany

140,000 € 250 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt Topoľčany 54m2 s balkónom

Reality Topoľčany

2 izbový byt | 54 m²

2-izbový byt na sídlisku F 47 m² + balkón 7 m² | Ideálny pre mladý pár Ponúkame útulný 2-izbový

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

520 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Super cena!!! Na predaj rodinný dom Veľké Ripňany na krásnom slnečnom pozemku 1435 m2

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | 1,435 m²

Super cena!!! Na predaj: 3-izbový rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania – Veľké Rip

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

125,000 € 87 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v obci Orešany (okres Topoľčany)

Reality Orešany

Rodinný dom | 700 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 1

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Orešany

Cena na vyžiadanie

Na predaj 4 izbový bungalov, novostavba v obci Čakajovce, úžitková plocha 114m2, pozemok 750m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 159 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 4-izbový bungalov v štádiu na kľúč – Čakajovce Predstavte si

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

284,000 € 1786 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Piešťanoch, 63m2

Reality Piešťany

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 63 m² v obľúbenej lokalite mesta Piešťany. By

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

133,000 € 2111 €/m²

5 izbový RD v obci Dlžín 180m2, pozemok 1123m2

Reality Prievidza

Rodinný dom | 180 m²

TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej a malebne

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prievidza

99,000 € 550 €/m²

3 izbový byt Nitra Klokočina 78m2

Reality Nitra

3 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka: Priestranný 3-izbový byt (78 m2) s balkónom a veľkým potenciálom v Nitre LOKA

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 2141 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Urmince s pozemkom 1400m2

Reality Veľké Dvorany

Rodinný dom | 100 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Urmince s pozemkom o rozlohe 1400m2. Dom pozostá

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorany

136,000 € 1360 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Topoľčanoch 61m2

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 61 m²

TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt v Topoľčanoch s rozlohou 61m2. Byt prešiel kompletnou r

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

172,000 € 2820 €/m²

Stavebný pozemok Nemčice 1459m2 vhodný aj na dva RD

Reality Topoľčany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,459 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nemčice s výmerou 1459 m². Pozemo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

108,000 € 74 €/m²

Na predaj 3izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v meste Nitra, 79m2

Reality Nitra

3 izbový byt | 79 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa na obľúbenom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

196,000 € 2481 €/m²

Na prenájom slnečný 2 izbový byt, 52m2, Chynorany

Reality Chynorany

2 izbový byt | 52 m²

TUreality ponúka na prenájom 2 izbový byt v obci Chynorany, okr. Partizánske. Byt s rozlohou 52

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Chynorany

430 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 4 izbový byt s garážou v obci Chynorany, 85m2

Reality Chynorany

4 izbový byt | 85 m²

Najskôr si pozrite video: youtu.be/jA0S4_krBQY TUreality ponúka na predaj priestranný, čiasto

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Chynorany

116,000 € 1365 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Bojná - 1250m2

Reality Bojná

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,250 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Bojná s rozlohou 1250m2. Pozemok je rovinatý, oploten

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

68,000 € 54 €/m²

Na predaj pozemok pre stavbu rodinného domu 1140 m2 Veľké Dvorany

Reality Veľké Dvorany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,140 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok 1140 m2 – Veľké Dvorany Ponúkame na predaj krásny, slnečný

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Dvorany

Cena dohodou

Na predaj pozemoky na stavbu rodinných domov 840 m2 Chrabrany

Reality Chrabrany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²

Na predaj stavebné pozemky v obci Chrabrany – ideálne miesto pre váš vysnívaný dom Ponúkame na

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Chrabrany

Cena dohodou

REZERVOVANÉ!!! 3 izbový RD s krásnym pozemkom 1400m2 Koniarovce

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 120 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej obci Koniarovce – ideálne miesto pre rodinu,

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom obchodný priestor v Partizánskom - 120 m2

Reality Partizánske

Objekt pre obchod | 120 m²

TUreality ponúka na prenájom obchodný priestor v partizánskom. Pozostáva z veľkých dvoch otvore

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Partizánske

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v Partizánskom s pozemkom 521m2

Reality Partizánske

Rodinný dom | 151 m²

Tureality ponúka na predaj rodinný dom v Partizánskom s rozlohou pozemku 521m2, ktorý sa nachád

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Partizánske

265,000 € 1755 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Investičná príležitosť v Orešanoch pozemok 3552 m2

Reality Orešany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,552 m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – OREŠANY | 3 552 m² POTENCIÁLU Hľadáte pozemok s vízi

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Orešany

160,000 € 45 €/m²

Super cena!!!Na predaj rodinný dom slúžiaci ako penzión v obci Podhájska

Reality Nitra

Rodinný dom | 675 m²

Najskôr si pozrite video nehnuteľnosti: https://youtu.be/4fV_1crRoho TUreality ponúka na preda

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

230,000 € 341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka